תפריט

מושב פארן - רותמ'ס


Timna

מושב פארן - רותמ'ס

רותמ'ס גסט האוס בקתות אדמה בעבודה עצמית, במושב פארן שבערבה. זהו מתחם בהתהוות המשלב פשטות מדברית עם איכות, פרטיות עם אירוח לבבי וטבע פראי עם נוחות מודרנית. הבקתות בנויות ומתפקדות מתוך תפיסת עולם אקולוגית וכוללות, בין היתר, בוסתן צעיר, פינת מחזור להפרדת פסולת ופינת מדורה. כיום מציע המתחם את שתי הבקתות הראשונות מתוך השש שמתוכננות בו. שתי הבקתות נעימות ומרווחות, פשוטות ומיוחדות והן מתאימות לזוג או משפחה. הבקתות כוללות חלל שינה עם מזרנים נוחים ומפנקים, זולה עם כריות, פינת ישיבה ומטבחון מאובזר, חדר אמבטיה ושירותים. מחוץ לבקתה מרפסת עץ גדולה ומוצלת עם ערסלים ולידה גינת תבלינים פרחונית וריחנית. רותמ'ס גסט האוס הוא לא רק מקום אירוח. חלק מהחזון שלנו הוא לקיים במקום סדנאות לבנייה באדמה וגם לארח את סדנאות היוגה, שבאות להתאמן בסטודיו "רוח המדבר". מהות הגסט האוס התהוותה עוד בשלבי הבנייה, אנשים הגיעו אלינו מבלי שפרסמנו, באו לעבוד, ללמוד, להתנדב ולעזור – הרבה אנשים יקרים הטביעו את חותמם כאן ולהם אנו מוקירים תודה!

erin 95
הזמנה

הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר- SOLD OUT, יוגה מדברית - SOLD OUT

אנו מזמינות לסדנת יוגה שיש בה זרימה, עומק, חיבור ואיחוד.
הכרנו בשנת 2000 בקורס מורים לאשטנגה עם מירי וגילי חרובי. בין שלושתנו נוצר חיבור מאוד מיוחד והקשר נשמר לאורך השנים.
מאז ,עברנו לשני קצוות הארץ, הקמנו משפחות, התנסינו במגוון רחב של שיטות ומורים והמשכנו לחקור , לתרגל ולהעמיק בדרך היוגה. כל אחת תפסה כיוון קצת שונה וקיבלה את הגוון הייחודי שלה, שיחות ארוכות על מהות החיים, על הלמידה מהתלמידים, תהיות והתייעצויות מקצועיות, תרגול משותף מתי שרק התאפשר פעימת היוגה תמיד המשיכה לפעום...
עכשיו אנו מתאחדות מחדש ביוגה ערבה ושמחות לפתוח מעגל נוסף ומזמינות אתכם לשלושה ימים של תרגולים משותפים לעומק הויניאסה והתנועה, חלקם בליווי מוסיקת עולם, שילוב של עקרונות הויג'ננה עם כלים לייצוב פיזי ומנטאלי. שיחות על התמודדות עם פחד וכאב, התרחבות הלב ובעיקר נוכחות וחיבור לכוחו של הרגע הזה.
אנו מתרגשות ומחכות לתלמידים שלנו ולאלו שטרם פגשנו.
 

הסדנא תתארח ב מושב פארן - רותמ'ס , מושב פארן - קלם