תפריט

מושב פארן - חאן אבירן


Timna

מושב פארן - חאן אבירן

חאן אבירן הוא נווה מדבר של ממש בלב הערבה. מתחם החאן עטוף בצמחייה ירוקה ושופעת ובו חמש בקתות לינה בגדלים שונים ושלושה חדרי אירוח חמימים ונעימים המיועדים לזוגות, משפחות וקבוצות מטיילים גדולות. במתחם החאן שפע פעילויות מהנות לכל הגילאים שיגרמו לכם לחוש את המדבר ולהתמכר לשקט הקסום בו. מהחאן ניתן לצאת למגוון מסלולי טיול ברגל או באופניים באזור מכתש רמון, ים המלח ובקעת תמנע.

erin 95

אורית אופיר , יוגה של כל החושים

אורית אופיר מארחת את תמר צוברי

אנחנו צריכים לדעת מה קורה סביבנו כמעט כל הזמן, החושים מהווים חוט מקשר בין המוח לסביבתנו בעזרתם אנו מנווטים את דרכנו בעולם. כאשר מגיע הזמן ליוגה, אנחנו מבקשים להשקיט את המחשבות, לצמצם את מרחב הקליטה הסנסואלי החיצוני ואז במרחב שנוצר מתאפשרת חזרה למקור ההוויה שבנו, ומכאן בהירות והשראה. על ידי שמירה על המודעות בתוך גבולות הגוף אנחנו הופכים להיות הגירסא המשובחת של עצמנו. בסדנה נחווה יוגה של כל החושים: נעטף בצלילים בתדרים וקצבים משתנים, נחווה יוגה לאור נרות, נרגיש רטט קערות טיבטיות, נבל תופים וקולנים, נתרגל מיינדפולנס וצ'יקונג לשימור הבריאות ונגלה כיצד המתנות האלו יכולות להשתלב בטבעיות לכדי שלם. פרטיהרה היא האיבר החמישי מבין שמונת איברי היוגה ועניינה התכנסות החושים, כיצד ניישם את ערכי היוגה מחוץ למזרן? איך אפשר לשמר את התחושה הנפלאה שאחרי התרגול? איך נעורר את השמחה וההתלהבות? זוהי הזדמנות לחוות יוגה עם ריפוי בעזרת קול ותדרים ולברוא שינוי מבורך, דרך היוגה והטמעת ערכיה ניתן לשנות גישת חיים! התכוננו לסדנה שיש בה קודם כל חיוך, מפגש אנושי מגבש וחם, בה נתוודע לגוף נפש ולקשר ההוליסטי שבכל.

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה.

הסדנה מתאימה למתרגלים ותיקים וחדשים, למורים ליוגה, התאמות יינתנו באופן פרטי ואישי.
 

הסדנא תתארח ב מושב פארן - חאן אבירן , מושב פארן - עידן אחר , מושב פארן - רותמ'ס , מושב פארן - קלם , מושב צופר - שקותאי , מושב פארן - אירוח בפארן , מושב פארן - רוח המדבר , יחידת ארוח בארי , יחידת אירוח משק שפירא , רוזמרין


erin 95

הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר-sold out, יוגה מדברית 2

בסדנה נתבונן ונחקור כיצד היום יום משתקף בתרגול היוגה ואיך היוגה מחלחלת ומשפיעה על חיינו בכל הרבדים. איך הגוף, הנפש והתודעה פועלים ומגיבים כאשר אנו מרחיבים את הגבולות של עצמינו בכל המובנים בכל פעם מחדש ובכך יוצרים שינוי. הצורך לשינוי קיים בנו כל הזמן זאת הסיבה שאנו נמשכים לתרגול היוגה. בסדנה נתמקד בכוחה של היוגה ליצירת שינוי והיכולת להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי. נבחן את התרגול כמו שאנו בוחנים את מערכות היחסים שלנו, לעתים ניתן להיכנס לתנוחה מאתגרת ביתר קלות, להתרווח בנינוחות בתוך סיטואציה מאתגרת בחיינו או נמצא את עצמנו עם נשימה עמוקה יותר וסבלנות רבה יותר, אולי נפגוש בשביעות רצון, בכוח הרצון ליצור שינוי בחיינו. הסדנה מתאימה לכולם..
 

הסדנא תתארח ב מושב פארן - חאן אבירן , מושב פארן - רותמ'ס , מושב פארן - קלם , יחידת ארוח בארי