תפריט

מושב צופר - פנינה במדבר


Timna

מושב צופר - פנינה במדבר

בקתות עץ גדולות ומרווחות לאירוח באווירה מדברית שלווה בלב הערבה על דרך הבשמים, בין עצי דקל, באווירה מדברית ניצב מתחם האירוח פנינה במדבר. במתחם פזורות שמונה בקתות עץ גדולות במיוחד הבנויות בעבודת יד מעץ מלא.

erin 95
הזמנה

שני הברי וראם הראובני, מכף רגל ועד קול

מכף רגל ועד קול הוא מפגש יוגה ייחודי המשלב תרגול יוגה מעמיק דרך מגוון סגנונות רבים אותם שזרנו עם השנים; תרגול במים בתוך ברכה מקסימה, תנועה פותחת, מגע משחרר, מדיטציות עם קערות טיבטיות והמון מוסיקה. ראם ושני הכירו לפני 20 שנה בניו יורק. אחד משיתופי הפעולה שנוצרו בניהם, יילד יצירת מופת בשם “pure heart”, הנמכרת ברחבי העולם. הדיסק המכיל מוסיקה מדיטטיבית נוצר יחד עם מארק וויטוול, מורה מיוחד במינו להאטה יוגה וחבר קרוב של ראם ושני עד עצם היום.
הפקת הדיסק פתחה עולם פנימי של תקשורת עמוקה והבנת היוגה כסמל לחיבור בין התנועה הפנימית לחיצונית.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - אי שם בצופר , מושב צופר - חאן שירת הערבה , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל


erin 95
הזמנה

רינת ריינה, אשטאנגה יוגה

תרגול יוגה הוא דרך חיים. הוא עוסק בדרך ולא בתוצאה. עם התמדה רבה, סבלנות וגישה חיובית מרגישים את התוצאות בנפשנו בגופנו, ובגישה הכללית לחיים. המתחזקות. בסדנא נתרגל אשטנגה מתוך דגש על הכח הפנימי שנוצר מנשימת האודג'אי ושימוש בבנדות. נשתעשע בתרגולים שונים שיתמכו בכח הפנימי שלנו מבחוץ ונשוחח על הגישה שלנו לתרגול ואיך היא משפיעה על חיינו.
אין כמו סדנא במדבר. התרגול במדבר מאפשר התנתקות מחיי היומיום. העוצמה והשקט האינסופיים יקנו ערך מוסף להתבוננות הפנימית ולקילוף השכבות החיצוניות. הנוף עוצר הנשימה והשקט מהווים סביבה מושלמת לתרגול איכותי ומעמיק.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - שקותאי , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל


erin 95
הזמנה

אדי טויונאגה וג'קי לוגן, ג'יווהמוקטי ופאוור יוגה

הסדנה תעסוק בתודעה של שפע. היקום בטבעו הוא מעניק ושופע. כשהצרכים שלנו מתקיימים בצורה מספקת אנו חשים שפע. הכוונה היא ל: בריאות, מערכות יחסים טובות, נוחות כלכלית, זמן פנוי ותחושה כללית של חיות.
במהלך סוף השבוע של יוגה ערבה נפתח תודעה של שפע. נשתמש בכלים והטכניקות העתיקות של היוגה: מדיטציה, נשימה (פראנהיאמה), מנטרה (צ'אנטינג), ותרגול תנוחות (אסאנה) לשחרר חסמים ולמקסם את זרימת השפע בכל תחום בחיינו.
"חמדנות מגיעה מתוך פחד שיחסר לנו - בין אם זה כסף או אהבה, שאנו מנסים לאחוז. היוגה מלמדת אותנו לשחרר את הפחדים הללו ולהכיר בשפע שסביבנו ובתוכנו" ב.ק.ס.איינגאר
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - שקותאי , מושב צופר - חאן שירת הערבה , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל