תפריט

קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה


Timna

קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה

הקיבוץ של פעם על שלוותו ותמימותו עם התענוגות של עכשיו משתלבים כאן כדי להציע לכם רוגע, שקט, צל ונוף מדברי משגע. בארוח כפרי הקפדנו לשמור על השלווה והרוגע כדי שתוכלו באמת.... להוריד הילוך ולהנות מהשקט המדברי.

erin 95
הזמנה

אבנר הוכפלד וטלי רובין, אקרו יוגה

אקרובלאנס הינו תחום הלקוח מקרקס המורכב מתעופה, נקודות איזון, עבודה לגובה,הקפצות (טמפו) ובניית פירמידות אנושיות. הלמידה והמשחק נעשים במרחב פתוח תוך כדי הקפדה על כללי בטיחות, בניית ביטחון, ואווירה קלילה והרפתקנית.
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה


erin 95
הזמנה

רייצ'ל קרנצמן - SOLD OUT, יוגה לגב שמח- SOLD OUT

הסדנה מלאה! לסדנאות נוספות שעוסקות בישורת הגוף- סטפנו בנדנדי (איטליה) בלוטן, רחל וילוז'ני בצוקים, ענת צחור בחוות האנטילופות.
סופ"ש זה יהווה חקירה עמוקה של ה'פורנה' יוגה כתרפיה, תוך התייחסות לאספקטים הפיזיים, המנטליים, הרגשיים והרוחניים של הוויתנו. משמעות המילה פורנה היא 'שלם' ושיטה זו (הפותחה על ידי אאדיל פלקהיוואלה וסוויטרי) משלבת תנוחות יוגה המבוססות על יישור הגוף יחד עם פילוסופיה, מדיטציה ותזונה כדי ליצור איזן במקומות בהם יש חולי וכאב. במהלך הסדנה תשתתפו בסדרה תרפיוטית מיוחדת לגב התחתון, אגן ומתניים, וכן לגב העליון, הצוואר והכתפיים. תלמדו גם טכניקות לטרנספורמציה וריפוי מבפנים על ידי שימוש במדיטציות המתמקדות בלב. הסדנה מתאימה לכל רמות התרגול וכמו כן מומלצת לאנשים בעלי פציעות. בנוסף, יוכלו תלמידים מתקדמים או מורים ליוגה/תרפייה לרכוש כלים חדשים עבור התלמידים והלקוחות שלהם.
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה