תפריט

מושב צופר - שקותאי


Timna

מושב צופר - שקותאי

במושב הקטן והייחודי -צופר שבערבה, ממוקם מתחם אירוח מזמין ומטופח המשלב בין שלוות המדבר לתענוגות העולם המודרני – צימרים שקותאי. במתחם 4 בקתות מבודדות, פרטיות, מרווחות ומאובזרות היטב, הטבולות בנוף מדברי עוצר נשימה. המשטח מציע פינת ישיבה לפיקניק או ברביקיו, ופינת ישיבה נוספת על ספה כשסביב עוטפת את המתארחים צמחייה ירוקה ומטופחת, עצים וחולות מדבר זכים.
לצד בקתות העץ , ישנה סוויטה משפחתית ל-4 נפשות, מרווחת ומפוארת עם גינה וחצר פרטית, ובריכת טבילה פרטית לפינוק בימים החמים.
במתחם הצימרים ממוקם ספא מפואר הכולל ג'קוזי אבן ענק לצד פינת מנוחה מפנקת המחוממת ע"י קמין עצים. המתחם פתוח לשמיים זרועי כוכבים ומציע פינת ישיבה למנוחה והנאה של שקט ושלווה מדבריים.
בנוסף, בריכת המושב פתוחה למתארחים בצימרים, כמו כן, פארק ואגם ספיר המציעים מגוון אפשרויות לבילוי מהנה וצונן לכל גיל ובכל שעות היום. נופש בצימרים שקותאי פותח בפניכם את המדבר המרגיע והשלו על כל צדדיו, מרחביו ויופיו שופע האפשרויות.

erin 95
הזמנה

רינת ריינה, אשטאנגה יוגה

תרגול יוגה הוא דרך חיים. הוא עוסק בדרך ולא בתוצאה. עם התמדה רבה, סבלנות וגישה חיובית מרגישים את התוצאות בנפשנו בגופנו, ובגישה הכללית לחיים. המתחזקות. בסדנא נתרגל אשטנגה מתוך דגש על הכח הפנימי שנוצר מנשימת האודג'אי ושימוש בבנדות. נשתעשע בתרגולים שונים שיתמכו בכח הפנימי שלנו מבחוץ ונשוחח על הגישה שלנו לתרגול ואיך היא משפיעה על חיינו.
אין כמו סדנא במדבר. התרגול במדבר מאפשר התנתקות מחיי היומיום. העוצמה והשקט האינסופיים יקנו ערך מוסף להתבוננות הפנימית ולקילוף השכבות החיצוניות. הנוף עוצר הנשימה והשקט מהווים סביבה מושלמת לתרגול איכותי ומעמיק.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - שקותאי , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל


erin 95
הזמנה

אדי טויונאגה וג'קי לוגן, ג'יווהמוקטי ופאוור יוגה

הסדנה תעסוק בתודעה של שפע. היקום בטבעו הוא מעניק ושופע. כשהצרכים שלנו מתקיימים בצורה מספקת אנו חשים שפע. הכוונה היא ל: בריאות, מערכות יחסים טובות, נוחות כלכלית, זמן פנוי ותחושה כללית של חיות.
במהלך סוף השבוע של יוגה ערבה נפתח תודעה של שפע. נשתמש בכלים והטכניקות העתיקות של היוגה: מדיטציה, נשימה (פראנהיאמה), מנטרה (צ'אנטינג), ותרגול תנוחות (אסאנה) לשחרר חסמים ולמקסם את זרימת השפע בכל תחום בחיינו.
"חמדנות מגיעה מתוך פחד שיחסר לנו - בין אם זה כסף או אהבה, שאנו מנסים לאחוז. היוגה מלמדת אותנו לשחרר את הפחדים הללו ולהכיר בשפע שסביבנו ובתוכנו" ב.ק.ס.איינגאר
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - שקותאי , מושב צופר - חאן שירת הערבה , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל