תפריט
מרכז איינגר יוגה בערבה
מרכז איינגר יוגה בערבה
הוקם על ידי ראומה דגאי, מורה מוסמכת בשיטה, ממרכז האם בפונה, הודו. המרכז פועל לפי הוראתו של ב.ק.ס. איינגר. לימוד היוגה בשיטה זו שם דגש על דיוק בביצוע כל תנוחה לפי צירים הנדסיים הקיימים בגוף. הדיוק יוצר חווית יציבות פיזית ומנטאלית, שיפור בתפקודי המערכות, ותחושת בריאות שמחה ואיזון. תרגול בשיטת איינגר מאפשר לתקן ליקויי יציבה רבים ולהתגבר על השלכותיהם. התרגול מתחיל בגוף אך הגוף הוא אמצעי שדרכו מתחיל המסע לגילוי כוחות הנפש ומחוזות הרוח.
המרכז פועל כל השנה, השיעורים מתקיימים בעידן ובעין יהב.
לפרטים נוספים:
ראומה דגאי
מושב עידן
0523533685

קרא עוד...

מרכז חבצלת המדבר
מרכז חבצלת המדבר
מרכז חבצלת המדבר נמצא ביישוב צוקים שבערבה התיכונה, במקום קסום ושקט בלב נוף בראשיתי… ומזמין אתכם לקחת פסק זמן ממחוייבויות היום יום ולהתחבר לעצמכם מחדש – דרך יוגה, מדיטציה ומודעות.
המרכז נבנה עם המון תשומת לב לפרטים, במיוחד בשבילכם. חלונותיו הגדולים משקיפים על ערוץ הנחל ועצי השיטה הפזורים בו, אל ההרים ואל שקיעות וזריחות בצבעי ארגמן… זהו מקום של שקט, ריפוי ואיזון – כאן הכל נעצר… המחשבות, הדאגות והתוכניות לעתיד. הכל נמוג. נוכחים רק אנחנו, הגוף, התנועה והנשימה שמחברת ביניהם.

בחבצלת המדבר מחכים לכם שפע של שיעורים וסדנאות יוגה ותנועה לכל הגילאים – מבוגרים, ילדים ונוער – בקבוצות ובאופן פרטני. בנוסף מציע הסטודיו יוגה תרפיה, אימונים אישיים, וסדנאות חוויתיות לפי הזמנה. מידע על כל אלה ועוד תמצאו כאן באתר, ובנוסף גם מאמרים, סרטונים, גלריית תמונות והמלצות חמות. אני מזמינה אתכם באהבה להיות חלק מהקסם של חבצלת המדבר – להצטרף לפעילויות הקבועות בסטודיו, או להגיע אלינו לכמה ימים של חיבור עמוק ומרפא לעצמכם ולטבע המופלא שמסביב…
שלכם, חבצלת אשור
ישוב צוקים, ערבה
טל: 08-6581617
נייד: 052-4260854
דוא"ל: havazelet.ashur@gmail.com
www.havazelethamdbar.co.il

קרא עוד...

רוח המדבר
רוח המדבר
סטודיו ליוגה, סדנאות ואירועים מיוחדים, הינו מיזוג בין אהבה ליוגה ולאדמה.
הסטודיו ממוקם במושב פארן, כמאה ק"מ צפונית לאילת על כביש הערבה.
המקום בנוי מחומרים טבעיים בלבד - חבילות קש מצופות בטיח אדמה, אשר מקנים לו יכולת בידוד גבוהה יחד עם מראה רך ותחושה נעימה ומזמינה. מהחלון נשקף נוף הרים מדברי ובחוץ חצר אינטימית ומוצלת הכוללת פינת תה, פינת מדורה, גינת תבלינים וזולת מזרנים. בפנים יש ציוד יוגה בסיסי, מערכת, מראות, מיזוג ומאווררי תקרה.
הסטודיו קיים משנת 2006 והוא משמש תלמידים מקומיים בשיעורי היוגה וחוגים אחרים. כמו כן, אנו מארחים במקום סדנאות יוגה ורטריטים הקשורים בגוף-נפש.
רוח המדבר צמחה מתוך הצורך במקום תרגול והדחף ליצור.
אחרי נדודים בעולם, צמתים ושאלות, חוויות והתנסויות שונות, החלטנו לחזור הביתה ולהשתקע בפארן.
הבנייה הייתה סוג של השתרשות ומחויבות, מקום לטעת את עצמנו פנימה.
בסופי שבוע, עם עזרה של ידידים ומשפחה, חבילה אחרי חבילה, קיר ועוד קיר – כך התחילה היצירה המשותפת הראשונה שלנו...
רוח המדבר היא אי של שקט בתוך הוויית המושב וגם נאת מדבר ירוקה ונושמת בלב מרחבים של נופי בראשית...
לפרטים נוספים: רתם רטנר 052-3440674

קרא עוד...