תפריט

מושב צופר - אי שם בצופר


Timna

מושב צופר - אי שם בצופר

הצימרים הקסומים של אי שם נמצאים במושב צופר שבערבה. 5 בקתות העץ מאובזרות היטב ומעוצבות בסגנון קלאסי נקי. האירוח מתאים גם לזוגות אוהבים וגם למשפחות. האורחים יוכלו ליהנות מבריכה פרטית כך שבקתות העץ ממוקמות סביבה. במושב ישנם סיורים מודרכים אודות המקום וגידוליו. בנוסף, ניתן לצאת לטיולי ג'יפים ומגוון מסלולי טיול מהנים באזור. במתחם הצימרים יש מתחם של מאהל בדואי מחומם שניתן להתכנס בו או לחגוג אירועים. בנוסף, יש עוד חדר במתחם בחצר שגם הוא מחומם וגם שם ניתן להתכנס.

erin 95
הזמנה

שני הברי וראם הראובני, מכף רגל ועד קול

מכף רגל ועד קול הוא מפגש יוגה ייחודי המשלב תרגול יוגה מעמיק דרך מגוון סגנונות רבים אותם שזרנו עם השנים; תרגול במים בתוך ברכה מקסימה, תנועה פותחת, מגע משחרר, מדיטציות עם קערות טיבטיות והמון מוסיקה. ראם ושני הכירו לפני 20 שנה בניו יורק. אחד משיתופי הפעולה שנוצרו בניהם, יילד יצירת מופת בשם “pure heart”, הנמכרת ברחבי העולם. הדיסק המכיל מוסיקה מדיטטיבית נוצר יחד עם מארק וויטוול, מורה מיוחד במינו להאטה יוגה וחבר קרוב של ראם ושני עד עצם היום.
הפקת הדיסק פתחה עולם פנימי של תקשורת עמוקה והבנת היוגה כסמל לחיבור בין התנועה הפנימית לחיצונית.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - אי שם בצופר , מושב צופר - חאן שירת הערבה , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל