תפריט
קרן אור קיצ'יס
קרן אור קיצ'יס
כשהתחלתי לתרגל יוגה, התנסיתי בכמה שיטות ומיד נשאבתי לעולם האשטנגה. הקצב, הנשימה, הדינמיות האתגר, המחול המדיטטיבי הזה, כל אלה גרמו לי להתאהב. ואני מאוהבת עדיין. במבט, בנעילות הקסומות החבויות בתוך הגוף ובתנועה הנושמת. אני תלמידה שנשבעה אמונים לשיטה הזאת, וכמעט תמיד תתפסו אותי מתכננת את המסע הבא שלי לקורס אשטנגה, אם אפשר במקום אקזוטי. מלמדת אשטנגה ויניאסה יוגה בתל אביב-יפו. התרגול הפיזי הוא עבורי המפתח ללב והמורים שלי היו ועדיין: מוג'י, לואיז אליס ורפי פלד. אצל מוג'י למדתי מהו רוחב הלב, אצל לואיז מהי ענווה ואצל רפי למדתי את נפלאות השפה הסנסקריט וקסם הצלילים שלה.

קרא עוד...

אובי ליפשיץ
אובי ליפשיץ
מלמדת יוגה 15 שנים מכשירה מורים ב״ויניאסה יוגה״ 10 שנים בתל אביב מלמדת ״שיטת פלדנקרייז״ 22 שנים

קרא עוד...

אבנר הוכפלד וטלי רובין
אבנר הוכפלד וטלי רובין
בוגר בית הספר לקרקס "סירקומדיה" באנגליה בשנת 97. מלמד אקרובאלאנס בתל אביב ובסדנאות ברחבי הארץ. בוגר קורס מורים ליוגה, ומטפל בתאי מסאז'.
טלי רובין-
בזכות אבנר,מתעסקת באקרובאלאנס מזה חמש שנים, מלמדת ומופיעה עם אבנר הוכפלד ברחבי הארץ,נהנית מהזכות לראות אנשים מגלים את המשחקיות וההנאה בתעופה:)
הסדנה תתקיים בקיבוץ אליפז. נתנסה באקרובאלאנס, יוגה ותאי מסאז'. ביום שישי בערב נפגש למפגש שקיעה לכל משתתפי יוגה ערבה.

קרא עוד...

אורית אופיר מארחת את דר. דן קרת
אורית אופיר מארחת את דר. דן קרת
אורית אופיר

השתתפה בשיעור היוגה הראשון בחייה לפני 24 שנים, מאז נכבשה, לומדת בפתיחות ובסקרנות את היוגה ומהותה. לפני 13 שנים הוסמכה כמורה ליוגה. אורית משתתפת ביוגה ערבה זו שנה רביעית, פיתחה ומנחה את סדנאות יוגה ותאי מסג' בזוגות, מעבירה כבר 12 שנים שעורי יוגה בשקיעה בהרצליה, במהלך שנים אלו התוודעו ונכבשו מאות מתרגלים חדשים אל עולם היוגה באמצעותה, בכך מקרבת אורית אנשים מכל הסוגים אל עולם היוגה ואל קסם הריפוי והאיזון שבה. אורית באה מתחום התנועה והמחול, עם נסיון בתרגול מגוון רחב של שיטות יוגה, בשיטתה הייחודית אורית מעבירה את תרגול היוגה לאור ערכיה ומהותה בזרימה, בהדרגה ובאוירה מחוייכת ונגישה לכל.

ד"ר דן קרת

סיים בהצטיינות בית ספר לרפואה שליד הטכניון בחיפה, דוקטור לרפואה נטורופתית מאוניברסיטת בסטיר בארה"ב, עבד בשירותי רפואה משלימה במרכז רפואי אסף הרופא שנים רבות, שם היה שותף למחקר בנושא גישה טבעית להפחתת לחץ דם. לימד נטורופתיה שנים רבות והינחה קבוצות למבריאי לב לפי שיטתו של דוקטור דין אורניש, לשיפור איזון הסוכרת ולהתמודדות עם סרטן. "את היוגה פגשתי כאשר הבאתי מורים ליוגה לקבוצות מבריאי הלב שהנחיתי, לפני למעלה מ-20 שנה, מאז נדלקתי והיוגה הפכה לחלק מחיי. שילבתי אותה בכל הקבוצות שהנחייתי וביום-יום שלי"

קרא עוד...

דר. גלעד (גילי) ומירי חרובי
דר. גלעד (גילי) ומירי חרובי
אנחנו נשואים 35 שנים, שני בנינו הם בני 31 ו-28. אחד מהם גם מורה מצויין ליוגה. איך אפשר הכל? תרגול אשטנגה יוגה מקנה את הכלים להבין ולהכיר בין עיקר לטפל, לחסוך אנרגיה, לאהוב ולקבל תובנות לחיים . הבאנו ב-1986 את האשטנגה לישראל, למדנו עם מורי האשטנגה הראשונים מכל העדות, הכרנו את האשטנגה אז ומכירים אותה גם היום, זה לא בדיוק אותו הדבר, ואולי טוב שכך. ואנחנו עדיין לומדים . אנו מלמדים ומתרגלים כל יום, נהנים לראות את השינויים שאנשים מאפשרים לעצמם לעבור- וכך גם אנו משתנים בהתאם. הקמנו את "משכן היוגה" על גלגוליו השונים לפני 32 שנים, ברח. שוקן ובשד.רוטשילד. הרבה מאוד ממתרגלי ומורי האשטנגה בישראל הם תלמידינו, או תלמידים של תלמידינו. אנחנו מנחים קורסי מורים ומדריכים וסדנאות ברחבי הגלובוס היפה והסבלן שלנו. ב-3 שנים האחרונות אנו חיים ומלמדים בעיקר בחו"ל, ומגיעים כל 3 חודשים לתקופה של חודש מרוכז, ללמד קורסי מדריכים ומורים בתל-אביב. הקורס הקרוב למדריכים: 14-11-16 עד 12-12-16.
אנחנו בעיצומו של פרוייקט הוצאת ספר על מחקר היוגה העכשוי, ב"הדסטארט":
"לְבָדִיוּת: מֶרְחָב יוֹגִי. 2 שיטות היוֹגָה של פָּטָאנְגָ'לִי - רקע, מקורות, ספרות, תרגום ופרשנות".
https://www.headstart.co.il/project.aspx?id=19557

קרא עוד...

דודי מלכא - SOLD OUT
דודי מלכא - SOLD OUT
Shadow Yoga הינה אסכולת האתא יוגא אשר פותחה ע"י שאנדור רמטה ומבוססת על משנתם המעשית של הכתבים הטנטריים שעוסקים בהאתא יוגא, ועל כתביו של הנאט יוגי Gorakhnath. תרגילי ההכנה לפני התרגול, (הנקראים בסנסקריט תרגילים מרסנים/ מתקנים- Vyayama) מכינים את המתרגל למסע הארוך והמאתגר שלפניו, ומופיעים, כיום, בעיקר בהאתא יוגא הטיבטית. סדרות המבוא של ה-Shadow מבוססות על עבודת רגליים מאתגרת ומעגלית, תנוחות וכיווני תנועה ספירליים ופשוטים שמקורם בפעילות האנושית המגוונת, כפי שהיא באה לידי ביטוי באומנויות הלחימה, ביציבות הלוחמים הדינאמיות, במלאכות היום-יום, בריקוד ההודי, ובברכות השמש. ההתעמקות בתרגילי ההכנה ובסדרות המבוא, מתחילה לשחרר, באופן הדרגתי, את ההתניות, החסימות, החולשה, והנוקשות שמצטברות בגופנו עקב חיי השיגרה המודרניים. הגוף, שבעבר הסתגל לתנועה מוגבלת, ליציבה לקויה, להשתעבדות לדחפים, ולפחד, נחשף למהלך, שהינו האתא יוגי במהותו, אשר מביא לתחילתה של תנועה שקטה ורצופה של הנשימה ושל כוח החיים. מהלך זה מקנה חוזק, יציבות עצבית, יכולת הבחנה, שקט וכוח התמדה, שהינם מצבנו הטבעי, והיסוד הבסיסי והבלתי מתפשר לתרגול נכון ובטוח של האתא היוגא. דודי מלכא, לומד ומתרגל יוגא 23 שנים, בשמונה עשרה השנים האחרונות הוא לומד, מתרגל, ומלמד Shadow Yoga, עם תלמידיו המסורים, ובהדרכתם והשראתם של מוריו, שאנדור רמטה ואמה בלנייבס. הוא הוסמך ללמד אסכולה זו, על ידי שאנדור, בקורס מורים שעבר באירופה לפני שבע עשרה שנים. חי עם בת זוגו, אילת, ושלושת ילדיו בגליל התחתון.

קרא עוד...

דוריה נווה
דוריה נווה
חברת קיבוץ לוטן, בוגרת האקדמיה למחול ומכון למדריכים בווינגייט. בעלת תואר שני באונ' לסלי בתרפיה בהבעה ויצירה. מלמדת 18 שנה יוגה אינטגרטיבית, מחול ותנועה בערבה ובאילת, ומטפלת בתנועה, וואטסו (במים) ותרפיה קרניוסקרלית. עוסקת בחקירת תנועה ותהליכי שינוי. 0549799066

קרא עוד...

דידי מלניק
דידי מלניק
מלמדת ויניאסה יוגה במסגרת סדנאות, סטודיו פרטי ובמרכזי יוגה מובילים בתל אביב. מורה מוסמכת לאשטאנגה ויניאסה, אקרו יוגה ויוגה לילדים, משלבת בשיעוריה כלים שרכשה בלימודי NLP, טנטרה יוגה, רייקי, תעופה תרפיוטית ומסג' תאילנדי. שמה דגש מיוחד על יחס אישי לכל מתרגל וליווי לתהליך שהוא עובר.

" התאהבתי ביוגה בטיול הראשון שלי, במפגש מאד מיוחד עם באבא הודי שהזכיר לי שהיוגה הייתה תמיד חלק ממני. מאז אני רואה את היוגה ככלי בדרך לחיות חיים מאושרים יותר, היוגה עוזרת להיעצר לרגע מהרעש של היומיום ולהקשיב פנימה ובעזרתה עוברים תהליכים עמוקים דרך התבוננות ויציאה מהסיפור האישי. היוגה היא הדרך שלי להפיץ את האור "

קרא עוד...

דריה איל
דריה איל
מורה ליוגה וצ'י קונג מטפלת ביוגה תרפיה (מתמחה באבחון וטיפול בלקויות יציבה תנועה ונשימה) מטפלת בעיסוי תאילנדי. בעלת Home Studio Rishpon סטודיו בוטיק ברשפון המאפשר חיבור לעצמנו באמצעות תנועה מגע ונשימה. דרכי ביוגה התחילה מתוך צורך ורצון עז לשינוי. שינוי באיכות חיי, שינוי בחיבור אל הגוף ובשליטה עליו (ובשחרור השליטה עליו) חיבור אל השקט, יצירת מציאות לאורח חיים בריא יותר. מאז אני לומדת עם מורים רבים מהארץ ומהעולם בסדנאות ושיעורים, לומדת לבד באמצעות ספרות מקצועית, קורסים וסדנאות אונליין, לומדת, מלמדת ומטפלת. בעלת תואר שני במדעי הרפואה באוניברסיטת תל אביב, חוקרת תנועה, בוגרת קורס מורים ליוגה עם אובי ליפשיץ, קורס יוגה תרפיה עם גיל זולברג, קורס מורים לאשטנגה יוגה עם דיוויד סוונסון, קורס עיסוי תאילנדי עם אלפונס טרשל, קורס מורים לצ'י קונג עם מאסטר לי ג'ונפנג וקורס מורים לwisdom healing qi qong עם מאסטר מינגטונג גו.

קרא עוד...

חלי ואלפונס טרשל
חלי ואלפונס טרשל
אלפונס טרשל יליד צרפת, חי כשליש מחייו במזרח הרחוק, חלק מתקופה זו שהה במנזר בודהיסטי. אלפונס למד ורכש ניסיון וידע באומניות לחימה ויוגה-מהמאסטרים הידועים במזרח, תחת הדרכתם האישית. מתוך התבוננות מעמיקה אל הגוף והנפש החל ללמוד ולחקור את עולם הרפואה המסורתית במזרח ופיתח את שיטת "התאי יוגה תרפי" כדרך לטיפול באנשים. התנסותו רבת השנים הפכה אותו לאחד המרצים המרתקים והמבוקשים בארץ ובעולם. אלפונס מנהל יחד עם חלי את "מרכז סיאם", והוא מחבר הספרים "תאי יוגה תרפי", "נקודות טריגר מעשי", תירגם וערך מקצועית את הספר האנטומיה של התנועה. חלי טרשל חוקרת ועוסקת ברפואה משלימה, יוגה, פסיכותרפיה ובודהיזם מעל 20 שנה, מלמדת ומרצה במוסדות שונים ברחבי הארץ. יחד עם בעלה מנהלת את "מרכז סיאם" ללימוד רפואה מן המזרח הרחוק, התמחותה העיקרית היא שיטת ה"תאי יוגה תרפי" התורמת לאיזון ורפוי הגוף, להתבוננות פנימית והשקטת התודעה, תוך שימוש במגע וביוגה על כל היבטיה ומרכביה.

קרא עוד...

יובל בן מרדכי
יובל בן מרדכי
לומד ומתרגל ויג'נאנה משנת 2002 בוגר קורס מדריכים וקורס מדריכים בכירים בבית הספר למאמנים ולמדריכים בוינגייט בשיטת הויניאסה לפי דסיקשר . מוסמך כמורה ליוגה מטעם - KHYF ( Krishnamacharya Healing and Yoga Foundation) בוגר קורס מורים התלת שנתי לויג'ננה יוגה וממשיך בלימודים בהדרכת אורית סן-גופטה במכללת וינגייט מלמד בסטודיו נאיה יוגה בחיפה בשדרות הנשיא 125 מרכז הכרמל
www.nayayoga.co.il
וזמין תמיד בטלפון או במייל
04-8101921
viniyogin@gmail.com

קרא עוד...

יעל אלחנן
יעל אלחנן
מתרגלת יוגה כ 15 שנה, במהלך השנים תרגלתי ויניאסה וויג׳נאנה, (קורס מורים אצל אורית סן-גופטה) , לפני 3 שנים פגשתי את המורה שלי - דודי מלכא! דרכו נחשפתי לשאדו יוגה, מצאתי מורה ותרגול האטה יוגי, מעמיק, שלם, מחזק גוף ותודעה. החיבור והחקירה פנימה הולכים ומתעצמים, כיווני התנועה מתבהרים -(לינארים וספיראלים), באנדות , מודרות ופראניאמה. מזמינה אתכם לחקור איתי. מלמדת בתל אביב -בסטודיו נעים, פראנה וצ׳אנדרה, מלמדת נשים בהריון ואחרי לידה (סטודיו אמבריא), ובמסגרת שיעורים פרטיים.
דף המורה שלי

קרא עוד...

ליזה גאבר
ליזה גאבר
מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה והאתה יוגה קלסית , מלמדת ומתרגלת 15 שנים באזור הדרום בעיר אשדוד ובמושב בית עזרא. זוהי השנה השביעית שאני מלמדת ביוגה ערבה והפעם במקום המדהים מואה.
מודה על ההזדמנות להעביר את הידע לכל מי שחפץ בו. בתרגולים אני משלבת פילוסופיה הודית,ידע בנושא תודעה ובריאות טבעית,נושאים המשתלבים יחד ויוצרים הרמוניה ותחושה של אחדות עם החיים. המפגש שלי עם היוגה התחיל בעקבות חיפוש אחר פרקטיקה שהיא מעבר לגוף הפיזי, תרגול שיצור חיבור עם הנשמה פנימה ומהפנים אל החוץ ויצירת גישה לא דואלית. החיפוש הוביל אותי ללימודים בקורס מורים אשטנגה ויניאסה יוגה, קורס איינגר בגואה שבהודו,האתה יוגה קלסית ברישיקש, לימודי פילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב, חוקרת נושאים הקשורים לתודעה גבוהה וכבר מסיימת לימודים בנושא בריאות טבעית. ניתנה לי זכות גדולה בחיים להעביר את המסורת והידע לכל מי שהתעוררה בו התשוקה להרגיש קרוב לעצמו, לשחרר לחצים ועומסים ,לייעץ בבעיות ומכאובים, ליצור מעבר מהרעש אל השקט, מהכאוס אל הסדר ולהיות חלק ממסע החיים של כולנו. היוגה עבורי היא החיים. לפתוח את הבוקר במדיטציה, לתרגל בתנועה תנוחות המחזקות ומשחררות את הגוף ואת הנשמה , להאריך את הנשימה, להתבונן במחשבות בהכרה, להתחבר לתחושות, להתנסות בכל יום מחדש ולהיות בחקירה. היוגה נותנת כלים מצוינים לצעוד בדרך החיים, לחוות מצבים של עונג וכאב ולהכיר בצמדי הניגודים : שמחה ועצב , חום וקור, התרחבות והתכווצות...להבין שהכל נמצא בשינוי, כל רגע משהו משתנה וצריך לסמוך על החיים , להיות במקום שלם, לחיות מתוך המלא ולא החסר, לראות תמיד את היש ולהודות על הקיים מתוך צניעות וענווה.

קרא עוד...

מתי גודינר
מתי גודינר
תלמידתם של ד"ר אודי בילו לראג'ה יוגה ושל שמעון בן אבי לאשטנגה יוגה. תרפיסטית בכירה, מתרגלת כ 12 שנים ומלמדת באהבה כ 8 שנים קבוצות וסדנאות. התחלתי את דרכי ביוגה בסידני , אוסטרליה והמשכתי לת"א. כיום מתגוררת ביבנה, בעלת "בית ליוגה ביבנה" - מקום אינטימי וחמוד לתרגול בלב השפלה.

קרא עוד...

נגה ברקאי - SOLD OUT
נגה ברקאי - SOLD OUT
מורה לויג'נאנה יוגה. ילידת 1968. מתרגלת יוגה עשרים וחמש שנים. מלמדת מ1995. תלמידתה של אורית סן-גופטה. מכשירה מורים לויג'נאנה יוגה בקורס תלת שנתי במכללת וינגייט. מלמדת מורים בהשתלמויות שנתיות במיוגה כפר-סבא, ובסדנאות. מתמחה ביוגה שיקומית: עבודה עם תלמידים הסובלים מפציעות ומחלות כרוניות. השנה יפתח במכללת וינגייט קורס שנתי בהנחייתה, שיכשיר מורים לויג'נאנה יוגה להוראת יוגה שיקומית. (בשיתוף עם אלפונס טרשל) בוגרת החוגים לספרות וללימודים הודיים וסנסקריט באוניברסיטה העברית. לימוד מעמיק של טקסטים מעולם היוגה הוא חלק בלתי נפרד מן האימון ומשעורי היוגה בהנחייתה. מתגוררת עם משפחתה בהוד השרון.

קרא עוד...

נירוונה ורפאל עמנואל רן
נירוונה ורפאל עמנואל רן
נירוונה - מנחת קבוצות, סדנאות יוגה, מדיטציה ועבודה פנימית. ממקימי ומייסדי אשרם במדבר. מורה מוסמכת לקונדליני יוגה. מוסיקאית ואמנית מנדלות. יוגיני מסורה לדרך, בעשר השנים האחרונות מובילה מעגלי התמסרות (בהקטי יוגה), מנטרה ובהג'אן בארץ ובעולם, צועדת בדרך היוגה האינטגרלית ומשלבת בעבודתה השפעות שונות מעולם הרוח, קונדליני יוגה, האטה יוגה, בהקטי יוגה וג'ננה יוגה, תלמידתם של סאטיה סאי באבא, אושו, וסונדר סינג קהלסה. בארבע השנים האחרונות מנחה את תכנית הוומפ – עבודה ומדיטציה.באשרם במדבר.

רפאל עמנואל רן - אמן יוצר , מוסיקאי ומורה לקונדליני יוגה . נודד וחוקר במחוזות הנפש , הגוף , המילה והניגון. משלב ומחבר בין העולמות והשיטות בתרגול מוסיקלי מרפא החודר אל הלב.

קרא עוד...

ענת צחור
ענת צחור
ענת צחור מייסדת ומנהלת את יוגה סטודיו - ללימודי יוגה דהרמה. מורה מוסמכת לאיינגר יוגה, מתרגלת, חוקרת ומלמדת יוגה, מדיטציה ובודהיזם. אודות ענת צחור
אתר יוגה דהרמה

קרא עוד...

פרייה הרט והגר דגן - SOLD OUT
פרייה הרט והגר דגן - SOLD OUT
פרייה הרט
היא תלמידתו של היוגי סוואמי ונקטסאננדה; מורה ותיקה ובכירה ליוגה, בעלת תואר מוסמך בלימודי הודו; מרצה על הגות היוגה, מתרגמת הספרים: "יוגה וסישטהא", "ראמאינה", ועוד, ומחברת הספרים: "יתרון מדומה", "גורו", "סוטרות האהבה של נארדה", "בנשימה אחת", ועוד.
האתר של פרייה: http://priyahart.wix.com/priya-hart

הגר דגן
חלילנית פעילה ומורה ותיקה לחליל צד ולחליליות. מתרגלת יוגה שנים רבות. עוסקת בנגינה אינטואיטיבית כאמצעי לחיבור לנפש. תלמידתם של החלילנים משה אפשטיין ואילן סאלם. למדה ב"רימון" בית הספר לג'אז ולמוזיקה בת זמננו. בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים במוזיקולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה.

קרא עוד...

רחל וילוז'ני
רחל וילוז'ני
יוגה עם רחל - רחל וילוז'ני מורה מוסמכת ליוגה בשיטת ב.ק.ס איינגאר מאז 1992.מתרגלת מדיטציה זה 20 שנה. תואר ראשון בלימודים כלליים, התמחות בפילוסופיה מזרחית, אוניברסיטת תל- אביב. תרפיסטית בתנועה, אוניברסיטת חיפה.

מלמדת ומנהלת, ב8 שנים האחרונות קורס להכשרת מורים ליוגה. קורס ייחודי המשלב, יוגה על פי עקרונות משיטת ב.ק.ס איינגאר וכן עקרונות מתוך הויניאסה יוגה. הקורס הוא בשיתוף פעולה עם הסטודיו צ'אנדרה יוגה. השנה הקורס מתחיל בנובמבר ויתקיים בתל – אביב, מוזמנים.
לאתר הקורס

השתלמויות יוגה המתנהלות אחת לשבוע לאורך השנה ומיועדות לתלמידים מתקדמים המעוניינים להעמיק בתרגול ולקבל רעיונות להוראה. שלוש שעות, בימי שני או שישי בשעות הבוקר בסטודיו בהרצליה –פיתוח. מוזמנים.

מלמדת בצאנדרה יוגה, תל אביב וכן שיעורים פרטיים בכל הרמות, בסטודיו בהרצליה או בבית הלקוח.

קרא עוד...

רייצ'ל קרנצמן - SOLD OUT
רייצ'ל קרנצמן - SOLD OUT
רחל קרנצמן משלבת 18 שנות נסיון של פיזיותרפיה עם יותר מ 15 שנות נסיון בלימודי היוגה. שיטת הלימוד היחודית והאפקטיבית שלה לריפוי האדם השלם כוללת תנוחות יוגה, סדרות, נשימה, מודעות ומדיטציה. רחל מחזיקה ב- 2000 שעות של הכשרת יוגה, ממשיכה ללמוד יוגה תרפיוטית עם המאסטר אאדיל פלקהיוואלה והשתתפה בתרגול מתקדם עם גודית' הנסון לאסאטר. היא המייסדת והמנהלת של ' Embody Physical Therapy & Yoga' בסן דיאגו, קליפורניה וכיום מתגוררת בהרצליה, ישראל. למידע נוסף על עבודתה של רחל קרצמן : www.embodyphysicaltherapy.com

קרא עוד...

שירלי גולדשטיין
שירלי גולדשטיין
שירלי גולדשטיין, בת 43 אם ל-2 בנות. מלמדת למעלה מעשור. מלמדת בכנסים בארץ ובחו"ל (כנס יוגה בערבה, כנס החוויה האירובית הבינלאומית , ספינינג בשחקים ועוד) מנחה ומוציאה קבוצות לסדנאות וריטריטים. מורה בכירה, מוסמכת בגישת אשטנגה וינאסה יוגה, המוכר ע"י ארגון מורי היוגה - בהסמכת שמעון בן אבי. אסיסטנטית בקורס מורים בגישת אשטנגה וינאסה יוגה, בהדרכתו של שמעון בן אבי. מדריכת בכירה ל Core Pilates - מטעם המכללה הבינלאומית לאירובי מדריכה ל- - Core Fitball מטעם המכללה הבינלאומית לאירובי מדריכת פילאטיס מטעם Peak Pilates® , Mad Dogg Athletics, Inc. ,ארה"ב מדריכת פיטבול מטעם, Resist-A-Ball®, Mad Dogg Athletics, Inc.ארה"ב מדריכה לפעילות גופנית לנשים בהריון ואחרי לידה מטעם המכללה הבינלאומית לאירובי מנחת קורס touch & adjust קורס מתקדם למורים ולמדריכי יוגה ופילאטיס. מלמדת בכנסים בארץ ובחו"ל (כנס יוגה בערבה, כנס החוויה האירובית הבינלאומית , ספינינג בשחקים ועוד) מנחה ומוציאה קבוצות לסדנאות וריטריטים. מנהלת מקצועית ברשת GREAT-SHAPE בעלת תואר ראשון בכלכלה ובמנהל החינוך מטעם אוניברסיטת תל- אביב מקומות עבודה נוכחיים: מלמדת במרכז MYOGA שבכפ"ס. (מרכז גוף ונפש) מלמדת ברשת גרייט שייפ ,רעננה מלמדת ברשת גרייט שייפ ,כפ"ס מלמדת בסטודיו JOY , בהוד השרון ומלמדת במושב גן חיים. משתלמת אצל המורים הגדולים בעולם: ג'ון סקוט, דיוויד סוונסון, ריצ'רד פרימן ועוד.

קרא עוד...

שני הברי וראם הראובני
שני הברי וראם הראובני
ראם הראובני:
מלמד ועוסק בחקר הגוף והתודעה מעל 20 שנה, הקים את מרכז "פראנה יוגה" ב 2003, ומכשיר מורים רבים ליוגה בארץ. מלמד בדרך הקושרת את מארג הגוף הפיזי והאנרגטי לתרגול שלם.
בעברו ראם למד סגנונות יוגה רבים, כגון אשטאנגה ויניאסה, איינגר יוגה, ויני יוגה, ויניאסה ושאדו יוגה. שיטות אלו עוברות בהוראתו בשזירה מעניינת מעמיקה וייחודית.
כיום ראם מלמד בעיקר קורסי מורים ליוגה בנוסף מטפל דרך תקשור ומגע, אומן, מוזיקאי, חי בצפון נשוי ואב לשלושה.

שני הברי :
מוסיקאית יוצרת ומטפלת הוליסטית, לומדת ומטפלת כ - 20 שנה בשיאצו. מתרגלת יוגה כ- 15 שנה. מטפלת מוסמכת בנגינה וטיפול בעזרת קערות טיבטיות. במשך השנים מתרגלת יוגה, תנועה טיפולית, פסיכותרפיה גופנית, טיפול ווטסו במים, אימפרוביזציה, אקרו יוגה ותרפיה בתעופה.
מעבירה סדנאות בארץ ומסביב לעולם

קרא עוד...

שרית מאור Simrit Kaur
שרית מאור Simrit Kaur
מלווה את קהילת המורים לקונדליני יוגה בארץ מ2005, מכשירה מורים לקונדליני יוגה (רמה 1 ורמה 2) בארץ ובאירופה. משלבת בניסיון ההוראה העשיר נאמנות למקור ואהבה למקוריות. חיה במסע מתמיד, בין ארצות ויבשות, מלמדת ויוצרת. עם עבר כיוצרת קולנוע, ההווה של היוגה הופך לסרט רב ממידי. חולקת באהבה את הידע הקדוש והעתיק הזה, מתוך הבנה ברורה של הנחיצות של טכנולוגיה רוחנית אפקטיבית בזמנים של מעבר ושינוי תודעתי.

קרא עוד...

ורדית קיפר ואתי ישעיה
ורדית קיפר ואתי ישעיה
ורדית קיפר - תנועה,מקצב, משך ומקום הן הבנות שהתגבשו בתוכי מתוך התנסות בתנאי החיים, שהולידו דפוסים רגשיים ושילבו את הנטייה הטבעית לפעולה והוראה דרך הגוף ללימוד חינוך גופני במכון ווינגייט. לאחר כ 15 שנים בהוראה של מגוון רחב של שיעורים וסדנאות התומכים בשיחרור הגוף ממתחים גופנים ונפשים בעזרת פעולות חיזוק השרירים,הגמשתם וריווח בין המפרקים. בשילוב עשיה אירובית המפעילה ומניעה את אנרגיית הגוף בתנועה ומקצבים שונים מתוך התנסות וחקירת הקשר בין הגוף והנפש,פניתי ללימודי ויני יוגה בהדרכת של ליאורה קסטנבאום בווינגייט וזה הוביל אותי לחיפוש מעמיק של רוח היוגה ללימוד אצל מורי לחיים שמעון בן אבי שמעביר את היוגה והפילוסופיה דרך מסורת האשטנגה יוגה ויניאסה. מאז ועד היום כ 10 שנים,חולקת עם המתרגלים בקבוצות ובמפגשים פרטניים את היוגה כמסע לריפוי הגופנפש על מנת שחוויית החיים תחווה ותמוצא באופן שלם.יחד עם זאת כשילוב אורגני להבנתי שריפוי אפשרי דרך מגע,תנועה ונשימה הוספתי לארגז הכלים שלי את לימודי התאי יוגה ת'רפי עם אלפונס טרשל וג'יירוקינטיקס עם אלכס קרטן. החיבור והשילוב בין קבלת תנועה בגוף במצב פסיבי, האסאנות (תנוחות היוגה), הנשימה והפילוסופיה היוגית, מאפשרים לגוף ולמימד ההכרתי להגיע לשקט ולשלמות.

אתי ישעיה - בת 46,אמא לשתי בנות. למדתי איורוודה ויוגה בארה"ב אצל ד"ר לאד , אלבקרקי. מתרגל יוגה משנות ה30 לחיי, מורה ליוגה בשיטת איור-יוגה שזה שילוב בין יוגה לאיורודה. מתאימה את תרגול היוגה למבנה הגוף, העונה והגיל. מלמדת יוגה בסוויפט בהולמס ובשיעורים פרטיים. למדתי גם אצל שמעון בו אבי, רוקסן סטולק ואחרים. כיום, מטפלת אנרגטית , מאבחנת ערוצי אנרגיה חסומים ונותנת המלצות לפתיחת הערוצים, בהתאם לאיורודה ויוגה.

קרא עוד...

אלית בר שדה והרטביט (רוני מקאטו מזרחי וברק סרילן)
אלית בר שדה והרטביט (רוני מקאטו מזרחי וברק סרילן)
אלית בר שדה
מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה ומטפלת במגע, מציעה בשיעורים שלה מיזוג הרמוני של עבודה רוחנית ופיסית על-ידי תרגול מעמיק המשלב דינאמיות, משחקיות וחיוך.

תלמידתו של שמעון בן אבי, ואסיסטנטית בקורסי מורים וסדנאות בהנחייתו. תרגלה עם מורים וגישות שונות בארץ ובעולם, בינהם מתי עזרתי, ריצ'ארד פרימן, צ'אק מילר, גאנש מוהן (יוגה תרפיה), וסרי ששדרי.

מלמדת בתל אביב בסטודיו שהקימה "יוגה עם חיוך" ומעבירה סדנאות וריטריטים בארץ ובחו"ל, בסטודיו אלהיוגה, במרכז צ'אנדרה יוגה, ובחברות הייטק באזור המרכז.

"נפגשתי עם היוגה לראשונה בגיל 3, ולאחר שנים של ריקוד ועבודה אינטנסיבית בתחום השיווק בעולם ההיי-טק חזרתי אל היוגה בחיפוש אחר תמיכה גופנית בלבד. עם הזמן והאימון גיליתי עולם מלא ואת עצמי, ולפתע ההתמודדות היומיומית נעשתה קלילה ומחויכת. כך התפתחה לה גישתי ללימוד והוראת היוגה - מעשית ונגישה מצד אחד, מצמיחה ומעשירה מצד שני - המתמקדת בשילוב היוגה ביומיום. את זאת אני חולקת עם מתרגלים בשיעורים וסדנאות, בנסיון לסייע לכל אחד לעבור את המסע האישי שלו."

לסרטונים של שיעורים בהנחייתי מוזמנים לבקר בערוץ יוטיוב ולעוד מידע באתר או בדף המורה שלי.

רוני מקאטו מזרחי

יוגה כדרך חיים
מורה מוסמך להאטה יוגה, יוצר מרחבים מקודשים של ריקוד ומדיטציה, מפיק אירועים המשלבים חיים שבטיים, קהילתיות, מוסיקה ואומנות תודעתית ומלווה תהליכי התפתחות של אנשי לב בחייהם הפרטיים.

ברק סרילן - Light Child Project

פרויקט הדיג׳יי של ברק סרילן מתרכז ברפואת תדרים מודעת. ברק בוחר בקפידה רבה את המוזיקה שהוא מחליט להעביר הלאה אל קהל המאזינים ומתרכז באלמנטים אתנים ופסיכדליים שיוצרים את ההיתוך בין שלל מקצבי העולם. עם דגש וכוונה ברורים לרפואת הלב, ברק מעצב מסעות אסטרלים חובקי מימדים ומקצבים שמכניסים את קהל הרוקדים למסע תנועתי מעומקי הנפש אל הרקיעים הגבוהים של התודעה. (כל המוזיקה שברק בוחר לנגן נכתבת ע״פ חוקי התדרים המסונכרנים הרמונית עם הטבע וערוצי גוף האדם.) ברק נדד שנים רבות ברחבי העולם והשתתף בפסטיבלים רבים שם צבר את השראותיו שהתגבשו לכדי ויז׳ן מאוד ברור שבימים אלו הוא מנתב ֿ אל אדמת מולדותו ישראל.

קרא עוד...

רינת ריינה
רינת ריינה
מתרגלת אשטנגה יוגה משנת 1999 ומלמדת משנת 2001 במסגרות שונות (הוכשרה ע"י גרהם וליאוני נורט'פילד מאוסטרליה). במהלך השנים הוכשרה גם בשיטת ה- "תאי יוגה תרפיה" ע"י אלפונס טרשל. היום, עיקר עבודתה נעשית ב"מיוגה מול הפארק" שם היא מעבירה שיעורים פתוחים לקהל הרחב ומכשירה מורים בקורס דו-שנתי במסגרות פרטיות ומעבירה סדנאות מרוכזות. "היוגה היא מתנה בחיים שלי ואני מעבירה אותה הלאה.
בעזרת תרגול יוגה אני נרגעת, מתרכזת ושמחה יותר. האנרגיה החיובית שנוצרת, כך אני מאמינה, מהדהדת מבפנים החוצה ופוגשת את המשפחה שלנו, הקהילה הסובבת אותנו ואת היקום."

קרא עוד...

אדי טויונאגה וג'קי לוגן
אדי טויונאגה וג'קי לוגן
אדי טויונאגה
"גיליתי את היוגה בשנת 2007 וזה היה סיפור אהבה כבר מאז. בהתחלה נמשכתי ליתרונות הפיזיים של התרגול, אבל עד מהרה הבנתי שאני רק מגרד את פני השטח של משהו גדול בהרבה. יוגה מרגיעה את דעתי, מרחיבה את לבי, מזינה את נשמתי ונותנת לי את ההזדמנות ליצור מרחב שבו קיים פוטנציאל אינסופי. מלבד היותי נלהב בנוגע ליוגה, לאשתי ולילדי, טבע וטיולים בעולם נותנים לי השראה. יש לי אופי שובבי ואני מזמין אתכם לבוא ולמתוח את הגבולות שלכם בשיעור אנרגטי וקליל, שבו הכוונה היא לקלף שכבות ולהתחבר לחלק העמוק ביותר של העצמי.

בואו להזיז את הגוף לפי קצב הנשימות למקצבים מגניבים, נתראה על המזרן!"

www.eddytoyonaga.com

ג'קי לוגן

כשגיליתי שיוגה זה תרגול שייתן לי כלים, שינחו אותי ויעניקו לי את ההשראה להיות תלמידה לאורך כל החיים, ידעתי שאני בפנים!
לא רק התנוחות ריתקו אותי, אלא גם הפילוסופיה והמדע של היוגה.
החיבור העמוק בין המיינד לתרגול הפיסי ולגוף הריגשי, שהיוגה מספקת, הוא עצמתי. אני מאמינה שבעזרת היוגה, כל החיים הופכים לתרגול אחד גדול ומדהים.
השיעורים אותם אני מעבירה משלבים תרגול נמרץ ואקטיבי עם תמיכה (אדג'סטמנט), פילוסופיה, צ'אנטינג, מוסיקה ומדיטציה-
בתקווה לתת השראה לשינוי ויצירתיות בחיים היומיומיים של ה"יוגי המודרני".
אני מלמדת בת"א וחיה בה עם בעלי אותו פגשתי בניו-יורק. סיימתי קורס מורים של 1000 שעות ב ISHTA וב Jivamukti, ניו יורק.
ומאז אני שמחה לחלוק את הידע שרכשתי ותמיד להמשיך ללמוד...

קרא עוד...

קרן אורוסה- SOLD OUT
קרן אורוסה- SOLD OUT
הגעתי מחדש אל היוגה לפני יותר מעשור בעקבות גלישת הגלים, רציתי לשמור ולחזק את הגב שנתן אותותיו.
סביב ההיריון הראשון והלידה ותוך כדי תרגול, הגעתי להבנה על עצמתו של הגוף פנימה ועל עוצמת החיבור בין הגוף והנפש.
אז גם הכרתי במקום הטבעי שלי בחוף הילטון בתל אביב את המורה שלי, אלכסנדר קגנוביץ', האטה יוגי בן 84 שבא מידי יום לתרגל על המזח. הוא אימץ אותי והתרגול האישי שלי עבר אליו, אל המזח, אל הים ואל הטבע.
זאת הייתה עבורי ברכה, לנשום אוויר ים תוך כדי התרגול, להיות מחוברת סביב לאדמה, לים, לשמיים, לעצמי...
רציתי מזה עוד. עוד מהים ועוד מהיוגה.
ואז הלך והתהווה השילוב הזה: ימהיוגה – מרחב בריאות בים.
יוגה על המזח, יוגה בתוך המים ויוגה על גלשן עמידה(Stand Up Paddle Board) SUP שרק הגיע לארץ באותם ימים.
בימים ההם היה זה כחזון מהפכני.
חברתי מועדוני לב הים שהתרשמו מהחזון ואפשרו לי לפתח את התחום הזה למקצועי. תחילת הדרך הייתה ממש חלוצית, מצדי ומצד האנשים שבאו ונחשפו לחוויה. היום יש קבוצה של אנשים שהולכת וגדלה, והרבה אשר אימצו את היוגהSUP ואת הים כתרגול קבוע וכדרך חיים. אני שמחה לראות את היוגה SUP כתחום המתפתח במהירות בארץ ובעולם, כגשר וכמקום המחבר אנשים מהיוגה לעולם הים, ואת יורדי הים לעולם היוגה. השילוב של שתי העצמות האלה יחד יוצר חווית תרגול קסומה.
תוך כדי תנועה נחשפתי במיל"י – מרכז ישראלי ליוגה בראשותה של אריאלה אורפז היקרה לרזי יוגת הלב הטיבטית, המביאה את רמת התודעה אל תוך התרגול הפיסי.
שם הוכשרתי ללמד והפנמתי כמה חשוב להעביר את זה הלאה לכמה שיותר אנשים ומשם באה הנינוחות ללמד, לגדול ולצמוח.
בהכשרתי אני אדריכלית ומאמנת אישית (Coaching).
אני אשת איש, אמא לשניים ואוהבת ים בכל הופעותיו.
כיום מקדישה את כל מרצי להפיץ, להאיר ולקרב את היוגה והים לכמה שיותר אנשים.

קרן אורוסה
יוזמת ושותפה, ימהיוגה – מרחב בריאות בים
במועדוני הגלישה לב הים בחוף הילטון בתל אביב.

קרא עוד...

ענת כוכבי רון
ענת כוכבי רון
מתרגלת , מלמדת ומעמיקה ביוגה 24 שנים.
"היוגה עבורי היא דרך חיים מקור לאהבה, שמחה , התמדה וחיבור בין הגוף לנפש. העיסוק ביוגה הביא אותי במהלך השנים להבנה כי מדובר בעיסוק שהלמידה והרחבת התודעה היא מתמשכת ונעה על רצף והיא חלק בלתי נפרד ממכלול החיים ביני לבין עצמי וביני לתלמידי. במהלך השנים אני מלמדת ומשתפת את תלמידי בידע אשר רכשתי וממשיכה ללמוד ולהעשיר את עצמי.
שמחה ומודה על המפגש עם היוגה אשר פתחה בפני עולם שלם של מסירות, התמדה ובעיקר- אהבה. "אימון זה מכה שורש כשהוא מבוצע כראוי בהתמדה ולאורך זמן" (פטנג'לי)

חייה ומלמדת יוגה באזור השרון ועמק חפר. השנה נבחרתי לועד' המנהל של ארגון מורי היוגה, מאוד מרגש אותי לקחת חלק פעיל ולתרום ככל שאוכל.

קרא עוד...

נגה וייס-הריינטו (אינדונזיה)
נגה וייס-הריינטו (אינדונזיה)
מזה כ-20 שנה היוגה עוזרת לנגה להתמודד עם העליות והמורדות שבחיים. בעזרת היוגה נגה מצליחה למצוא ריפוי ונוחות בגוף, אתגר ועניין בנשימה ומחקר מעמיק במחשבות.
היא למדה לגלות שהנוף המרהיב ביותר הוא זה הנשקף כשאדם מסתכל על מחשבותיו.
החופש הגדול ביותר הוא באפשרות הבחירה לאילו מחשבות להקשיב ואיזה פעולות לנקוט בהתאם לבחירות אלו.

בשנות לימודיה הראשונות נגה גילתה עניין בעיקר בשיטת איינגר בישראל, הודו ואוסטרליה. היא למדה והשקיעה רבות בהבנת מערכות הגוף במנחי היוגה השונים ואת האופן בו האסאנות מבוצעות אצל מתרגלים עם מגבלות שונות.
בשנת 2009, לאחר שעברה עם משפחתה לחיות באי באלי שבאינדונזיה, היא הרחיבה את אופקיה בעולם היוגה, הן באימון מהיר ומאתגר כמו ויניאסה ואשטנגה והן באימון עמוק ואיטי כמו ין (yin).
כיום היא משלבת בין שיטות אלו ומציעה מגוון רחב של שיעורים מתוך אמונה שכל אדם יכול למצוא את היוגה שלו ולפתח תרגול עצמי בעזרת הכוונה מדוייקת ומושכלת.

נגה מגיעה אלינו מבאלי לשבועיים בלבד, בין 26.10.2016 - 6.11.2016 ותלמד מספר סדנאות ברחבי הארץ וכן סוף שבוע שלם בפסטיבל יוגה ערבה, בסוף השבוע הראשון של נובמבר.
פרטים נוספים באתר: www.noga-yoga.com
ובפייסבוק: Noga Yoga

קרא עוד...

טל רדנאי ומעיין אלטבת
טל רדנאי ומעיין אלטבת
טל רדנאי
מורה בכירה ליוגה נשית על פי מירה ארצי פדן, מורה ליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה בהדרכת דנה דברת ומירה ארצי פדן מפתחת השיטה. בוגרת לימודי יוגה במכון וינגייט בשיטת ויניאסה בהדרכת רחל זולברג וליאורה קסטנבאום.
מורה מוסמכת לפילאטיס מכשירים ומזרון בבית הספר B.Education. מוסמכת בית ספר למאמנים ומדריכים לעצוב הגוף ומחול אירובי.
בעלים ומנהלת מקצועית של "המרכז לתבונת הגוף טל רדנאי" .
בוגרת תואר שני M.B.A במנהל עסקים משא"ש וייעוץ ארגוני, תואר ראשון B.A במנהל עסקים.
מתרגלת יוגה כ 20 שנה במגוון אסכולות שונות, מתמחה בעבודה עם נשים בתקופות חיים משתנות.
מלמדת ב"המרכז לתבונת הגוף טל רדנאי" יוגה נשית, פילאטיס מכשירים/מזרון, יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה.
"בעבודתי אני משלבת מעולמות התוכן של היוגה הנשית והפילאטיס בדגש על עבודה עם נשים במחזוריות משתנה, נערות, נשים בהריון, שיקום לאחר לידה, גיל המעבר, פריון, בעיות יציבה, פתלוגיות שונות.עורכת סדנאות לנשים ומעבירה סופי שבוע "נשים נעות".
אנו הנשים חוות שינויים רבים במהלך חיינו ולכן חשוב שהתרגול יהיה מותאם למצבנו הנוכחי המשתנה.
שילוב של ייצוב פנימי, עוצמה וכוח עם רכות, זרימה, נשימה ומדיטציה לחיזוק הגוף הפיזי, הרגשי והמנטאלי של האישה והנערה."

מעין אלטבת

אני בת 42 נשואה ליוסי ואמא ל - 4 .
מתגוררת בכרכור ובעלת קליניקה וסטודיו לתנועה .
במהלך חיי התמחיתי ולמדתי המון, ועברתי תהליך שבו מצאתי מה אני רוצה לעשות בחיי.
בעקבות ההקשבה פנימה, ומציאת הדיוק וההוויה הנכונה לי, הגעתי להתמחויות שלי היום.
כיום אני מטפלת פסיכותרפיה גופנית ושיטת אלבאום - באופן פרטני לנשים ונערות
מנחה ליוגה נשית על פי שיטתה של מירה ארצי פדן
מנחה לתנועה וריקוד בשילוב שיטת ניה, יוצרת ומנחת "הריקוד שלך"
יוצרת סדנאות תנועה המשלבות ריקוד -פסיכותרפיה גופנית- יוגה נשית
בעלת תואר ראשון במתמטיקה ותעודת הוראה במתמטיקה (בעבר לימדתי בתיכון)

איך הגעתי ליוגה הנשית ומה זה חולל בחיי-
באופן טבעי אני אישה שבהוויה שלה מלאת אנרגיה, קצב, אש פנימית, והמון המון עשייה.
במשך החיים היה לי קשה להתחבר למקום הרגוע השקט והמרפה... עד שהגיע השלב בחיי שבו הרגשתי שמשהו חסר לי.
חסר לי השקט הפנימי, חסרה לי העצירה רגע במרוץ החיים, ומתוך הצורך הזה חיפשתי תנועה שיכולה לספק את החוסר הזה.
כך הגעתי לשיעורי היוגה הנשית אשר אפשרו לי עדיין להיות מלאה באש הפנימית שלי, ועם זאת להניע את האש למקומות של שקט, דיוק, הקשבה, מרכז, נשימה וכו'. פתאום גיליתי איכויות נוספות בי שלא ראיתי קודם:
אני עדיין מלאת אנרגיה וקצב, אך לא רק, מצאתי גם את השקט- ומבחינתי השילוב הזה מנצח

פרטי התקשרות-
מייל altevet.maayan@gmail.com
טלפון 0545322962
https://www.facebook.com/maayan.therapy/

קרא עוד...

סיגל רן ותמי אריאלי
סיגל רן ותמי אריאלי
סיגל רן
מורה בכירה ליוגה נשית וליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה בהדרכת מירה ארצי פדן, מפתחת השיטה.
בוגרת לימודי יוגה לבכירים במכון וינגייט בשיטת ויניאסה בהדרכת רחל זולברג וליאורה קסטנבאום.
בוגרת לימודי ויג'נאנה שיקומית בהדרכת נגה ברקאי ואלפונס טרשל.
מורה לפילאטיס ופיטבול.
מטפלת ברייקי דרגה שתיים.
בוגרת תואר שני במנהל עסקים, תואר ראשון בסוציולוגיה וגיאוגרפיה.

מלמדת יוגה באזור השרון כעשר שנים: מכפר סבא ועד נתניה והסביבה, בקבוצות ובשיעורים פרטיים. בעבר ניהלה את מרכז היוגה הגדול בארץ "מיוגה" בכפר סבא.
כיום מלווה את מירה ארצי פדן, מפתחת שיטת היוגה הנשית, בהוראת השיטה, בהפצתה ובשיווקה.

סיגל מלמדת יוגה בדגש על מרחב תנועה וזרימה אנרגטית בגוף. השיעורים מותאמים לגוף האישה, למעגל החיים ולמחזור הנשי, תוך הקשבה לגוף ובמטרה להעצים את היכולות האישיות והנשיות הטמונות בכל אישה.

לאחר שנות שירות רבות בצבא קבע עשתה סיגל שינוי מהותי בחייה, ויצאה לדרך חדשה של לימוד היוגה והוראתה.
"דרך היוגה גרמה לי לחוות ולהבין תהליכים פנימיים וחיצוניים בגוף ובסביבה. גילוי הכיוון הנפלא הזה בחיי גרם לי לרצות לחלוק עם אנשים נוספים את סודות היוגה בכלל, והיוגה הנשית בפרט. ללמד וללמוד כיצד לפתח את איזון הגוף, הנשימה, הגמישות והתנועה. להרגיש ולהעמיק את ההרמוניה שמביאה את הגוף והנפש לשלמות. לדעת שהשינוי הוא הדבר הקבוע בחיינו ולאהוב כל שינוי ושינוי שחל בגופנו."

תמי אריאלי מורה בכירה ליוגה נשית ומורה ליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה על פי מירה ארצי פדן. מורה בכירה לשיבננדה יוגה מטעם ארגון שיבננדה הבינ"ל ליוגה וודנטה.
מנחת מעגלי נשים ומעגלי מיניות על פי מיכל מעיין דון- "חכמת המעגלים" ושאמאניזם מיני.
מעסה נשים בשיטת האיור וודה בהדרכת ד"ר וורמה מייסד "שרי איור וודה ויוגה סנטר".

מלמדת ב"אלהיוגה" בנמל תל אביב. מלווה נשים בתהליכים אישיים בנושאי חיבור לשורשי הנשיות, איזון רגשי, מיניות, תמיכה בתהליכי פוריות, הריון ולאחר לידה וכן הפרעות שונות באזור האגן.
מנחה סדנאות והרצאות סביב מימוש הפוטנציאל הנשי במלואו.

כאישה המתרגלת ומלמדת יוגה מסורתית מזה עשרים שנה אני מכירה כיום בצורך ביוגה נשית כבסיס לכל תרגול של כל אישה המעוניינת לחיות את חייה מתוך כנות בלתי מתפשרת. מעבר לצורך להתאים את תרגול היוגה לגוף הנשי ולמערכת ההורמונאלית- מערכת ההנחייה הפנימית הבסיסית, מעבר להכרה ביכולות המשתנות עם הגיל, יוגה נשית מדריכה מניעת נזקים אפשריים בתרגול שאינו מותאם לגוף הנשי.
דרך הליווי שלי נשים בדרך אל עצמן מתחילה בהסרת המעטים המכסים את עצמיותן ואת הדהארמה המדויקת בה הן אמורות להתפתח בגלגול החיים הנוכחי. בזמן התרגול מקשיבה האישה אל תמצית הווייתה ומכירה בכישוריה הנשיים הבראשיתיים. דרך איזון היסודות הפיזיים והרגשיים, מתאפשרת זרימתה המדויקת של אנרגיית החיים למימוש מלא של הפוטנציאל הנשי.
התפתחות רוחנית נשית מתחילה באגן. כל הרחבת תודעה מחויבת להתבסס באיזון רגשי.
תפיסת העולם שלי משלבת את היוגה המסורתית והיוגה הנשית יחד עם ריפוי רגשי ומיניות נשית כבסיס לבריאות נשית אישית ולטובת העצמת האנרגיה הנשית על פני כדור הארץ כחלק מהמסה הקריטית המתגבשת כיום לאיזונו.

תמי אריאלי
חיבור לנשיות. יוגה נשית.
Tamyariely3@gmail.com
0524429700

סדנאות והרצאות
תהליכים אישיים
מעגלי נשים
עיסוי איור-וודי לנשים
פייסבוק: חיבור לנשיות. יוגה נשית.
אתר:www.urbanyoga.co.il

קרא עוד...

ויויאן לנדסברג וסיגל ביבר
ויויאן לנדסברג וסיגל ביבר
ויויאן לנדסברג

״קצת על עצמי לספר ידעתי״

אחרי שלש לידות, 15 שנות קריירה , וחיים עמוסי מטלות, שבהם הלכתי קצת לאיבוד התוודעתי בגיל 40 לעולם היוגה, שעזר לי למצוא את עצמי, שהחזיר אותי לבית . אני חבה את התאהבותי ליוגה למורתי הראשונה, נטע, מחדר הכושר פיזיקל ברמהש ,אשר ידעה להעביר את שיעוריה בחן ואהבה רבה לתלמידיה. כבר בשיעור הראשון, בשעה וחצי של קשב לנשימות ולכל הגוף גיליתי את תחילתה של ״הדרך״.

מאז למדתי אצל מיטב המורים בתחום, שמעון בן אבי, דני רווה, מירה ארצי פדן, גלית לוין ועוד. זה הזמן להודות להם, על האופקים החדשים שהתגלו לי .

כיום פאינה כצנלסון ואנוכי בעלות ומנהלות את הסטודיו Yoga & Co ברמה״ש, מתחם חם, חדיש ונגיש. אני מלמדת בו באהבה ובמסירות מגוון סגנונות: יוגה לנשים, שיעורים פרטיים לכלל האוכלוסיה ולאנשים עם צרכים מיוחדים, Fly Yoga (שיעור על ערסלים- תחום יחסית חדש בעולם היוגה) והנחית מדיטצית מיינדפולנס.

מעבר לשיעורים הקבוצתיים אני מזמינה את המתרגלים לשיחות כדי ללמוד לעומק את הצרכים האישיים של כל אחד ואחת. לאחר שלוש שנות לימודי ״יוגה תרפיה״ על פי שיטתו של דסיקצ׳אר, אני משלבת את הידע הנרחב בשיעורים הקבוצתיים והפרטניים ומביאה שמחה, באמצעות תנועה, בכל הרבדים: גופנית, אנרגתית והכרתית.

אומרים שכשהתלמיד מוכן הוא מוצא את המורה המתאים , ולכן המטרה שעמדה מול עיני בפתיחת הסטודיו היתה להפסיק ללמד במקומות שונים, להתמקד ולפתח את המרחב שיאפשר לתלמיד לבחור בי כמורה ויחד בהתמדה, להעמיק, לחקור ולעבור דרך.

מטרת דרך היוגה היא שיחרור מסבל, וכשאני מגלה את היישום שלה על חיי או על חיי תלמידיי, אני נרגשת מחדש ומודה על הזכות ללמוד וללמד את הטכניקות והפילוסופיה היישומית של היוגה ולהוות לה בית.

סיגל ביבר

איך הגעתי ליוגה:
היוגה הגיעה אלי כשהייתי מוכנה לה.
שרויה במשבר עמוק, בצער ופחד. בעת גסיסתו של בני השני.
חיפשתי מזור, חיפשתי הכוונה, דרך, משהו שיחזק אותי. רציתי להמשיך לחיות. לא רציתי למות איתו.
מתוך היוגה צמחתי- התחזקתי, מצאתי את הכוחות לשקם את עצמי, לתמוך במשפחתי.
גיליתי את עצמת הריפוי העצמי דרכה. את הבחירה בחיים.
גיליתי שהגישה היא המפתח. שהיוגה יכולה להיות כלי תרפויטי מופלא וקסום.
באופן טבעי, כמו כולם, חיי מלאים באתגרים. המשברים מספקים לי הזדמנויות לתרגל את הכלים שניתנו לי. שוב ושוב כלי היוגה- התרגול היומי, הנשימה, ההתבוננות, מוכיחים את עצמם.
האתגרים הוציאו אותי חזקה יותר. אוהבת יותר. הם שתמכו בי במסע הריפוי שלי מסרטן השד.
ואת המתנה הזאת אני מעבירה למתאמנים שבאים למצוא את כוחם. שמבינים שהאחריות לבריאותם ואיכות חייהם טמונה בליבם.

קצת עלי: אני ילידת 1964. מתרגלת יוגה משנת 2000.
מורה מוסמכת ליוגה מטעם מכון וינגייט ולימודי יוגה תרפיה מטעם בית הספר ליוגה אינטגרטיבית של ציפי נגב ועוסקת בכך מאז שנת 2009. תלמידתה של גלית לוין מזה 8 שנים מלמדת – ויני יוגה (עם שורשים עמוקים של ויג'ננה) , יוגה תרפיה על פי דסיקשר והפילוסופיה של היוגה.

כמו כן- בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, אוניברסיטת בר אילן ולימודי תואר שני בפסיכולוגיה חברתית. מאחורי קריירה ארוכה בייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות. עסקתי בהקניית מיומנויות ניהול ותקשורת בינאישית מקרבת בארגונים, תוך ליווי מנהלים בתהליכי שינוי.

מלמדת באיזור המרכז (קרית אונו, גני תקווה, כפר מעש, פתח תקווה) יוגה ומדיטציה, בקבוצות ופרטיים.
מלווה מתאמנים המתמודדים עם מגוון משברים (גירושין, דיכאון, חולים ומבריאים, פיטורין ועוד) תומכת בהם למציאת משאבי הכוח שלהם באמצעות היוגה תרפיה.
הקמתי בשותפות עם שירה נהלוני גליקסברג את התוכנית "הוראת ההיוגה לליווי התמודדות עם מחלת הסרטן" , הראשונה בארץ, במכללה האקדמית וינגייט בשיתוף האגודה למלחמה בסרטן ומפברואר 2016 אנו מכשירות מורים בהתמחות מיוחדת זו.

וגם:
• חברת הוועד המנהל של ארגון מורי היוגה ומרכזת את תחום היוגה כתרפיה.
• כותבת ומפרסמת בלוג הן בפייסבוק והן בפורטל נו מיינד- יוגה יישומית בחיי היום יום. הבלוג עוסק בהעברה מעשית של תובנות המזרן אל החיים. הלכה למעשה.
• מלמדת פרקים מהפילוסופיה היוגית- פטנג'לי, פילוסופיית השנקייה
• מרצה בנושא צמיחה אישית מתוך עקרונות היוגה תרפיה המעודדים העצמה בריאותית:
"אין הר גבוה מדי- משבר כמורה דרך".
• מרצה על מקומה של היוגה בפיתוח חוסן נפשי ובהשפעתה המיטיבה לחיים פחותי סבל

קישור לאתר:
http://www.sigalbieber.com
דף פייסבוק:
https://www.facebook.com/maitriyogasigal/
טלפון: 0544395748
מייל: sigaya.yoga@gmail.com

קרא עוד...

אתי פוטשניק ותמיר להב
אתי פוטשניק ותמיר להב
אתי פוטשניק

מורה, מתרגלת וחוקרת יוגה מזה 12 שנים, תלמידתו של שמעון בן אבי, ברוח האשטנגה ויניאסה.
את היוגה פגשתי לראשונה בשנת 2004 בהיותי בהריון עם בתי הבכורה בחיפושי אחר האמת, הדרך והמפגש עם החיים..
במהלך שנותיי כתלמידת יוגה רכשתי ידע מעמיק ותבונה בשיטות שונות ביניהן שיבננדה, איינגר, power yoga, תרגול של אסאנות, בודהיזם ופילוסופיה של היוגה אשר משפיעים על חיי ברמה האישית והמקצועית כאחד.
במפגש עם תלמידי שאיפתי להעביר ולהדגיש כלים לחיי היומיום, הפניית מבט וחגיגת החיים.
מלמדת באזור השרון והמרכז בקבוצות ושיעורים אישיים, מעבירה סדנאות יוגה, מדיטצייה ותרגול בזוגות.

תמיר להב

לומד ומתרגל מאז התוודע ליוגה, לפני יותר מ-19 שנה.
התנסה בשיטות שונות של תרגול היוגה ברחבי העולם, עם מיטב המורים – ביניהם פאטהבי ג'ויס, הגברת קולי, גרהם נורת'פילד, ג'ונתן פישר ושמעון בן אבי.
ב-15 השנים האחרונות מלמד קבוצות ויחידים באזור המרכז והשרון.
משלב בשיעוריו איינגר יוגה ואשטנגה יוגה, פרניאמה ומדיטציה, תוך שמירה על עקרונות מנחים: הרפיה, התכווננות, התארכות וחיבור לאדמה.
גר בתל אביב, אב נפעם לאלבי ואורי בנות השש.
מודה מעומק ליבו למורים שהדריכו אותו בדרכו.

קרא עוד...

ענת גולד ושיר סופר
ענת גולד ושיר סופר
שיר סופר

מוזיקאי, זמר אוברטונים; פיתח את שיטת " קול וצליל " לטיפול בצליל
משנת 93 החל לערוך מסעות בעולם בעקבות המוזיקה, למד עם המאסטר רוס דיילי בכרתים ואתונה מאוחר יותר נסע ללמוד מוזיקה בהודו בוראנסי, פונה וקאשמיר, שם למד כלי מיתר, בהמשך המסע נסע למונגוליה ולמד שירת צלילים עיליים אצל מיטב המורים.
מאז מנגן ומופיע עם הרכבים שונים ומופעי תיאטרון, מספרי סיפורים ומוזיקה לסרטים.
הגולם" ו-"נשים של הים" שהוקרנו בסינמטקים ברחבי העולם, שירת צלילים עיליים המסע לארץ הצלילים","פעמון הפלאים", "על דרך המשי", "צלילים מספרים", "פרח הלב", "צלילים חובקי עולם ועוד...".
מלבד היותו מוזיקאי, שיר סופר הינו מטפל בצלילים, מפתח שיטת טיפול ייחודית "קול וצליל", מנהל את המרכז לצלילים מרפאים, מלמד ומעביר סדנאות ברחבי הארץ ובעולם.
הרכבים מוזיקליים ביניהם: "מנדאלה", "עשב בר", "שיר לשלמה" צליל מיתר, אמריטה, שיר מליבי וכו'.

ענת גולד

תלמידה ומורה ותיקה בדרך היוגה בסגנון הזורם של קאליריי טרי-יוגה.
מחלוצות הטרי-יוגה בארץ, ענת פעלה להביא את המורים ואת המדריכים הטובים ביותר בעולם לטרי-יוגה לישראל, קיימה סדנאות וכנסים במטרה להפיץ את השיטה ולימדה מאות תלמידים..
ענת מביאה איתה רוגע ורכות לתוך חוויית היוגה.
מוסמכת להוראת אשטנגה יוגה וינאסה, יוגה נשית ובעלת ניסיון בהוראת יוגה לילדים, יוגה לנשים, יוגה לנשים בהריון ולאחר לידה.
מטפלת במים בוואטסו וואטראדנס , מאמינה בחיבור המדהים של יוגה ,מים וצליל....

קרא עוד...

ליאת משולם ויורם עידן
ליאת משולם ויורם עידן
ליאת משולם, בת 39 מתל אביב

התנסיתי לראשונה ביוגה בשנת 98׳ באשרם בהודו. מתרגלת במסירות משנת 2009.
הוכשרתי ללמד אשטנגה ויניאסה יוגה אצל איל צ׳חנובסקי ויוגה שיקומית אצל אלפונס טרשל.
אני מתרגלת מסורה של אשטנגה בשנים האחרונות ורואה בתרגול האישי של סדרות האשטנגה בסיס נפלא לחקירה של התודעה והגוף, ממנו יוצאת ואליו שבה, בהתאם לשינויים שחווה בחיי. תרגלתי ועודני מתרגלת סגנונות יוגה שונים (איינגר וויג׳ננה) מה שמלמד אותי על איכויות ודגשים שונים בתרגול היוגה, ומאפשר לי להתאים את התרגול כך שיהיה מדויק לרגע ולצרכים שלי ושל התלמידים.
יוגה עבורי היא עוגן בחיים, נותנת שורשים ויציבות, אך גם מאפשרת מרחב של שקט, נשימה, התבוננות, חיבור ושמחה.
אני מלמדת במקומות שונים במרכז הארץ ביניהם אור היוגה ת״א, פראנה יוגה, רשת חדרי כושר ספייס, משרדים, בתי מלון ושיעורים פרטיים.


יורם עידן, בן 45 מתל אביב

מתרגל ולומד יוגה משנת 2002, תלמידם של רינת ריינה, איתן ויגודזקי ואיל צ'חנובסקי. "נתיב האשטנגה יוגה הוא מקום לחקירה ולימוד פנימי, כדרך חיים של פתיחות וקבלה. מתוך התרגול הזורם והדינאמי עם תשומת הלב לנשימה ולגוף גדל שקט נעים.
ליוגה נחשפתי בהודו ותרגלתי שיטות שונות, ולאט לאט גיליתי את הרבדים העמוקים של האשטנגה והבנתי שליוגה יש הרבה מה להציע מעבר לתרגול הגופני. דרך החיים של היוגה יכולה להוסיף לכל אדם בכל שלב בחייו, נאמר בכתבים ש"יוגה היא השקטת תנודות התודעה" ומתוך שקט זה ניתן למצוא ריכוז, שלווה ואושר, אהבת האדם וקבלת העצמי."
יורם מלמד באור היוגה ת"א, אננדה ת"א, רשת חדרי כושר ספייס, עדיוגה הרצליה ושיעורים פרטיים.

על ליאת ויורם...

שנינו מורים ש״גילו״ את היוגה בגיל יחסית מאוחר. שנינו אנשי משפחה ומנהלים אורח חיים דינמי, לשנינו מורים משותפים. לפני כמה שנים הצטלבו דרכינו ומאז אנחנו לומדים ומתפתחים במקביל זה לזו, מחליפים רעיונות, מנחים תלמידים משותפים וצוברים אלפי שעות הוראת יוגה במסגרות שונות... הניסיון שצברנו והסקרנות שלנו עוזרת לנו לפתח שיטות ללימוד טכניקה בצורה בטוחה לתלמידים שונים, וכל העת אנחנו ממשיכים להתפתח ולהעמיק בדרך היוגה. יצאנו יחד ללימודי יוגה שיקומית, מה שמוסיף לנו ראייה יותר הוליסטית בהנחיה שלנו והבנה אנטומית יותר רחבה, ומשתלמים כמה פעמים בשנה עם טובי המורים בעולם.
אנחנו מנחים יחד סדנאות סופ"ש במקומות שונים בארץ. בסדנאות שלנו אנחנו מלמדים אשטנגה ויניאסה יוגה ואת הפילוסופיה העומדת מאחוריה, ומנסים להנגיש אותה לאנשים שונים תוך שמירה וכבוד למסורת. בסדנאות שלנו משתלבים הן תלמידים מתקדמים והן תלמידים מתחילים, אנחנו מאפשרים תמיכה לכל תלמיד בהתאם לרמה ולניסיון שלו.

קרא עוד...

איל צ׳חנובסקי - SOLD OUT
איל צ׳חנובסקי - SOLD OUT
החל לתרגל בשנת 1996 בניו-יורק ,זמן קצר לאחר מכן נסע למייסור שבהודו ותרגל תחת הדרכתו של אבי שיטת האשטנגה שרי ק. פאטבהי ג׳ויס.
בשנת 2000 סיים קורס מורים ב-Jivamukti Yoga בניו-יורק ולאחר מכן למד ועבד כאסיסטנט של ריצ׳ארד פרימן בקולורדו.
לאורך השנים המשיך את לימודיו עם מורי יוגה בכירים בשיטות שונות וכן הוסמך כמטפל בשיטת אינטגרציה מבנית (רולפינג).
איל משלב באופן ייחודי בין ידע מסורתי עמוק לבין חופש וחקירה כנה ואישית המאפשרים לימוד של דרך היוגה בגישה אותנטית שאינה דוגמתית.

קרא עוד...

סוואמיג'י ג'וטירמאיה (הודו)
סוואמיג'י ג'וטירמאיה (הודו)
סוואמיג'י ג'וטירמאיה נולד בקרלה שבהודו. הצטרף לעמותת Art of Living לפני כעשרים שנה. מטייל ברחבי העולם במטרה להפיץ את המסר של שרי שרי ראווי שנקר לשלום, אהבה ואחווה אוניברסלית על ידי בניית חברה חופשיה מאלימות וממתח.
ביקר ביותר מ 40 מדינות באירופה, במזרח הרחוק, התיכון ובדרום מזרח אסיה. סוואימיג'י ג'וטירמאיה מצליח להגיע לכולם דרך הידע ההודי העתיק לטיפול בגוף, בנשימה ובמיינד. במהלך ביקוריו ברחבי העולם, הוא הנחה מגוון סדנאות, בינהן את תוכנית השמחה, אמנות השתיקה, אמנות המדיטציה, קורס ברכות וקורס יוגה וחכמה בבריאות ובשמחה.
סוואמיג'י ג'וטירמאיה ידוע ביכולות הריפוי המופלאות שלו. מפגשי ידע ואירועים בהם הוא מחלק את ברכתו להמונים, מושכים אליהם קהל מגוון מכל חתכי האוכלוסיה. בכל המדינות בהן ביקר השתרך תור ארוך ולא נגמר של מבקרים הממתינים לברכתו. גם כשאירועי הברכות נמשכו 12-15 שעות בהן הוא נותן את ברכתו ושוטף את האנשים בברכות אלוהיות, הוא לא נכנע לצמא, עייפות או חום

עוד על סוואמי באתר: www.artofliving.org

קרא עוד...

הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר- SOLD OUT
הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר- SOLD OUT
הדר הוד

מלמדת 16שנה. מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה ,כיום גם משלבת שיטת איינגר יוגה –עבודה עם אביזרים תומכים וויניאסה -יוגה דינאמית המתמקדת וחוקרת את התנוחות והתנועה שבניהן בשילוב נשימה.
לימדתי כ10 שנים במושב בני עטרות שבמרכז בארץ וכיום מלמדת בצוקים שבערבה. גרה ליד, במושב פארן, בת זוג לאיתי, אמא לליאור וזהר.

הוראת היוגה מבוססת על התנסות, חקירה ולמידה שנרכשה לאורך השנים. אני מאמינה שהם המפתח לחוויה של שינוי בזמן השיעור. השיעורים מועברים מתוך העקרונות המנחים אותי : התמסרות, כנות, צניעות, הקשבה ואהבה.

את היוגה פגשתי בהיותי בת 25, תאונת דרכים קשה הסיטה אותי ממסלולי. אבל אז פגשתי את שחיפשתי . מצאתי בתרגול היוגה את השילוב של עבודה פיזית, רגשית ורוחנית. בזכות התמדה בתרגול וכוח רצון, החזרתי את חיי למסלולם. בהדרגה התרגול הפך ליום יומי .
היוגה עבורי היא מתנה שקיבלתי המקרבת אותי למהות ולתמצית הווייתי. היא מאפשרת רגעי נוכחות והתמודדות כנה ועוצמתית עם מכשולי החיים. תרגול היוגה נותן כלים להחזיר אותנו לעצמנו למי שאנו באמת. התרגול הוא כמו מצפן, מזכיר לי מה היא תחושת מרכז ולאיזה כיון נכון לזרום. היוגה עבורי היא כלי לחיזוק תחושת עמוד שידרה בכל המובנים. היא מאפשרת מפגש בין אנשים המבוסס על כוונות טובות . היוגה פותחת את הלב ומרחיבה אותו על מנת שנוכל לממש את הפוטנציאל הטמון בנו, נוכל לתת ולאהוב ללא תנאי. בזכות דרך היוגה, אני חוויה יותר רגעיי נוכחות וחיבור, חיים אנרגטיים שלווים, מאוזנים, בריאים וממוקדים יותר.

לירון אלרואי מיכאלי –

מתרגלת ומלמדת יוגה 16 שנה.
מלמדת ויניאסה יוגה בשילוב סגנונות שונים חוקרת את היוגה בהיבטים שונים של הגוף הפיזי והנפש.
בשיעורים יש חיפוש אחר הדיוק של התנוחה, התנועה ובעיקר תשומת הלב והנוכחות לכל מה שעולה ומביא עמו רגע ההווה.
היוגה בשבילי היא מפגש. ביני לבין עצמי. ביני ובין התלמידים שלי. ביני ובין העולם.
מודה על הנוכחות התומכת שלה בחיי.
בעלת "סטודיו לירון" בעין עירון. מלמדת בקבוצות ושיעורים פרטיים.
ליוגה הגעתי לפני כמעט 20 שנה אחרי שנים רבות של ריקוד קלאסי ואירובי מאסיבי.
הגעתי פצועה בברכיים.
ובעיקר עם המון אש ובערה פנימית שלא נתנו לי מנוח..
היוגה בדרכה החכמה, הפתלתלה, השקטה והעמוקה ריפאה ועדיין מרפאה אותי יום יום שעה שעה.
היוגה היא המקום בו אני פוגשת את עצמי באמת לטוב ולרע
היוגה היא עוגן בשבילי וחיבור ומקום לנוח מסערות החיים והטלטלות. היוגה מדייקת אותי עוד ועוד מאפשרת לי להיות ממוקדת ואסופה. מודה עליה מאד.

רתם רטנר

מתרגלת יוגה כמעט שני עשורים ,מתוכם מלמדת כ 13 שנה.
היוגה בשבילי היא מעין מסע פנימה, שמפגיש אותי עם הרבדים העמוקים ביותר שבי.
תוך כדי התקלפות הטפל מתגלה העיקר, עם הצמצום וההתכנסות יש יותר מיקוד שקט ובהירות.
זוהי דרך מופלאה, שלא מותנית בדת, מין, או גיל, להזדכך ולהשתפר – להיות בני אדם טובים יותר.
לחיות בעולם עם יותר אהבה ופחות פחד, עם יותר בריאות וקבלה עצמית ופחות דכדוך ועצב.
ממקום של חקירה ועניין – לכל רגע יש טעם, ולכל חוויה יש תכלית.
ההוראה , כמו התרגול האישי שלי השתנו והושפעו במהלך הזמן, ממורים שונים ומשיטות מגוונות בהן השתלמתי כמו: אשטנגה, ויג'ננה, יוגה נשית, יוגה להריון, יוגה תרפיה וויני יוגה.
נולדתי וגדלתי במושב פארן שבערבה.
כיום ,נשואה ואמא לשלושה, עדיין חיה ונושמת את המדבר.
מנהלת סטודיו ליוגה ואת מתחם הצימרים שהקמנו מאדמה www.rotems.co.il
היוגה היא דרך חיים עבורי, מודה על האור שהביאה לחיי.

קרא עוד...

סטפנו בנדנדי (איטליה)
סטפנו בנדנדי (איטליה)
סטפנו מתרגל איינגאר ב17 השנים האחרונות. הוא למד עם מורים בכירים בהודו ובאירופה.
לימודיו המעמיקים ביוגה התנהלו ב- (Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (RIMYI בפונה, ב Iyengar Yogashraya , ב Yogabhyasa בבומביי ובביה"ס לאיינגאר ברוואנה .
הוא מלמד באופן קבוע בגוקרנה ובמרינה דה רוואנה ומעביר סמינרים ברחבי איטליה ואירופה.
סטפנו מלמד בהקפדה, מסירות, נחישות, אנרגיה ואהבה ומשתדל להעביר את התשוקה הזו לתלמידיו.

קרא עוד...

ניר רז
ניר רז
מנהל מרכז דארמה ברחובות ומורה לאשטנגה יוגה. מורה מוסמך ליוגה וחבר בארגון מורי היוגה בישראל. מתרגל יוגה למעלה מ20 שנה ומלמד יותר מתריסר שנים. התנסה בשיטות יוגה שונות: אשטנגה, שיבננדה ואיינגר. בוגר קורס מורי יוגה דו שנתי במרכז הישראלי לאשטנגה ויניאסה יוגה אצל גילי ומירי חרובי. הוא מורה בכיר ליוגה, מנחה ומנהל קורס מורים ליוגה בדארמה . ניר מרצה מנוסה על הפילוסופיה של היוגה והיוגה סוטרות של פטנג'אלי, מתוך נקודת מבט מעשית וייחודית.

קרא עוד...

דיוויה רולה (הודו) ויותם אגם
דיוויה רולה (הודו) ויותם אגם
דיוויה רולה (הודו)
מנחת ראג'ה יוגה| רקדנית מחול מודרני | צועדת בדרך השיבננדה | חובבת בצ'טה | פעילת אשטאנגה | מתרגלת פילאטיס | רפלקסולוגית | מעסה |חולמת טנגו | אמא.

דיוויה רולה החליפה כובעים רבים בחייה המקצועיים, כולם מונחים בקלילות על פניה המחייכות.
חוש הסקרנות המפותח שלה והתשוקה העזה שהיא חשה מובילים אותה במסעה המתמשך, בעוצמה לתוך הגוף, עמוק יותר לתוך ה"מיינד" ובשלווה לתוך הנשמה.
היא התחילה בקצה השני של הספקטרום, סיימה תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים. לאחר תקופה קצרה בתאגידים ברחבי העולם,הבינה שהייעוד האמיתי שלה בחיים הוא ריקוד.
דיוויה אימצה את אהבתה לריקוד והופיעה ב23 מדינות ברחבי תבל כרקדנית ב'The Padmini Chettur Dance Company' – להקה מהמבוקשות ביותר בעולם כיום תחת הנחייתו של הכוריאוגרף פדמיני, שם פיתחה דיוויה את היסודות הראשוניים והקשר לגוף ותנועה.
היא עסקה במחול הלטיני – סלסה, טנגו ארגנטינאי, מרנגה, באצ'טה וג'ייב ולמדה ממורים ברמה עולמית על פני 3 יבשות בניהם: לורד ויג, אדי טורס, פרנקי מרטינז, דראגאן ראנוטוביץ.

היוגה נכנסה לחייה כאמצעי להשלים את ההתמסרות שלה לריקוד, אך במהרה כבשה אותה.
דיוויה, בעלת הכשרה והסמכה בסגנונות מרובים, בילתה מספר חודשים באשרם שיבננדה במדוראי, חיה ולמדה אשטאנגה במייסור תחת שאראט וסראסוואטי ג'ויס. היא רכשה ידע וניסיון בעבודה בדרך היוגה עם ילדים עם צרכים מיוחדים וכן הוכשרה ליוגה טרום/פוסט לידה בהדרכת סוניה סומר מברזיל.

אותה התשוקה שהביאה אותה אל היוגה והתנועה הובילה את דיוויה להתמקצע בהוראה ב – STOTT, פילאטיס ורפלקסולוגיה במוסד ואט-פו היוקרתי, למסג' בתאילנד.
אחרי שהתגוררה בסין , ניו יורק , סאן פאולו ושאנג חאי היא שמחה להביא מטעמן של חוויותיה לישראל.

דרך הלימוד היחודית של דיוויה משלבת גוף, נפש ומודעות ושואבת השראה מעולם היוגה, המחול, פילאטיס ורפלקסולוגיה תאילנדית מסורתית במטרה לשחזר ואף לחזק את העוצמה הטבעית שלנו.

יותם אגם
יוגה זה בית בשבילי, חלל להקשבה עצמית ושער לגדילה . בהיותי נווד כבר 20 שנה , יוגה היא החיבור היומי שלי לעצמי, לאדמה ולשגרה. התחלתי לתרגל יוגה לפניי 13 שנה בדרום הודו, בירת ההאטה יוגה והתברכתי בלמידה תחת מורים שונים שכל אחד מהם קילף עוד רקמה ממני. אני מרגיש שרק התחלתי .
ב2011 פגשתי את רינת ריינה ששנתה לחלוטין את הגישה שלי ליוגה ועזרה לי לקחת את התרגול והלימוד לרמה אחרת.
בהיותי מעורב בפרויקטים של סאונד ומוסיקה, התחלתי לפתח סאונדסקייפ לתרגול, סאונדסקייפ שעוזרים לי למצוא מרכז, פוקוס, וקצב באימון מנתקים אותי מרעשים בתרגול בסביבה אורבנית ומזמינים הצצה פנימה במדיטציה.
השימוש בסאונד ומוסיקה ככלי נותן מיימד ועומק לאימון בשבילי.
עוסק הרבה ביחסים של אסנות ומוסיקה, מעביר סדנאות בכל העולם ומחבר אנשים סביב יוגה ומוסיקה. בשנה האחרונה הייתי חלק מצוות פסטיבל וונדרלאסט בכל ארצות הברית וקנדה וחלקתי מזרן ורמקולים עם מורים וסטודנטים מדהימים.

יותם ודיוויה משתפים פעולה בפרויקטים רבים בהודו ויחד הם מנחים ביוגה שאלה באחד מפסטיבלי המוזיקה ויוגה המובילים בהודו.

קרא עוד...

רותם מורדוך- SOLD OUT
רותם מורדוך- SOLD OUT
התנועה מלווה אותי כל חיי. פגשתי את עולם התנועה והאימון בכל מיני זוויות וצורות שונות. דרך לימודי אימון והוראה, דרך תואר ראשון בחינוך גופני ותנועה, ולבסוף, גם לימודי יוגה אווירית. אל היוגה הגעתי כמעט במקרה, ומתוך חיפוש של משהו חדש, מרתק, שואב, מקום להעמיק לתוכו. ככל שהכנסתי לחיי את היוגה וככל שטיילתי במחוזותיה, היא הפכה לי לבית, עוגן, תרפיה, לדרך חיים. היוגה בחוכמתה הצליחה לשנות לי נקודת מבט ולהוות עבורי בסיס יציב שממנו אפשר לצמוח ולהשתרע. את היוגה האווירית פגשתי כאן בארץ אצל מורתי רינת רו, חוויה שלא אשכח לעולם. איך תחושות הריחוף, החופש, השחרור, התפרצו לי בגוף, פרשו כנפיים, ואי אפשר לרסן אותן מאז בחזרה. מאז, אני מרחפת לי. במקביל, ממשיכה ונאחזת בתרגול היומי שלי באסכולות היוגה מעולם הקרקע. שני הניגודים מאפשרים לי לימוד עמוק ונרחב על השתרשות בקרקע, אל מול צמיחה וריחוף כלפי מעלה.
יש לי אמון גדול בתרגול האווירי. אני רואה כיצד הוא משנה אנשים. מכניס בהם תחושה של חיות ומסוגלות, מרכך את הגוף ומקנה לו חופש תנועה. התרגול מביא אושר גדול, סיפוק והמשך מוטיבציה רבה. היום אני מפיצה את האושר הזה הלאה במרכז קמליה ליוגה ופילאטיס מכשירים, שהקמתי לפני שנה בקיבוץ קריית ענבים. מוזמנות ומוזמנים.

קרא עוד...

אודי סהר
אודי סהר
נטורופת (N.D), הרבליסט קליני (Ci.H), מטפל במגע (רקמות עמוקות, רפלקסולוגיה), מתרגל יוגה כ12 שנים. מקים המותג Urban Shaman - תהליכי ניקוי רעלים בעזרת מיצים אורגניים בסחיטה קרה ומזון מלא במשלוח עד הבית. תלמידו של איל צ׳חנובסקי (ישראל) ושיווה ריי (קליפורניה). עבר סדנאות והכשרות עם מורים רבים מאסכולות שונות (אשטנגה, איינגר, ויניאסה, יוגה תרפיה) בינהם: ריצ׳רד פרימן, מתי עזרתי, טיאס ליטל, מרק וויטוול, ננסי גילגוף, מייקל גנון, סול דיוויד ריי, שרת ארורה, סיינה שרמן, סקיילור גרנט ועוד ועוד.

קרא עוד...