תפריט
אנדריי סידרסקי (אוקראינה)
אנדריי סידרסקי (אוקראינה)
אנדריי מגיע אלינו בפעם השנייה לערבה הוא מאסטר ליוגה, אמן, משורר, וסופר – מפתח השיטה "זן-ויניאסה-יוגה". מתרגל ומלמד יוגה מעל 30 שנה וכיום נחשב לאחד המורים המובילים בפיתוח שיטות עכשוויות להוראת יוגה וטכניקות להוראת פסיכוטרוניקה (ההידוד בין חומר, אנרגיה ותודעה). כתוצאה של שנות הניסיון שלו בתרגול והוראה, אנדריי פיתח את "יוגה23", גישה שיטתית להוראת היוגה, מותאמת לתנאי העולם המודרני, ומבוססת על תיאוריות מתחומי המדע, הפיסיקה, השפה, והמידע. אנדריי סידרסקי עבר את כל השלבים שכל מורה ליוגה עובר - מלימוד טקסטים ועד לתרגול והוראה אינטואיטיביים. משם, הוא צועד למחוזות חדשים – לתגליות עקרונות יוגה חדשים והרחבת ידע תשתיות העולם. לאתר שלי: http://monaco-yoga.com/Andrey.html

Вот уже второй раз Андрей приезжает к нам в Араву. Мастер йоги, артист, поэт и писатель - создатель метода "Зен-Виниаса-Йога". Практикует и преподает более 30 лет и сегодня считается ведущим в развитии современных техник преподавания йоги и психотроники (сочетание материи, энергией и сознанием). Результатом многолетнего опыта в практике и в преподавании стал “Йога 23” - подход, основанный на условиях современного мира и на научных теориях из области физики, лингвистики и информации. Андрей прошел через все этапы становления учителем - от изучения текстов до интуитивного преподавания. http://monaco-yoga.com/Andrey.html

קרא עוד...

אולה ג'אס (איביזה)
אולה ג'אס (איביזה)
אולה ( איביזה - הודו )חוקרת את התנועה והסינרגיה שלה, היא מזמנת את כוח הדמיון כדי למתוח רחוק יותר את הגבולות. היא מציעה פיוז'ן ייחודי משלה, המשלב ויניאסה, אקרו יוגה ועיסוי תאילנדי, שבו היא מלמדת באופן עכשווי ומתקדם: מיקוד הנשימה, אלגנטיות בתנועה. היא שואבת השראה מהאיינגר, ומהאשטנגה. בעלת רקע בריקוד. מארגנת סדנאות ושיתופי פעולה בפסטיבלים גדולים בעולם.

קרא עוד...

סטפנו בנדנדי (איטליה)
סטפנו בנדנדי (איטליה)
סטפנו ( איטליה ) מתרגל איינגאר ב18 השנים האחרונות. הוא למד עם מורים בכירים בהודו ובאירופה. לימודיו המעמיקים ביוגה התנהלו ב- (Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (RIMYI בפונה, ב Iyengar Yogashraya , ב Yogabhyasa בבומביי ובביה"ס לאיינגאר ברוואנה . הוא מלמד באופן קבוע בגוקרנה ובמרינה דה רוואנה ומעביר סמינרים ברחבי איטליה ואירופה. סטפנו מלמד בהקפדה, מסירות, נחישות, אנרגיה ואהבה ומשתדל להעביר את התשוקה הזו לתלמידיו.

קרא עוד...

יוגי וישנו פאניגרהי (הודו)
יוגי וישנו פאניגרהי (הודו)
יוגי וישנו פאניגרהי (הודו) יוגי וישנו צועד בדרך היוגה למעלה מ30 שנה. כילד צעיר, סבו יעץ לו לעשות מדיטציה ולחקור אחר רוחניות מנקודת מבט טהורה וכנה. עבור וישנו היוגה היא גוף, נפש ורוח, ובדרך זו הוא מלמד יוגה כבר שנים רבות בהודו ומחוץ לה. וישנו מקדיש עצמו להנחיית תלמידים בבית הספר ליוגה אשר הקים ברישיקיש הודו World Peace Yoga School, וכעת בביקורו הראשון בישראל מזמין אתכם לחוות איתו התעוררות של הגוף והנפש דרך היוגה. מומלץ!

קרא עוד...

גוארב גואר (הודו)
גוארב גואר (הודו)
גאורב מחזיק בתואר מהנדס מהמכון הטכנולוגי היוקרתי ביותר בהודו. בנוסף יש לו תואר שני בכלכלה מאוניברסיטת קורנל, ארה"ב. אחרי שהיתה לו קריירה בנקאית מפוארת, במסגרתה עבד עם גדולות החברות (סיטי בנק, הודו, האחים ליהמן בניו יורק, וחברת ברקליס בלונדון), עבר לעשות את הדבר החשוב באמת. מזה 7 שנים שהוא מטייל בעולם ומקדיש את חייו להפצת המסר של שרי שרי ראווי שנקר, מייסד Art of Living, לשלום, אהבה ואחווה אוניברסלית על ידי בניית חברה חופשיה מאלימות וממתח. במסעותיו בעולם, גאורב מצליח להגיע לכולם דרך הידע ההודי העתיק לטיפול בגוף, בנשימה ובמיינד. הוא מנחה מגוון סדנאות, בינהן את תכנית השמחה, אמנות השתיקה, אמנות המדיטציה, וסמינרים בנושא בריאות ושמחה. הוא עושה גם עבודה נרחבת עם תאגידים ולקוחות בינהם ניתן למצוא את איקאה, דויטשה בנק, אל-רג'הי בנק, ואוניברסיטת ברמינגהם. אחרי שהייתה לו בעצמו קריירה מקצועית מצליחה, גארוב מבין לעומק את האתגרים מולם אנחנו עומדים, והוא ידוע ביכולותיו לעזור לאנשים להתמודד עם אתגרים אלה ולמצות את המרב מחייהם.

קרא עוד...

דודי מלכא
דודי מלכא
לומד ומתרגל האתה יוגה 24 שנים. בתשע עשרה השנים האחרונות לומד, מתרגל ומלמד Shadow Yoga. עם תלמידיו המסורים, ובהדרכתם והשראתם של מוריו .. שאנדור רמטה ואמה בלנייבס. הוסמך ללמד אסכולה זו, על ידי שאנדור, בקורס מורים שעבר באירופה לפני שמונה עשרה שנים.

קרא עוד...

גילי ומירי חרובי
גילי ומירי חרובי
אנחנו נשואים 36 שנים. יוגה מקנה את הכלים להבין ולהכיר בין עיקר לטפל, לחסוך אנרגיה, לאהוב ולקבל תובנות לחיים . הבאנו ב-1986 את האשטנגה לישראל, למדנו עם מורי האשטנגה הראשונים מכל העדות, הכרנו את האשטנגה אז ומכירים אותה גם היום, זה לא בדיוק אותו הדבר, ואולי טוב שכך. ואנחנו עדיין לומדים . אנו מלמדים ומתרגלים כל יום, נהנים לראות את השינויים שאנשים מאפשרים לעצמם לעבור- וכך גם אנו משתנים בהתאם. הקמנו את "משכן היוגה" על גלגוליו השונים לפני 32 שנים, ברח. שוקן ובשד.רוטשילד. הרבה מאוד ממתרגלי ומורי האשטנגה בישראל הם תלמידינו, או תלמידים של תלמידינו. אנחנו מנחים קורסי מורים ומדריכים וסדנאות ברחבי הגלובוס היפה והסבלן שלנו. ב-3 שנים האחרונות אנו חיים ומלמדים בעיקר בחו"ל, ומגיעים כל 3 חודשים לתקופה של חודש מרוכז, ללמד קורסי מדריכים ומורים בארץ.

קרא עוד...

אורית אופיר
אורית אופיר
את שעור היוגה הראשון בחייה חוותה לפני 24 שנים, מאז התנסתה וחקרה סגנונות רבים ושונים של יוגה. אורית משתתפת ביוגה ערבה שנה חמישית, התרגול איתה משלב אלמנטים מעולמות מגוונים המהווים העמקה והשלמה לערכי היוגה ומהות ה well being. מתוך חזון אישי של הנגשת היוגה לכולם אורית יזמה את שעורי יוגה בשקיעה בהרצליה אותם היא מנחה כבר 13 שנים, סשנים המקבצים מאות אוהדי יוגה בכל שבוע! אורית מעבירה שעורים וסדנאות בארץ בחו"ל, מלמדת יוגה ופילאטיס ואת השילוב בינהם, הוסמכה כמדריכה לצ'יקונג רפואי מטעם המרכז לרפואת הרמב"ם. "אני אוהבת לרקוד, מחפשת את התנועה והזרימה בתרגול ובחיים, דרך הגוף קל וטבעי עבורי לשחרר ולהתמיר רגשות. כל חוויותי מתרגול שיטות רבות ומגוונות, המורים שלי, המתרגלים והמתרגלות האהובים הכל אחד(=יוגה), על ומחוץ למזרן "

תמר צוברי , מטפלת רב תחומית מזה 17 שנה. ליכולת הריפוי דרך התדרים נחשפה דרך לימודי ביואנריגה אצל רפי רוזן. תמר נטורופתית מוסמכת, מרפאה בארומתרפיה, עיסוי וקולון הידרותרפיה ומרפאה בעזרת קול, תדרים וסאונד במגוון כלי נגינה. תמר היא תלמידתם של פיטר גולדמן מאנגליה, שיר סופר, גרארד ועוד. "המדע מוכיח שכל דבר ביקום בנוי מתדרים באורכי גל שונים המשפיעים באופן ישיר על התודעה שלנו, חוש שמיעה משפיע ישירות על מצבנו הנפשי והרגשי. אני מזמינה אותך לחוות את קסם התדרים המרפאים, ריחות השמנים והחיבור לקסם היוגה" "אם אתה רוצה לגלות את סודות היקום, תחשוב במונחים של אנרגיה, תדרים וויברציות" ניקולא טסלה-מדען

קרא עוד...

שירלי גולדשטיין
שירלי גולדשטיין
מטפלת הוליסטית המתמחה ביוגה וקינסיולוגיה. מורה בכירה לאשטנגה וינאסה יוגה, המוכר ע"י ארגון מורי היוגה מורה ליוגה עם התמחות להתמודדות עם סרטן וסרטן השד. מומחית באבחון וטיפול בלקויות יציבה. מנחת קורס touch & adjust קורס מתקדם למורים ולמדריכי יוגה ופילאטיס. מלמדת בכנסים בארץ ובחו"ל. לאתר שלי: www.shirlygoldstein.com

קרא עוד...

אבי טוינה
אבי טוינה
אבי טווינה, לומד מלמד ומתרגל יוגה. הרבה שנים תרגלתי אשטנגה יוגה, סיימתי קורס מורים תחת הדרכתו של שמעון בן אבי. לאחר מכן גיליתי את עולם הויניאסה והרגשתי שמצאתי את עצמי שם, הפתיחות, היצירתיות שבתרגול יוגה וכמו כן, הנכונות לתרגל מה שמרגיש נכון ביחס לאותו רגע ולאותה תקופה. בהמשך להתפתחות התרגול, עברתי את קורס הכשרת המורים המתקדם של אובי ליפשיץ. כיום התרגול שלי הוא דינמי ותנועתי , אך אינו "רץ". התרגול זורם וומאפשר לדייק ולא למהר לשום מקום, כך שיש מקום לנשימה, שימת לב לבאנדות , למודרות, לרכות שבתרגול וגם לדינמיות הפיזית. ויותר מהכול, לאפשרות ליצור שקט בתוך תרגול.

קרא עוד...

ענת צחור
ענת צחור
ענת צחור מפתחת את זרם היוגה דהרמה. תרגול המדגיש דיוק, הקשבה והתפתחות של רגישות לגוף ולתודעה. מהמורות הבכירות בארץ, מורה מוסמכת לאיינגר יוגה, מתרגלת, חוקרת ומלמדת יוגה, מדיטציה ובודהיזם. מסמיכה מורים ומדריכים ליוגה דהרמה ומעבירה קורסי ויפאסנה. לאתר שלי: http://www.yoga-studio.co.il/about/anat-zahor/

קרא עוד...

אודי סהר
אודי סהר
נטורופת (N.D), הרבליסט קליני (Ci.H), מטפל במגע (רקמות עמוקות, רפלקסולוגיה), מתרגל יוגה כ12 שנים. מקים המותג Urban Shaman - תהליכי ניקוי רעלים בעזרת מיצים אורגניים בסחיטה קרה ומזון מלא במשלוח עד הבית. תלמידו של איל צ׳חנובסקי (ישראל) ושיווה ריי (קליפורניה). עבר סדנאות והכשרות עם מורים רבים מאסכולות שונות (אשטנגה, איינגר, ויניאסה, יוגה תרפיה) בינהם: ריצ׳רד פרימן, מתי עזרתי, טיאס ליטל, מרק וויטוול, ננסי גילגוף, מייקל גנון, סול דיוויד ריי, שרת ארורה, סיינה שרמן, סקיילור גרנט..

קרא עוד...

ליזה גאבר
ליזה גאבר
מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה והאתה יוגה קלסית. מלמדת ומתרגלת 15 שנים באזור הדרום בעיר אשדוד ובמושב בית עזרא. זוהי השנה השביעית שאני מלמדת ביוגה ערבה והפעם במקום המדהים מואה. בתרגולים אני משלבת פילוסופיה הודית, ידע בנושא תודעה ובריאות טבעית, נושאים המשתלבים יחד ויוצרים הרמוניה ותחושה של אחדות עם החיים המפגש שלי עם היוגה התחיל בעקבות חיפוש אחר פרקטיקה שהיא מעבר לגוף הפיזי. תרגול שיוצר חיבור עם הנשמה ויצירת גישה לא דואלית. החיפוש הוביל אותי ללימודים בקורס מורים אשטנגה ויניאסה יוגה, קורס איינגר בגואה שבהודו, האתה יוגה קלסית ברישיקש ולימודי פילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב. לאתר שלי: : lizayoga.co.il

קרא עוד...

שאקטי מאי ואייל היימן
שאקטי מאי ואייל היימן
שאקטי מאי החלה לתרגל יוגה בגיל 14 וללמד יוגה מגיל 20. היא ויתרה על חיי משפחה כדי להקדיש את חייה לתרגול והוראת היוגה. בשביל שאקטי יוגה זו דרך חיים ולא מקצוע או תחביב. במשך 35 היא מנהלת מרכזי יוגה ברחבי העולם ומקדישה את זמנה להכשרת מורים כדי שהפצת הרוחניות של דרך היוגה לא תעלם בין הטרנדים החולפים שלרוב מרכיבים את עולם היוגה במערב. בנוכחותה של שאקטי אפשר לקבל תשובות לשאלות מהותיות שעוסקות באתגרים שעולים בתרגול הרוחני ובקושי שעולה בהטמעת הרוחניות בחיי היום יום האינטנסיביים של רובינו. שאקטי תלמד עם אייל היימן, אחד מהמורים הבכירים במרכז היוגה בניהולה של שאקטי.

קרא עוד...

אדי טויונאגה וג'קי לוגן
אדי טויונאגה וג'קי לוגן
אדי טויונאגה - "גיליתי את היוגה בשנת 2007 וזה היה סיפור אהבה כבר מאז. בהתחלה נמשכתי ליתרונות הפיזיים של התרגול, אבל עד מהרה הבנתי שאני רק מגרד את פני השטח של משהו גדול בהרבה. אני מזמין אתכם לבוא ולמתוח את הגבולות שלכם בשיעור אנרגטי וקליל, שבו הכוונה היא לקלף שכבות ולהתחבר לחלק העמוק ביותר של העצמי. בואו להזיז את הגוף לפי קצב הנשימות למקצבים מגניבים, נתראה על המזרן!"

ג'קי לוגן - "כשגיליתי שיוגה זה תרגול שייתן לי כלים, שינחו אותי ויעניקו לי את ההשראה להיות תלמידה לאורך כל החיים, ידעתי שאני בפנים! לא רק התנוחות ריתקו אותי, אלא גם הפילוסופיה והמדע של היוגה. החיבור העמוק בין המיינד לתרגול הפיסי ולגוף הריגשי שהיוגה מספקת, הוא עצמתי. אני מאמינה שבעזרת היוגה, כל החיים הופכים לתרגול אחד גדול ומדהים. השיעורים אותם אני מעבירה משלבים תרגול נמרץ ואקטיבי עם תמיכה (אדג'סטמנט), פילוסופיה, צ'אנטינג, מוסיקה ומדיטציה. אני מלמדת בת"א סיימתי קורס מורים ב ISHTA וב Jivamukti, ניו יורק."

קרא עוד...

אלית בר שדה, אורי יבור, סופיה טוב
אלית בר שדה, אורי יבור, סופיה טוב
אלית בר שדה
מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה ומטפלת במגע, מציעה בשיעורים שלה מיזוג הרמוני של עבודה רוחנית ופיסית על-ידי תרגול מעמיק המשלב דינאמיות, משחקיות וחיוך. מלמדת בתל אביב בסטודיו שהקימה "יוגה עם חיוך" ומעבירה סדנאות וריטריטים בארץ ובחו"ל, במרכז צ'אנדרה יוגה, ובחברות הייטק באזור המרכז. "נפגשתי עם היוגה לראשונה בגיל 3, ולאחר שנים של ריקוד ועבודה אינטנסיבית בתחום השיווק בעולם ההיי-טק חזרתי אל היוגה בחיפוש אחר תמיכה גופנית בלבד. עם הזמן והאימון גיליתי עולם מלא ואת עצמי, ולפתע ההתמודדות היומיומית נעשתה קלילה ומחויכת. כך התפתחה לה גישתי ללימוד והוראת היוגה - מעשית ונגישה מצד אחד, מצמיחה ומעשירה מצד שני - המתמקדת בשילוב היוגה ביומיום. את זאת אני חולקת עם מתרגלים בשיעורים וסדנאות, בנסיון לסייע לכל אחד לעבור את המסע האישי שלו." לאתר שלי: http://yogasmile.co.il/

אורי יבור
מוזיקאי, מוביל מעגלי שירה, מנחה מסעות ריפוי בצלילים (סאונד היליניג) לקבוצות ומפגשים פרטניים, מלווה שיעורי יוגה עם מגוון כלים רחב מכל העולם, מתופף בהרכבים שונים, מעביר סדנאות תיפוף ומסעות מוזיקליים מסביב לעולם, מוביל טקסי קקאו ועוד… והכל באהבה! אחד המורים המרכזיים של אורי הינו המוזיקאי ואיש הרוח, פפה דנזה. אורי מקבל השראה עמוקה מפפה כתלמידו, כשותף לעשייה מוזיקלית בהרכב החדש שלהם CuraMundo, וכאסיסטנט בקורסים בהנחייתו. לאתר שלי: https://www.dibiz.co/ori-yavor

סופיה טוב
זמרת מוזיקאית ורקדנית. מופיעה ומלמדת בארץ ובעולם. מעבירה תהליכי שחרור וריפוי דרך קול ותנועה. עם אמא מורה ליוגה, סופיה נחשפה ליוגה, מנטרות ומוזיקה מקודשת כבר מגיל צעיר. בגיל 6 כבר החלה לשיר וללמוד מוזיקה, ומאז באמתחתה מעל 20 שנות ניסיון במוזיקה ומחול, וכ 14 שנות תרגול תנוחות יוגה. סופיה למדה אופרה ומוזיקת ג'אז באקדמיה למוזיקה ולמחול על שם רובין , ב- VICTORIAN COLLAGE OF THE ARTS במלבורן אוסטרליה, ובבית ספר רימון. כזמרת, הרגישה שכדי להעמיק את החיבור שלה עם המוזיקה היא צריכה להעמיק גם את החיבור לגוף. מתוך כך, היא למדה בבית ספר סנסיאל לקרקס מודרני, את שיטת גגה של אוהד נהרין, ריקודי בטן עם אורלי פורטל וסיגל זיו, קונטקט אימפרוביזציה ומחול אפריקאי. ב-2011 סופיה נסעה למערב אפריקה שם למדה ריקוד ומוזיקה, חקרה והתבססה בחיבור שני הממדים. סופיה רואה במוזיקה בקול ובתנועה כלים חזקים למדיטציה וריפוי ,והזדמנות להעניק תפילה ושמחה ולקרב לבבות.

קרא עוד...

רינת ריינה ואריקה רינטוביץ
רינת ריינה ואריקה רינטוביץ
רינת ריינה - פגשתי את עולם היוגה בשנת 1999 והפכתי מעו״ד למתרגלת מסורה ואח״כ למורה. תלמידתם של ג׳ונתן פישר, מייסד הולמס פלייס בארץ וגרהם וליאוני נורת'פילד מאוסטרליה. משנת 2001 אני מלמדת את השיטה מתוך אמונה בתירגול עצמי שמביא לעוצמה, ריכוז, שקט והתבוננות עצמית. במהלך השנים עברתי קורס מורים עם גרהם וליאוני נורט'פילד ולמדתי בין השאר עם שמעון בן אבי,יוגה תראפיה עם אלפונס טרשל ופילוסופיה עם גלית לוין. כיום אני מכשירה מורים בקורס דו-שנתי, בהסמכת אירגון מורי היוגה בישראל ומעבירה סדנאות יוגה בארץ ובחו״ל.

אריקה רינטוביץ׳ - את היוגה פגשתי לראשונה אצל ציפי ווינר שלימדה ומלמדת בגישתו של ב.ק.ס איינגר. במקביל ליוגה פיתחתי קריירה כרקדנית בלט מקצועית בחו״ל (מדריד וציריך). היוגה תרמה לי המון גם בתחום הזה. יחד עם היוגה והבלט למדתי ותרגלתי פילאטיס מגיל 16 והתמקצעתי בפילאטיס שיקומי. בנוסף לתרגול סיימתי תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה עם התמחות בפילוסופיה הודית ואני משלבת הרבה מהידע ומההבנות שלי בשעורי היוגה שאני מעבירה. במהלך השנים היתה לי את הזכות להכיר את דהרמה מיטרה (ניו יורק) ולהפתח לתרגול מאוד דינאמי ושונה ממה שהכרתי עד אז. עברתי הכשרת מורים שניה בדרך הדהרמה יוגה. זכות גדולה היתה לי להכיר איש יקר, מורה מופלא והשראה לחיים- שמעון בן אבי, ושוב עברתי הכשרת מורים שלישית בדרך האשטנגה יוגה. כיום אני מלמדת במסגרת סדנאות ונופשי יוגה ברחבי העולם וגם בארץ ומעבירה הכשרות מורים מרוכזות בחו״ל. אשמח לפגוש אתכם:)

קרא עוד...

יונתן קדם
יונתן קדם
יונתן קדם, למד 4 שנים טיפול במגע ותנועה אצל אבי בחט, הוכשר להוראה ע״י גילי ומירי חרובי ואייל צ'חנובסקי. שימש כאסיסטנט באיינגאר יוגה טיפולי אצל ציפי ווינר, במשך 6 שנים. וקורס שנתי עם ד״ר גיל זולברג. מורים נוספים וסדנאות שהשפיעו: צ׳אק מילר ומתי עזרתי כריסטיאן פיזאנו אושה דוי אן קתרין ויפאסאנה גואנקה ובירג׳ו.

קרא עוד...

ליאת משולם ויורם עידן
ליאת משולם ויורם עידן
שנינו אימצנו את היוגה כדרך חיים בגיל יחסית מאוחר.
שנינו אנשי משפחה ומנהלים אורח חיים דינמי, לשנינו מורים משותפים. לפני כמה שנים הצטלבו דרכינו ומאז אנחנו לומדים ומתפתחים במקביל זה לזו, מחליפים רעיונות, מנחים תלמידים משותפים ומקדישים את רוב יומנו ללימוד יוגה... הניסיון שצברנו והפתיחות שלנו עוזרת לנו לפתח שיטות ללימוד טכניקה בצורה בטוחה לתלמידים שונים, וכל העת אנחנו ממשיכים להתפתח ולהעמיק בדרך היוגה. יצאנו יחד ללימודי יוגה שיקומית, מה שמוסיף לראייה יותר הוליסטית בהנחיה שלנו והבנה אנטומית יותר רחבה, ומשתלמים עם טובי המורים בעולם. אנחנו מנחים יחד ריטריטים במקומות שונים בארץ. בסדנאות שלנו אנחנו מלמדים אשטנגה ויניאסה יוגה ואת הפילוסופיה העומדת מאחוריה, ומנסים להנגיש אותה לאנשים שונים תוך שמירה וכבוד למסורת. בסדנאות שלנו משתלבים הן תלמידים מתקדמים והן תלמידים מתחילים, אנחנו מאפשרים תמיכה לכל תלמיד בהתאם לרמה ולניסיון שלו

קרא עוד...

נגה וייס הריינטו, שי בקלש-מן ואילת בן זיו
נגה וייס הריינטו, שי בקלש-מן ואילת בן זיו
נגה היא מורה בכירה מבאלי ומחלוצות הין יוגה (Yin Yoga) בישראל, זרם יוגה בינלאומי המתמקד בעבודה מעמיקה על מערכת העצבים תוך שילוב עקרונות הרפואה הסינית. נגה תרגלה מגוון סגנונות יוגה לאורך השנים – היא החלה את מסעה היוגי בשנת 1997 כאשר היא מתמקדת באקרו-יוגה בהדרכתו של אבנר הוכפלד. לאחר מכן התרכזה בתרגול איינגר מספר שנים בהנחייתם של גבי דורון ומיכל חנקיס, ומורים מהודו, ביניהם שאראת אורורה וגיתה איינגר. נגה טיילה בעולם בעקבות היוגה. בשנת 2006 עברה להתגורר בצ'נאי, במדינת מדרס שבהודו, והתמקדה בלימודי האטה יוגה. משם עברה לאוסטרליה שם התמחתה בהוראת יוגה להריון ובייבי יוגה בעת שהייתה בהריון עם ילדיה. בין השנים 2009-2017 גרה באי באלי שבאינדונזיה. בבאלי, המהווה מרכז בינלאומי להוראה ולמידה של יוגה, היא זכתה להיחשף לסגנונות ומורים נוספים, וללמד במרכזי יוגה מובילים ובפסטיבלים בינלאומיים. בין המורים שהשפיעו עליה: טיפאני קרושצ'נק, דילן וורנר, אלאנה קאיוואלה, נוח מאזה, סימון בורג-אוליבר, דמיאן דה-באסטיאר ועוד. נגה הוסמכה להכשרת מורי יוגה על ידי ארגון היוגה הבינלאומי Yoga Alliance, כמו כן היא בעלת תואר ראשון בהוראת תיאטרון-מחול, כאשר במהלך לימודיה התמקדה בלימודי אנטומיה, פיזיולוגיה וקינזיולוגיה, שהועברו על ידי מומחים בתחום.

website: noga-yoga.com

שי בקלש-מן מטפל ברפואה סינית עתיקה מעל לעשור, ומתמחה בתחום הפריון ובבעיות עיכול ורגש. כמו כן, שי מלמד בתכנית לרפואה סינית עתיקה של האוניברסיטה העברית בירושלים ומנחה סדנאות האטה-יוגה ופראניאמה במסגרת שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות בסטודיו ״אור היוגה״ בתל אביב ובמקומות נוספים.

אילת בן זיו - "פסיכותרפיסטית גופנית, פסיכולוגית ומורה ליוגה. מאמינה שאנו עשויים ממספר רבדים (גופני, נפשי, רוחני ועוד). נהנית לעבוד בריפוי בתדרים בעזרת קערות טיבטיות ולהאמין בניסים".

קרא עוד...

מתי גודינר
מתי גודינר
תלמידתם של ד"ר אודי בילו לראג'ה יוגה ושל שמעון בן אבי לאשטנגה יוגה. תרפיסטית בכירה, מתרגלת כ 12 שנים ומלמדת באהבה כ 8 שנים קבוצות וסדנאות. התחלתי את דרכי ביוגה בסידני , אוסטרליה והמשכתי לת"א. כיום מתגוררת ביבנה, בעלת "בית ליוגה ביבנה".

קרא עוד...

יובל בן מרדכי
יובל בן מרדכי
יובל בן מרדכי לומד ומתרגל יוגה משנת 2002 בוגר קורס מדריכים וקורס מדריכים בכירים בבית הספר למאמנים ולמדריכים בוינגייט בשיטת הויניאסה לפי דסיקשר . מוסמך כמורה ליוגה מטעם - KHYF (Krishnamacharya Healing and Yoga Foundation) בוגר קורס מורים התלת שנתי לויג'ננה יוגה בהדרכת אורית סן-גופטה במכללת וינגייט לאתר שלי: http://www.nayayoga.co.il/

קרא עוד...

יעל אלחנן
יעל אלחנן
מתרגלת, לומדת, מלמדת ונושמת יוגה כל יום! מלמדת האטה יוגה ברוח השאדו, נשים בהריון ואחרי לידה. דולה ומדריכת הכנה ללידה, מלווה נשים בכל שלב בחייהן באהבה גדולה. תרגול השאדו יוגה פתח עבורי את הדלת לתרגול שלם, מעמיק , חוקר, מאתגר וכנה עם עצמי ועם העולם. מזמינה אתכם להעמיק פנימה איתי.

קרא עוד...

איילה אלמוג ויעל טל
איילה אלמוג ויעל טל
איילה אלמוג פורר מורה ליוגה ואקרובלאנס. מלמדת יוגה ב 12 השנים האחרונות בוגרת מכון וינגייט ובעלת סטודיו יוגיטה ברחובות. רוקדת ומלמדת יוגה אווירית ואקרו יוגה . מלמדת בכנסים ובפסטיבלים בארץ ובאירופה. כמו כן השתלמה בלימודי יוגה תרפיה ויוגה לנשים בהריון ולאחר הלידה.

יעל טל נוטע רקדנית ומורה למחול בסגנון הודי קלאסי- קוצ'יפודי. בעקבות מסע עולמי לחיפוש סגנון ריקוד אותנטי היא הגיעה להודו ונקשרה לסגנון הקוצ'יפודי אותו למדה במשך 6 שנים בבית הספר לריקוד בבנגאלור בהדרכתו של הגורו וייג'אנטי קאשי. במהלך הלימודים אף קיבלה מלגת לימודי קוצ'יפודי מממשלת הודו. המסע להודו הפך למסע חיים. כיום חיה בישראל, מלמדת בכנסים, בסדנאות ובפסטיבלים. לאתר שלי: https://www.indiandance-israel.com/

קרא עוד...

נעה ישראל
נעה ישראל
נטורופתית, הרבליסטית קלינית, תלמידה ומורה ליוגה, מחפשת ומוצאת השראה. כל יום. עוסקת בקידום יכולת הריפוי הטבעית של הגוף, דרך תרגול יוגה, תזונה, צמחי מרפא וכלים נוספים שאספתי בדרך. כיום מעמיקה את לימודי עם דודי מלכא, במסורת השאדו יוגה.

קרא עוד...

מיכל ירקוני ורייצ'ל קרנצמן - sold out
מיכל ירקוני ורייצ'ל קרנצמן - sold out
רייצ'ל קרנצמן - פיזיותרפיסטית, מורה בכירה ליוגה ויוגה תרפיסטית מוסמכת. רייצ'ל עלתה לישראל שנת 2013. בארה"ב היא יסדה את Embody Physical Therapy and Yoga וארגנה כנסי "יוגה ברפואה" בשביל המרכז לרפואה משולבת באוניברסיטת קליפורניה סאן דיאגו. היא הוציאה לאור את ספרי יוגה. סיימה קורס מורים ליוגה עם אדיל פלחיבלה במכללת יוגה פורנה ולמדה באופן אינטנסיבי עם ג'ודית' האנסון לאסטור. רייצ'ל משלבת יוגה לתוך הטיפול הקליני שלה.

מיכל ירקוני - מטפלת בגישת Body Mind Centering מורה בכירה ליוגה ויוגה תרפיסטית מוסמכת. כרקדנית מגיל צעיר וכתלמידה ומורה ליוגה משנת 1999, הגוף והתנועה מהווים עבורה דרך לביטוי, תרפיה וחקירה מתמשכת. משנת 2004 מנחה סדנאות אנטומיה ותנועה התפתחותית למתרגלים ומורים ליוגה ברחבי הארץ. פיתחה ולימדה את קורס ההעמקה השנתי למורים ליוגה- הפנמה גופנית כבסיס ליוגה תרפיה. עוסקת בהוראה וטיפול באמצעות יוגה ותנועה מודעת. לאתר שלי: www.wisdombodyoga.com

קרא עוד...

נירוונה ורפאל עמנואל רן - sold out
נירוונה ורפאל עמנואל רן - sold out
נירוונה אננד מנחת קבוצות, סדנאות יוגה, מדיטציה ועבודה פנימית. ממקימי ומייסדי אשרם במדבר. מורה מוסמכת לקונדליני יוגה. מוסיקאית ואמנית מנדלות. בעשר השנים האחרונות מובילה מעגלי התמסרות (בהקטי יוגה), מנטרה ובהג'אן בארץ ובעולם, צועדת בדרך היוגה האינטגרלית ומשלבת בעבודתה השפעות שונות מעולם הרוח, קונדליני יוגה, האטה יוגה, בהקטי יוגה וג'ננה יוגה, תלמידתם של סאטיה סאי באבא, אושו, וסונדר סינג קהלסה. כיום מלמדת בצוות קורס המורים של בית הספר "בדרך היוגה" וקונדליני יוגה אסיה ומנחה סדנאות עומק בארץ ובעולם.

רפאל עמנואל רן - אמן יוצר מוסיקאי ומורה לקונדליני יוגה . נודד וחוקר במחוזות הנפש, הגוף, המילה והניגון. משלב ומחבר בין העולמות ובין השיטות בתרגול מוזיקלי מרפא החודר אל הלב. לאתר: www.kundalini-yoga.co.il

קרא עוד...

ענת כוכבי רון - sold out
ענת כוכבי רון - sold out
מתרגלת , מלמדת ומעמיקה ביוגה 25 שנים. היוגה עבורי היא דרך חיים מקור לאהבה, לשמחה , התמדה וחיבור בין הגוף לנפש. העיסוק ביוגה הביא אותי במהלך השנים להבנה כי מדובר בעיסוק שהלמידה והרחבת התודעה היא מתמשכת ונעה על רצף והיא חלק בלתי נפרד ממכלול החיים ביני לבין עצמי וביני לתלמידי. במהלך השנים אני מלמדת ומשתפת את תלמידי בידע אשר רכשתי וממשיכה ללמוד ולהעשיר את עצמי. שמחה ומודה על המפגש עם היוגה אשר פתחה בפני עולם שלם של מסירות, התמדה ובעיקר- אהבה.

קרא עוד...

דידי מלניק פורת - sold out
דידי מלניק פורת - sold out
מלמדת ויניאסה יוגה מעל עשור ובעלת סטודיו דידיוגה אשר פעל שנים רבות בתל אביב וכיום פועל בברצלונה. מלמדת גם בפסטיבלים וסדנאות באירופה ובאסיה. מורה מוסמכת לאשטנגה-ויניאסה, לאקרויוגה, ליוגה לילדים, ליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה. ומשלבת בשיעוריה כלים שרכשה בלימודי NLP, טנטרה יוגה, רייקי, תעופה תרפיוטית ומסאז' תאילנדי. שמה דגש מיוחד על יחס אישי לכל מתרגל וליווי התהליך שהוא עובר.

קרא עוד...

רחל וילוז'ני - sold out
רחל וילוז'ני - sold out
מורה מוסמכת ליוגה בשיטת ב.ק.ס אינגאר מאז 1992. מתרגלת מדיטציה מזה 20 שנה. בעלת תואר ראשון בלימודים כלליים, התמחות בפילוסופיה מזרחית, באוניברסיטת תל- אביב. תרפיה בתנועה, באוניברסיטת חיפה. בשמונה השנים האחרונות מלמדת ומנהלת קורס להכשרת מורים ליוגה. קורס ייחודי המבוסס על עקרונות משיטת ב.ק.ס אינגאר. מלמדת השתלמויות יוגה מתקדמות, ההשתלמויות מיועדות לתלמידים מתקדמים ולמורים ליוגה וכוללת: העמקה בתרגול האישי עם הכוונה לבניית תרגול אישי, ניתוח פתולוגיות תנועתיות ולמידה של פתרונות מעשיים, אדפטציות ותנוחות חלופיות, הבנה מתודית של תנוחות היוגה, שימוש נרחב באביזרים, עבודה בזוגות ומיומנויות הוראה. לאתר שלי: http://www.yogawithrachel.co.il/

קרא עוד...

ראם הראובני - sold out
ראם הראובני - sold out
אני מלמד ועוסק בחקר הגוף והתודעה מעל 42 שנים, הכשרתי ועדיין מכשיר מורים רבים ליוגה בארץ. מלמד בדרך הקושרת את מארג הגוף הפיזי והאנרגטי. אני בעיקר מלמד את ה שתרגלתי ולמדתי לאורך השנים בסגנונת היוגה הרבים שחקרתי כגון אשטאנגה ויניאסה, איינגר יוגה, ויני יוגה, ויניאסה ושאדו יוגה, שיטות אלו עוברות בהוראתי בשזירה מעניינת מעמיקה וייחודית. מנוסף להוראת היוגה אני מטפל דרך תקשור ומגע, אומנות, מוזיקה, חי בצפון נשוי ואב לשלושה.

קרא עוד...

אובי ליפשיץ - sold out
אובי ליפשיץ - sold out
מלמדת יוגה 18 שנים מכשירה מורים ב״ויניאסה יוגה״ מזה 13 שנים בתל אביב. ומלמדת ״שיטת פלדנקרייז״ כבר 25 שנים.

קרא עוד...

רוני פרידמן ויותם אגם - sold out
רוני פרידמן ויותם אגם - sold out
רוני פרידמן מורה ליוגה ומדיטציה - מעבירה קורסי הכשרת מורים ליוגה. מורה ליוגה ומדיטציה, בארץ ובעולם. בעברה הייתה כוראוגרפית. מייסדת סטודיו נעים ויוצרת הקונספט ומפיקת התוכן של אירועי יוגה ערבה- כיום היא מקדישה את זמנה ללימוד יוגה וקידום היוגה והמדיטציה במסגרות חברתיות וקהילתיות.

יותם אגם בשנים האחרונות מלווה יותם בנגינה את מיטב מורי היוגה בעולם (שיווה ראי, סקיילר גאנט, ניקי ויללה, ג'יליאן טורקי ועוד) ומעביר סדנאות ומוסיקה במסגרת פסטיבל וונדרלאסט ברחבי ארה"ב וקנדה. משלב מוזיקה, יוגה וגלישה כפלטפורמות לשילוב תרבויות. הוא מורה ליוגה ומפיק פרויקטים של יוגה ומוזיקה בכל העולם בהם הוא מנגן מוזיקה שהוא יוצר בהשפעת המקומות בהם הוא מבקר.

קרא עוד...

איל צ׳חנובסקי - sold out
איל צ׳חנובסקי - sold out
איל נפגש עם היוגה לראשונה בניו יורק בשנת 1996 , מאז היוגה היא חלק אינטגרלי ומתמשך בחייו. זמן קצר לאחר המפגש הראשון של איל עם האשטנגה, הוא נסע למייסור, הודו, לתרגל תחת הדרכנו והנחייתו של אבי שיטת האשטנגה, שרי ק. פאטבהי ג׳ויס ומשם נסע לניו יורק ללמוד בשיטת Jivamukti Yoga. בשנת 2000 סיים איל קורס מורים וחזר למחוזות האשטנגה תחת הנחיתו של ריצ׳ארד פרימן בקולורדו, שם למד ועבד כאסיסטנט וכמורה. איל המשיך את מסעות היוגה למחוזות נוספים כמו יוגה 23 עם אנדרי סידרסקי בקייב, שאדו יוגה עם ג׳ון אוונס בלונדון וכן איינגר יוגה וצ׳י" קונג. כמו כן איל מטפל במגע בשיטת אינטגרציה מבניתֿ (רולפינג), קראניאל סאקראל ודיקור יבש. ניסיון וידע נרחב מאפשרים לאיל לשלב באופן ייחודי בין ידע מסורתי עמוק לבין חופש וחקירה אישית וכנה. לאתר שלי: https://www.eyalondon.com

קרא עוד...

סיגל רן ותמי אריאלי - sold out
סיגל רן ותמי אריאלי - sold out
סיגל רן מורה בכירה ליוגה נשית וליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה בהדרכת מירה ארצי פדן. בוגרת לימודי יוגה לבכירים במכון וינגייט בשיטת ויניאסה בהדרכת רחל זולברג וליאורה קסטנבאום. בוגרת לימודי ויג'נאנה שיקומית בהדרכת נגה ברקאי ואלפונס טרשל. מורה לפילאטיס ופיטבול. מטפלת ברייקי דרגה שתיים. בוגרת תואר שני במנהל עסקים, תואר ראשון במדעי החברה. מלמדת יוגה באזור השרון ומלווה את מירה ארצי פדן, מפתחת שיטת היוגה הנשית, בהוראת השיטה, בהפצתה ובשיווקה.

תמי אריאלי מורה בכירה ליוגה קלאסית שיבננדה. מורה בכירה ליוגה נשית, תלמידה של מירה ארצי פדן. מנחת מעגלי נשים. קורסים וסדנאות בנושאי הגשמה נשית ומיניות. מלמדת קבוצות ומלווה תהליכים אישים ועיסויים נשיים על פי תורת האיור-וודה. לאתר שלי: http://www.urbanyoga.co.il/

קרא עוד...

קרן אור קיצ'יס - sold out
קרן אור קיצ'יס - sold out
מרגע שהתחלתי את המסע התאהבתי באשטנגה ויניאסה יוגה וזהו תרגול שאני נאמנה לו מעל עשר שנים. התחלתי אצל שמעון בן אבי והמשכתי דרך מת'יו סוויני ולואיז אליס. בלבי מוג'י באבא האהוב, הוא עוזר לי לחייך ולשמוח ולחיות בחופש. האבנים שלי בדרך הם המורים האהובים שלי והתלמידים היקרים שלי שהם מורים נפלאים בפני עצמם, המסעות מדי שנה להודו והחיים. אני מלמדת בתל אביב. הבלוג שלי: http://kerenoryoga.blogspot.co.il/

קרא עוד...

מתן אשכר - sold out
מתן אשכר - sold out
הוראתו של מתן מתבססת על 20 שנות אימון ביוגה וחיים בשלוש יבשות. הוא תלמיד סקרן ששואף ללמוד, להבין ולגלות דרכים חדשות לשלב את תובנות האימון ודרך היוגה בחיי יומיום בריאים ומאוזנים. מתן מבלה שעות רבות בחיק הטבע ובין תרבויות ומתבל את הנחייתו בסיפורים קצרים ודימויים עשירים, היוצרים חוויית תרגול פועמת ומסקרנת. דרך היוגה, עם כוונה בהירה והומור הוא חולק את תובנותיו ותפיסתו הייחודית ומציע דרכים קלות ליישום, לשכלול התנועה, לאימון האישי ולריפוי העצמי. לאתר שלי: www.yafoyoga.com

קרא עוד...

שני הברי ואיילת הלפרן -sold out
שני הברי ואיילת הלפרן -sold out
שני הברי: מוסיקאית, שרה ומלחינה, מפיקה ויוצרת, מטפלת במגע שיאצו, תנועה טיפולית ותראפיה באוויר, מעבירה סדנאות בעולם ובארץ . המפגש עם הקערות הטיבטיות, הפעמונים התופים והכלים השונים, חיבר את עולם המוזיקה עם עולם התנועה המדיטטיבית. דרך הנגינה,השירה, התנועה, היוגה, המגע שזרתי את עצמי- את חוט השני- שמחבר בין כל העולמות דרך התבוננות במרווחים שבנהם. אני חשה, מתנועעת, שרה, צוללת, נוגעת ברבדי האדם שנמצא מולי ויוצרת אתו החוצה אור

איילת זיו הלפרן: מורה ליוגה בוגרת מכון וינגייט. מדריכת צ'יקונג רפואי מטעם המרכז לרפואת הרמב"ם. בעלת הסטודיו "עת היוגה" בבת חפר. מובילת פרוייקט "יוגה בשקיעה בעמק חפר" בחסות המועצה האזורית. מורה ליוגה בבי'ס תיכון ובחטיבת ביניים. הרכות של זרם הויני יוגה, שמתומצתת במשפטו של דסיקשר: "יש להתאים את היוגה לאדם ולא את האדם ליוגה", לצד הדיוק ושבעת העקרונות של הויג'ננה יוגה, מעצבים את שיעורה של איילת ומתאחדים לכדי הרמוניה בין גוף, תודעה ונשימה. הצ'יקונג הרפואי מוסיף נופך מדיטטיבי לאימון ומאפשר להרחיב את גבולות הגמישות והחיבור לעצמינו, מעמיק את הבנתינו בתפיסת העולם המזרחית, בה הצ'י, הפראנה , החתירה לאיזון תופסים מקום מרכזי. התרגולים מתאימים למתרגלים מכל הזרמים ובכל הרמות.

קרא עוד...

הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר-sold out
הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר-sold out
הדר הוד
מלמדת 16 שנה. מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה. כיום משלבת את הסגנונות איינגר יוגה\ ואשטנגה וינאסה- יוגה דינמית. מתמקדת וחוקרת את התנוחות והתנועה שבניהן בשילוב נשימה ובלווי מוזיקת עולם המותאמת למקצבי השיעור. לימדתי כ 10 שנים במושב בני עטרות שבמרכז בארץ וכיום מלמדת בצוקים שבערבה. הוראת היוגה מבוססת על התנסות, חקירה ולמידה שנרכשה לאורך השנים. אני מאמינה שהם המפתח לחוויה של שינוי בזמן השיעור. השיעורים מועברים מתוך העקרונות המנחים אותי - התמסרות, כנות, צניעות, הקשבה ואהבה.

לירון אלרואי מיכאלי
מתרגלת ומלמדת יוגה 16 שנה. מלמדת ויניאסה יוגה בשילוב סגנונות שונים. חוקרת את היוגה בהיבטים שונים של הגוף הפיזי והנפשי. בשיעורים יש חיפוש אחר הדיוק של התנוחה, התנועה ובעיקר תשומת הלב והנוכחות לכל מה שעולה ומביא עמו רגע ההווה. " היוגה בשבילי היא מפגש. ביני לבין עצמי. ביני ובין התלמידים שלי. ביני ובין העולם. מודה על הנוכחות התומכת שלה בחיי "בעלת סטודיו בעין עירון.

רתם רטנר
מורה בכירה ליוגה, בעלת סטודיו "רוח המדבר" ומתחם הצימרים האקולוגי של "רותמס גסט האוס". מתרגלת חוקרת ופוסעת בדרך היוגה כ- 20 שנה. משלבת בין סגנונות יוגה שונים כגון אשטנגה, ויניאסה,ויג'ננה, ויני יוגה, יוגה נשית ויוגה תרפיה.

קרא עוד...

ענת גולד ושיר סופר - sold out
ענת גולד ושיר סופר - sold out
ענת גולד - תלמידה ומורה ותיקה בדרך היוגה. מחלוצות הטרי-יוגה בארץ, פועלת להביא לישראל את מיטב המורים בעולם לטרי-יוגה ומקיימת סדנאות וכנסים במטרה להפיץ את השיטה. מוסמכת להוראת טרי-יוגה יוגה וינאסה, יוגה נשית ובעלת ניסיון בהוראת יוגה לילדים, יוגה לנשים ויוגה לנשים בהיריון ולאחר לידה. בנוסף ענת מטפלת בוואטסו ובוואטראדנס, ומאמינה בחיבור המדהים והמרפא של יוגה ומים. לאתר שלי: http://www.yogagoldi.com/he/home

שיר סופר - מוזיקאי וזמר אוברטונים, מטפל בצלילים ומפתח שיטת הטיפול הייחודית "קול וצליל". מנהל את המרכז לצלילים מרפאים, מלמד ומעביר סדנאות ברחבי הארץ ובעולם. בשנת 1993 החל לערוך מסעות בעולם בעקבות המוזיקה, למד עם המאסטר רוס דיילי בכרתים ובאתונה ומאוחר יותר נסע ללמוד מוזיקה בהודו, שם למד כלי מיתר. בהמשך למד שירת צלילים עיליים במונגוליה. מנגן ומופיע עם הרכבים שונים ומופעי תיאטרון וכותב מוזיקה לסרטים. לאתר שלי: https://sheerel.com/

קרא עוד...

נגה ברקאי - sold out
נגה ברקאי - sold out
מורה לויג'ננה יוגה. ילידת 1968. מתרגלת יוגה עשרים ותשע שנים. מלמדת משנת 1995. תלמידתה של אורית סן-גופטה. בוגרת החוגים לספרות וללימודים הודיים וסנסקריט באוניברסיטה העברית. לימוד מעמיק של טקסטים מעולם היוגה הוא חלק בלתי נפרד מן האימון ומשעורי היוגה בהנחייתה. מתגוררת עם משפחתה בהוד השרון. מכשירה מורים לויג'ננה יוגה בקורס תלת שנתי במכללת וינגייט. מלמדת מורים בהשתלמויות שנתיות במיוגה כפר-סבא, ובסדנאות. מתמחה ביוגה שיקומית: עבודה עם תלמידים הסובלים מפציעות ומחלות כרוניות. מנחה עם אלפונס טרשל קורס המכשיר מורים מנוסים ליוגה להוראת יוגה שיקומית.

הסדנה עם נגה תתקיים מיום חמישי עד יום ראשון - פרטים במרכז ההזמנות

קרא עוד...

רותם מורדוך ושי רילסקי - sold out
רותם מורדוך ושי רילסקי - sold out
רותם מורדוך - בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני ותנועה בסמינר הקיבוצים עם התמחות ביציבה. את היוגה האווירית פגשתי כאן בארץ אצל מורתי רינת רו, אצלה גם עשיתי את הכשרתי. מאותו היום, אני מרחפת לי. מלמדת יוגה אווירית בסטודיו קמליה ליוגה ופילאטיס, אותו הקמתי, וחוקרת את התרגול בערסל ומעמיקה לתוך עולם מגוון ומרומם. במקביל, מעמיקה באסכולת השאדו יוגה, ולומדת אצל דודי מלכא.

שי רילסקי, את היוגה האווירית גיליתי בחיפושיי אחר תרגול מחזק, מגמיש ומחדש, שיוציא אותי מהקופסא ומהגבולות המוכרים, וייקח את אופן התרגול שלי למחוזות מאתגרים. כרקדנית לשעבר ומתרגלת יוגה מספר שנים, ההיכרות עם הערסל היתה בשבילי כמו התגלות. בשילוב עם ידע שרכשתי בקורס מאמני כושר ובריאות, יחד עם העמקת התרגול בערסל, הבנתי שזה המקום שלי. אני כאן כדי לגלות לכל אחד ואחת מכם את הקסם הזה.

קרא עוד...