תפריט

קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה


Timna

קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה

הקיבוץ של פעם על שלוותו ותמימותו עם התענוגות של עכשיו משתלבים כאן כדי להציע לכם רוגע, שקט, צל ונוף מדברי משגע. בארוח כפרי הקפדנו לשמור על השלווה והרוגע כדי שתוכלו באמת.... להוריד הילוך ולהנות מהשקט המדברי.

erin 95

יובל בן מרדכי, להתחיל להתאמן בבית

הידיעה שיש בי כל מה שנחוץ לאימון יוגה נותנת עצמה פנימית. עצמה שמחברת לקיחת אחריות על מצב הרוח הפנימי שלי. אימון יומי בבית והאפשרות שזה מזמין למפגש והרהור בחיים זה לא דבר שבשמים. גם לא צריך שלוש וחצי שעות כל בוקר בשביל זה. זה באמת משהו שאפשר לטפח. האדם בחדרו עם עצמו ביומו. מעניין שדווקא המדבר הוא מקום אידיאלי להנביט ולשתול ולדשן את הזרע הזה, של אימון יוגה אישי בבית. הסדנה מתאימה למתחילים ולממשיכים...
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה


erin 95

דידי מלניק פורת - sold out, ויניאסה - sold out

כל אחד שואף להיות מחובר אל עצמו, להרגיש בבית בלי קשר למקום ולסביבה. בסדנה נצא למסע אל עבר הבית הפנימי שלנו בדרך חוויתית, מגוונת ומעמיקה שתניע תהליך של שינוי וריפוי. נתרגל עבודה פיזית עמוקה ורכה בזרימה, בשיטת הויניאסה. נשלב גם תרגולי מדיטציה, פראנימה (תרגולי נשימות), אקרויוגה, מסאז' תאילנדי ועוד. התרגול מתאים למתחילים וממשיכות כאחד, בואו עם ראש פתוח ותצאו עם לב פתוח וחיבור עמוק.
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה


erin 95

אדי טויונאגה וג'קי לוגן, ג'יווהמוקטי ופאוור יוגה

תרגול היוגה מספק לנו כלים למימוש עצמי או לאטמן ג'נאנה. אטמן ((Atmanהוא העצמי האמתי, ג'נאנה (Jnana) הוא ידע מבוסס על ניסיון (ולא אינטלקט לבד). באמצעות תנועה מודעת ונשימה, מדיטציה, מיקוד, הגדרת כוונות, הרפיה עמוקה ולימוד עצמי אנו בונים תחושה של תשומת לב המעניקה לנו פלטפורמה להתחבר לאני האמתי שלנו. המאפשרים לנו לצעוד לאחור מלהגיב לחיים ולא להפוך למשתתפים פעילים, ליצור את החיים שאנחנו רוצים לחיות. חיים עם מטרה.
סוף השבוע יחד עם אדי וג'קי יכלול תרגול ויניאסה מאוזן ונמרץ עם דגש על איזוני ידיים, מעברים ותנוחות הפוכות. כמו גם ין יוגה, מדיטציה, פראניאמה, שירת מנטרות ועוד כמה הפתעות. הגישה לסוף השבוע תהיה תחושה של משחקיות ורכות ללב עם כיוון ועידוד כלפי שימוש בשיטות עבור השתקפות עצמית וגילוי של קשר עמוק יותר עם העצמי האמתי.

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה.

הסדנה מתאימה למורים ולמתרגלים מנוסים! ותועבר בשפה האנגלית..
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה