תפריט

מושב פארן - קלם


Timna

מושב פארן - קלם

אנו מזמינים אתכם להתארח בבקתות העץ היוקרתיות שבנינו בלב הערבה, ולהשתתף בחוויית אורח החיים הכפרי והחקלאי המאפיין את חיינו בערבה, כולל סיור בשטחים החקלאיים ובחממות שלנו במושב פארן, המושב הדרומי בעולם, בחצר משק ביתנו, הקמנו שתי בקתות עץ מעוצבות ומפנקות. בקתות האירוח מאובזרות למקסימום פינוק והנאה: מיטה זוגית לחוויית שינה איכותית, עיצוב מודרני ונעים, ג'קוזי מרווח ורומנטי, סלון עם טלוויזיית פלזמה וצלחת לווין.המטבח מאובזר ומתאים להכנת ארוחות קלות. מעל חדר השינה הזוגי, ממוקמת גלריה ובה מזרונים איכותיים להנאת הילדים. לכל בקתה מרפסת עץ איכותית, מקורה ובטיחותית. בחצר עמדת מנגל, טבון וגז לבישול. לפינוק , גינת תבלינים לשימוש האורחים.

erin 95
הזמנה

הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר- SOLD OUT, יוגה מדברית - SOLD OUT

אנו מזמינות לסדנת יוגה שיש בה זרימה, עומק, חיבור ואיחוד.
הכרנו בשנת 2000 בקורס מורים לאשטנגה עם מירי וגילי חרובי. בין שלושתנו נוצר חיבור מאוד מיוחד והקשר נשמר לאורך השנים.
מאז ,עברנו לשני קצוות הארץ, הקמנו משפחות, התנסינו במגוון רחב של שיטות ומורים והמשכנו לחקור , לתרגל ולהעמיק בדרך היוגה. כל אחת תפסה כיוון קצת שונה וקיבלה את הגוון הייחודי שלה, שיחות ארוכות על מהות החיים, על הלמידה מהתלמידים, תהיות והתייעצויות מקצועיות, תרגול משותף מתי שרק התאפשר פעימת היוגה תמיד המשיכה לפעום...
עכשיו אנו מתאחדות מחדש ביוגה ערבה ושמחות לפתוח מעגל נוסף ומזמינות אתכם לשלושה ימים של תרגולים משותפים לעומק הויניאסה והתנועה, חלקם בליווי מוסיקת עולם, שילוב של עקרונות הויג'ננה עם כלים לייצוב פיזי ומנטאלי. שיחות על התמודדות עם פחד וכאב, התרחבות הלב ובעיקר נוכחות וחיבור לכוחו של הרגע הזה.
אנו מתרגשות ומחכות לתלמידים שלנו ולאלו שטרם פגשנו.
 

הסדנא תתארח ב מושב פארן - רותמ'ס , מושב פארן - קלם