erin 95
ארין קמרר
מלמדת ויניאסה ויוגה בהשראת האנוסרה כבר מעל עשור. יש בה תשוקה עזה לעזור לאנשים למצוא חופש בגופם, ליבם ונפשם. היא ידועה במסע שאליו היא לוקחת את התלמידים שלה, מסע של חיזוק עצמי ושחרור מכל מה שמעקב אותנו לחיות חיים אותנטיים.

קרא עוד...

Nili 95
נילי לנדסמן
שמי נילי לנדסמן הוסמכתי להדריך אחרים אצל גלעד ומירי חרובי. ברבות השנים, השתלמתי אצל מבחר מובחר של מורים, בהם גראהם נורתפילד ואדי סטרן, ששמו את הדגש, כל אחד בדרכו, על הוראת השיטה כהילכתה. במהלך השנים למדתי ביזע, יסורים וגיל את החשיבות והיעילות שבתרגול מסודר, המותאם בכל יום מחדש ליכולת ולמצב הגופני והנפשי.

קרא עוד...

אדם הראל
על פי תורת המזרח, איזון = חוסר תנועה.בריאות = יכולתו של האדם לנוע בזרימה (ויניאסה), ללא הפרעה יחד עם השינוי הבלתי פוסק ובקו אחד עם מרכז ההוויה שלו. מלמד יוגה בסטודיו נעים ומטפל ברפואה סינית ודיקור יפני משנת 2009. מנהל קליניקה פרטית- ״ המבראה״ במרכז תל אביב. מאמין באימון היוגה כדרך לחיים פשוטים ובריאים

קרא עוד...

אבנר הוכפלד
בוגר בית הספר לקרקס "סירקומדיה" באנגליה בשנת 97. מלמד אקרובאלאנס בתל אביב ובסדנאות ברחבי הארץ. בוגר קורס מורים ליוגה, ומטפל בתאי מסאז'. הסדנה תתקיים באשרם במדבר. נתנסה באקרובאלאנס, יוגה ותאי מסאז'. ביום שישי בערב נפגש למפגש שקיעה לכל משתתפי יוגה ערבה.

קרא עוד...

Zohar Shapira_Mansura
זוהר שפירא מנצורה
מורה ליוגה, רקדנית ומורה למחול, בעלת תואר ראשון ותעודת הוראה מהאקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים (1995). בוגרת קורס מורים בשיטת אשטנגה-וניאסה יוגה עם גלעד ומירי חרובי (2000)

קרא עוד...

LinVachman 95 2
לין ואכמן
למעלה מ-20 שנים של ניסיון בסיעוד אפשר לשילוב של מודל הרפואה המערבית המודרנית, יוגה ואיורוודה להשיג שלומות מיטבית.התחלתי את הקריירה שלי בתחום הבריאות ב-1982 כאחות רשומה מהקולג' ג'ון אבוט. שלוש שנים לאחר מכן למדתי באוניברסיטת מונטריאול לקבלת תואר מדעי ראשון בסיעוד. עבדתי בבית חולים ובמרפאות קליניות וסיפקתי טיפול ושירות למגוון בעיות רפואיות- כגון הכנה וטיפול ללפני

קרא עוד...

חלי ואלפונס
אלפונס וחלי טרשל
יליד צרפת, חי כשליש מחייו במזרח הרחוק, חלק מתקופה זו שהה במנזר בודהיסטי. אלפונס למד ורכש ניסיון וידע באומניות לחימה ויוגה-מהמאסטרים הידועים במזרח, תחת הדרכתם האישית. מתוך התבוננות מעמיקה אל הגוף והנפש החל ללמוד ולחקור את עולם הרפואה המסורתית במזרח ופיתח את שיטת "התאי יוגה תרפי" כדרך לטיפול באנשים. התנסותו רבת השנים הפכה אותו לאחד המרצים המרתקים והמבוקשים בארץ ובעולם. אלפונ

קרא עוד...

שגיא
שגיא יערי
בוגר הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן-גוריון בנגב. לומד ומלמד יוגה למעלה מ 20 שנים. מורה מוסמך במסורת שיבננדה. למד במשך תקופה ארוכה במרכזי יוגה בינלאומיים ברחבי העולם באסכולה זו.במשך השנים למד ותרגל יוגה עם סוואמי סוורופננדה - תלמידו של סוואמי וישנו דיבננדה. שגיא למד עם נעה בלאס שיטת יוגה יחודית המשלבת בין מדיטציה, הפעלת הדמיון שמיעה ונגינה בגונגים כדי לחזק

קרא עוד...

ganisha 95
גנישה
גנישה הוא מדריך שיבננדה מוסמך שמלמד יוגה מאז 1996. מאז משמש כצוות באשרמים ובמרכזים בעולם ומספטמבר 2001 משמש כצוות בשיבננדה יוגה אילת.

קרא עוד...

רוקסן חדש95
רוקסן סטולק
רוקסן נולדה בחווה קטנה בקנדה, ילדותה עברה בקרבה ואהבה לטבע. כנערה הייתה רצה למרחקים ארוכים, חותרת ומתאמנת בהתעמלות קרקע.באוניברסיטה למדה רוקסן קולנוע, דתות ופילוסופיה. לאחר מכן, בעת שהייתה ביפן, למדה זן וויפאסאנה.

קרא עוד...

saritmaor 95
שרית מאור
מתרגלת יוגה מ1997. מלמדת קונדליני יוגה מ 2005. הייתה יו"ר עמותת קונדליני יוגה ישראל בשנים 2007-2010. בוגרת קורס המורים של SKY- School of Kundalini Yoga באנגליה. מנהלת ומלמדת את קורס המורים של SKY בישראל. מורה בכירה בצוות המורים הבינלאומי של I-SKY. מלמדת קורסי מורים רמה 1 ורמה 2 באירופה.

קרא עוד...

refael 95
רפאל עמנואל רן
מתרגל ומלמד קונדליני יוגה, אתנחתא , מוסיקאי ומהפכן אנונימי.משלב מספר שיטות על מנת לעורר את האנרגיה היצירתית, המרכזים והצתה של תהליך הריפוי הטבעי של הגוף והתודעה.עבודת עומק בתנועה, נשימה , קול ומדיטציה.הקליט אלבום תרגול יוגה ומדיטציה שיצא לאור בחו"ל.

קרא עוד...

OritOfir
אורית אופיר
אורית אופיר מתרגלת יוגה 19 שנים, השיעורים אותם מדריכה אורית מאופיינים בסגנון יחודי לה, הנובע מהיותה רקדנית ומנסיון ארוך שנים של תרגול יוגה במגוון שיטות. אורית מנחה את אירועי "יוגה בשקיעה" בעיר הרצליה זו עונה עשירית, פרוייקט עירוני מצליח אשר מאפשר למאות אנשים לתרגל יוגה בקביעות, באוויר הפתוח, בטבע בשעת השקיעה הקסומה. בכל שבוע משתתפים בשיעורי יוגה בשקיעה בהרצליה כמאה איש! או

קרא עוד...

אובי ליפשיץ
עובדת בתל-אביב : מלמדת "ויניאסה יוגה" 12 שנים ומכשירה מורים ליוגה מזה 6 שנים. מורה מוסמכת ב"שיטת פלדנקרייז" ומלמדת 15 שנים.

קרא עוד...

Kaliji new 95
קאליג'י
את התרגול "יוגה בשקיעה- ערב האיחוד" תנחה השנה יוגיני קאליג'י, שתעביר תרגול בסגנון Tri-Yoga-יוגה בזרימה.קאליג'י ידועה ברחבי העולם כיוגי וכמייסדת של הטרי יוגה, שיטת יוגה כוללת שאיגדה את המשרע המלא של התרגולים המסורתיים הנצחיים. כמו ביוגה המקורית טרי יוגה מונחת על ידי קריאוואטי סידד'י (יוגה הלקוחה מהפראנה) כפי שמועבר על ידי קאליג'י מאז 1980. היא קבעה שיטתיות לאסנא

קרא עוד...

nimrod shteinsomething 95
נמרוד אליהו שטיינבוק
לומד ומלמד לאהוב יותר כל יום. מעביר שעורים, סדנאות וקורסים של וואנמיינד בתל אביב וברחבי הארץ.מטפל גוף-נפש, ומאמן לחיים של מימוש, אהבה וחופש. לומד, חוקר ומתנסה בכל מה שעובד במטרה ליצור את תרגול הגוף-נפש המקיף והאפקטיבי ביותר המתאפשר לתקופה זו.

קרא עוד...

יובל
יובל בן מרדכי
לומד ומתרגל יוגה משנת 2002בוגר קורס מדריכים וקורס מדריכים בכירים בבית הספר למאמנים ולמדריכים בוינגייט בשיטתהויניאסה לפי דסיקשר .מוסמך כמורה ליוגה מטעם - KHYF( Krishnamacharya Healing and Yoga Foundation)לומד בקורס מורים התלת שנתי לויג'ננה יוגה בהדרכת אורית סן-גופטה במכללת וינגייטנאיה יוגה חיפה

קרא עוד...

ריטה95
ריטה בצלאל אשור
מורה ליוגה בשיטת הויניאסה ומלמדת בתל אביב מזה עשור.רכשה את השכלתה ב- LAUGHING LOTUS YOGA SCHOOL N.Y מלמדת גם יוגה לנשים בהריון על פי תורתה של מירה ארצי פדן. בנוסף גם מורה למחול מודרני. ייסדה והקימה את "יוגיני – בית יוגה".

קרא עוד...

matigodiner 95
מתי גודינר
תלמידתם של ד"ר אודי בילו לראג'ה יוגה ושל שמעון בן אבי לאשטנגה יוגה.תרפיסטית בכירה, מתרגלת כ 12 שנים ומלמדת באהבה כ 8 שנים קבוצות וסדנאות.התחלתי את דרכי ביוגה בסידני , אוסטרליה והמשכתי לת"א.כיום מתגוררת ביבנה, בעלת "בית ליוגה ביבנה" - מקום אינטימי וחמוד לתרגול בלב השפלה.

קרא עוד...

LizaGaber 95
ליזה גאבר
דרכי ביוגה החלה לאחר שסיימתי ללמוד תואר ראשון בחינוך גופני וחיפשתי מקום שהוא מעבר לעיסוק בגוף.תרגלתי שיבנדדה ולאחר שנה פגשתי את מורי שמעון בן- אבי שמלווה ומנחה אותי עד היום.סיימתי קורס מורים והמשכתי ללימודי העמקה, השתתפתי כאסיסטנטית בקורס מורים ולמדתי איינגר יוגה בהודו עם המורה מהש שנתן לי כלים טובים לשילוב בתירגול ודגשים ללימוד.מתרגלת יוגה 10 שנים ומלמדת

קרא עוד...

Shimonbenavi
שמעון בן אבי
מורה ליוגה משנת 1984. בוגר קורס מורים מוסמך ובכיר בוינגייט. תלמידו של פאטבי גוייס ז"ל וג'ון סקוט. מכשיר מורים ליוגה בקורסים דו-שנתיים.החיים הרוחניים החלו כבר בבית אבי, בית יהודי דתי. בשעה שחברי הלכו לשחק אחר יום הלימודים, הלכתי ללימודי תורה אצל הרב.את היוגה פגשתי בגיל 17 במסגרת אומניות לחימה, בזמן שעמלתי על אימונים לחגורה השחורה, מורי הזמין מורה ליוגה שיכשיר את

קרא עוד...

Anatshpigler95
ענת שפיגלר
ויניאסה יוגה.ליוגה נחשפתי לראשונה בתחילת שנות העשרים לחיי. ניסיתי לתרגל פעמים ספורות אך לא הייתי בשלה לעומק שמביא איתו התרגול. עשיתי הפסקה בה המשכתי לחפש איך למלא את החלל שהיה בתוכי. לאחר כמעט כעשור לשמחתי נחשפתי שוב אל היוגה. החיפוש והסקרנות הפגישו אותי מחדש עם עולם היוגה המופלא. במפגש השני והמחודש הייתי בשלה ומוכנה ואכן המפגש היה מוצלח - מאז ועד היום ממשיכה ללמוד ו

קרא עוד...

Rachel95
רחל וילוז'ני
מנהלת את מגמת היוגה במכללת רידמן ומורה מובילה בקורסי ההכשרה למדריכים ומורים ליוגה. רחל וילוז'ני מורה מוסמכת ליוגה בשיטת ב.ק.ס איינגאר מאז 1992. את הכשרתה היא עברה בארץ ובחו"ל בהנחיית ב.ק.ס איינגאר עצמו ומורים בכירים שהוסמכו על ידו. מאז ועד היום ממשיכה להשתלם בסדנאות וקורסים ליוגה בכל העולם, בשיטת איינגאר ובשיטות תרגול נוספות. מתרגלת מדיטציה זה 20 שנה.

קרא עוד...

eyalshafroni
איל שפרוני
מורה בכיר להוראת יוגה בשיטת איינגאר ובעל תואר ד"ר למדעי המחשב מהטכניון. איל עוסק ביוגה כשלושים שנה. לומד ישירות מאיינגאר והוא אחד מהמורים הראשונים להוראת השיטה בישראל. ב1995 הקים איל את המרכז לאיינגאר בזכרון יעקב. במרכז מלמד צוות של מורים מוסמכים בהנחייתו של איל. איל פירסם מאמרים רבים בתחום היוגה ותירגם שני ספרים של ב.ק.ס. איינגאר לעברית.

קרא עוד...

אוהד רייס
מורה מוסמך ליוגה בשיטת איינגר והומאופת קלאסי.מתרגל יוגה משנת 1993, ויוגה בשיטת איינגר החל משנת 1995. הוסמך להוראה בשנת 1999 במוסד האם בפונה, הודו.השתלם אצל ב.ק.ס איינגר, פרשנט וגיתא איינגר ומוריו הבכירים ביותר.הקים את המרכז ליוגה באר שבע, מרכז ליוגה בשיטת איינגר.

קרא עוד...

ענת צחור
ענת צחור
ענת צחור מייסדת ומנהלת את יוגה סטודיו - ללימודי יוגה דהרמה.מורה מוסמכת לאיינגר יוגה, מתרגלת, חוקרת ומלמדת יוגה, מדיטציה ובודהיזם.

קרא עוד...

Roman simon2 95
רומן סיימון
בחייו של כל אדם מתרחשים רגעי הארה המרווים את הווייתו בתחושה עמוקה של אושר. כאשר לא נשאר דבר אלא אותה שמחה הנובעת מהידיעה שאני קיים; כשנעלמת כל תחושה כובלת, עוצרת ואוסרת, החיים נפתחים לשפעה זוהרת. רגעים אלו טבעיים, ספונטניים ושלמים והם קורים כאשר כל הקיים מתמוסס לאקורד הרמוני הפועם בקצב מושלם. עבורי - זאת היוגה.

קרא עוד...

DudiMalka
דודי מלכא
הסדנה תועבר ע"י דודי מלכא, אשר לומד ומתרגל יוגא 20 שנים, מתוכן שנתיים וחצי בהודו. בארבע עשרה השנים האחרונות הוא לומד ומתרגל shadow yoga בסדנאות באירופה ובהודו, תחת הדרכתו והשראתו של מורו, שאנדור רמטה. הוא הוסמך ללמד אסכולה זו בקורס מורים שעבר עם שאנדור באירופה לפני שלוש עשרה שנים. דודי מלכא מלמד ומסמיך מורים בחיפה ובביתו בהרדוף.

קרא עוד...

שני הברי חדש2
שני הברי
מוסיקאית, שרה ומלחינה, מפיקה ויוצרת. מטפלת במגע שיאצו ואקרו יוגה,,מעבירה סדנאות ובעלת אולפן הקלטות. לפני מספר שנים פגשה בקערות הטיבטיות, התאהבה בהן ומשם התחבר עולם המוסיקה עם עולם התנועה המדיטטיבית לכדי חוויה ייחודית נוגעת. דרך הנגינה ,השירה, התנועה, היוגה, המגע שזרתי את עצמי- את חוט השני- שמחבר בין כל העולמות דרך התבוננות במרווחים שבינהם.

קרא עוד...

dorianava
דוריה נוה
חברת קיבוץ לוטן, בוגרת האקדמיה למחול ומכון למדריכים בווינגייט. בעלת תואר שני באונ' לסלי בתרפיה בהבעה ויצירה. מלמדת 18 שנה יוגה אינטגרטיבית, מחול ותנועה בערבה ובאילת, ומטפלת בתנועה, וואטסו (במים) ותרפיה קרניוסקרלית. עוסקת בחקירת תנועה ותהליכי שינוי.

קרא עוד...

DD 95
דידי מלניק- פורת
מלמדת ויניאסה יוגה במסגרת סדנאות, סטודיו פרטי ובמרכזי יוגה מובילים בתל אביב.מורה מוסמכת לאשטאנגה ויניאסה, אקרו יוגה ויוגה לילדים, משלבת בשיעוריה כלים שרכשה בלימודי NLP, טנטרה יוגה, רייקי, תעופה תרפיוטית ומסג' תאילנדי.שמה דגש מיוחד על יחס אישי לכל מתרגל וליווי לתהליך שהוא עובר.

קרא עוד...

gilazion 95
גילה ציון
מתרגלת יוגה ארבעים שנה .מלמדת הוראת יוגה וקבוצות בישראל ובחו"ל מזה שלושים שנים.תלמידתו של דסיקצ'ר . מבססת את ההוראה על הפילוסופיה של היוגה בניסיון למצוא נקודות חיבור ומפגש בין הגוף על כל חלקיו ורבדיו והתודעה.בעלת סטודיו "סדהנה" בקבוץ גבעת ברנר ומלמדת ב"מרכז ביטוי" במושב בית חנן.

קרא עוד...

1שירלי גולדשטיין
שירלי גולדשטיין
שירלי גולדשטיין, בת 43 אם ל-2 בנות. מלמדת למעלה מעשור.מלמדת בכנסים בארץ ובחו"ל (כנס יוגה בערבה, כנס החוויה האירובית הבינלאומית , ספינינג בשחקים ועוד)מנחה ומוציאה קבוצות לסדנאות וריטריטים.מורה בכירה, מוסמכת בגישת אשטנגה וינאסה יוגה, המוכר ע"י ארגון מורי היוגה - בהסמכת שמעון בן אבי.

קרא עוד...

נעמהפלד
נעמה פלד
תלמידה ומורה ברוח היוגה, מזמינה אתכם לחבור עימי למסע שלם ומודע של חקירה ,אימון, הגות, רוח וחופש. והכול ממעמקים. ובאהבה.שלושה ימים, אינטימיים, מעמיקים, פתוחים, נוגעים, דרך רוח המדבר ועוצמת השקט החבוי בו, עם הרבה מרחב פנימה, וחופש במובן העמוק.

קרא עוד...

שאקטי ופפה95
שאקטי ופפה
שאקטי מאי ופפה דאנזה נשואים זה לזה באושר, ויחד הם מקדישים את חייהם להוראת יוגה וזן. יחדיו הם מנהלים את פראנה יוגה קולג' (חובבי ציון 52 בתל -אביב), המרכז ליוגה היחיד בעולם בו כל שיעורי היוגה חינם וללא תרומות.במשך שלושה עשורים של לימוד יוגה וניהול מרכזי יוגה ברחבי העולם, חילקה שאקטי את זמנה בין הוראת יוגה והכשרת מורים. בסופו של דבר החליטה להקדיש את כל זמנה ומרצה

קרא עוד...

priya 95
פרייה הרט
תלמידתו של היוגי הנודע סוואמי ונקטסאננדה ומתרגמת ספריו לעברית. פרייה - מורה ותיקה ליוגה ובעלת תואר מוסמך בלימודי הודו, מרצה על הגות היוגה ומספרת סיפורים מתרבות הודו. היא כתבה בין היתר את הספרים: "יתרון מדומה", "גורו", "סוטרות האהבה של נארדה", ו"בנשימה אחת".

קרא עוד...

Hagardagan 95
הגר דגן
חלילנית פעילה ומורה ותיקה לחליל צד ולחליליות. מובילה את ההרכב "טריו מכאן" ועוסקת בנגינה מדיטטיבית כאמצעי לחיבור לנפש. תלמידתם של החלילנים משה אפשטיין ואילן סאלם. למדה ב"רימון" בית הספר לג'אז ולמוזיקה בת זמננו. בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים במוזיקולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה.

קרא עוד...

Noga95
נגה ברקאי
SOLD OUT- הסדנה מלאה. אתם מוזמנים לבחור סדנה אחרת משפע הסדנאות של יוגה ערבה. מורה לויג'נאנה יוגה.ילידת 1968. מתרגלת יוגה עשרים וחמש שנים. מלמדת מ1995.תלמידתה של אורית סן-גופטה.מכשירה מורים לויג'נאנה יוגה בקורס תלת שנתי במכללת וינגייט. מלמדת מורים בהשתלמויות שנתיות במיוגה כפר-סבא, ובסדנאות.

קרא עוד...