תפריט

קיבוץ לוטן - אירוח כפרי בלוטן


Timna

קיבוץ לוטן - אירוח כפרי בלוטן

קיבוץ לוטן שוכן למרגלות הרי אדום, בעיבורה של הערבה שטופת השמש מלבד כל הפעילויות שאפשר וכדאי לעשות בלוטן, בסביבתנו נחלים ועצי שיטה מצלים, דיונות חול ומטעי תמרים מניבים, לא רחוק מכאן פארק תמנע המופלא, החי – בר המרתק ואם תרצו אפשר עוד להספיק לשנירקול בים האדום.

erin 95
הזמנה

מתי גודינר, ויניאסה פלואו

ביוגה ערבה אלמד השנה בעיקר ויניאסה פלואו (viniasa flow). הבסיס של הויניאסה לקוח מתוך תרגול האשטנגה יוגה הכל כך פופולארית. אני תלמידת אשטנגה מסורה אך בשנים האחרונות גיליתי שאפשר להיות יותר יצירתיים בתרגול ופחות להיצמד לסידרה המוכרת, מה שהפך את התרגול למעצים יותר ומרגש יותר עבורי. תרגול הויניאסה מתאים לכל הרמות של המתרגלים מכיוון שבמהלך התרגול יש אינסוף אדפטציות שאפשר לתרגל (וריציות שונות של אותה התנוחה) כך שכל אחד יוכל למצוא את עצמו. בסדנאות נתרגל ויניאסות שונות ומגוונות החל מויניאסה ל core stability ויניאסות לחיזוק הגב העליון, גמישות האגן וכדומה. הויניאסות מועברות גם בעברית וגם באנגלית (מותאמות גם למתרגלים שלא דוברים עברית). כמו כן, נלמד טכניקות עתיקות של ריכוז מתוך העולם המסורתי של הראג'ה יוגה כך שבסופו של דבר נקבל את האיחוד האולטמטיבי. mind body and soul נאמאסטה, מתי.
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ לוטן - אירוח כפרי בלוטן , קיבוץ קטורה - לינה כפרית בקטורה


erin 95
הזמנה

סטפנו בנדנדי (איטליה), איינגר יוגה

שלום לכל משתתפי יוגה ערבה, אני שמח ומתרגש להצטרף אליכם השנה.
ביוגה ערבה אעביר סדנה שתוקדש בעיקרה לתנוחות עמידה, במטרה להעמיק את ההבנה בקשר לפעולה הפנימית המדויקת הנחוצה לביצוע תנוחה שלמה ונכונה.
נשתמש בכלים, שיעניק לנו המדבר וסביבתנו, בכדי ליצור רצף של גילויים חדשים, שיעוררו בנו יצירתיות ותבונה.
הסדנה מתאימה לכולם!
מטרתי היא ללמד וללמוד מתוך כל מה שהמקום, האנשים והמפגש יצור בי. אני משתמש בכלים הבסיסיים של תרגול תנוחות ונשימה (פראנהיאמה) כפי שאיינגאר תרגל ולימד בחייו והיום מועברות ע"י תלמידיו ותלמידיהם.
כשאנו מתרגלים, נפנה את תשומת ליבנו לישורת הנכונה, לזמן הנכון ולסדרות של תנוחות.... אך הדרך בה כל זה יתרחש היא כמובן אישית מאוד. אני שמח להציג את דרכי האישית כחלק מהקסם הזה שנקרא יוגה ערבה.
המשתתפים בסדנא מתבקשים להביא עמם ציוד יוגה : מזרון, חגורה, 2 קוביות, שמיכה.
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ לוטן - אירוח כפרי בלוטן , קיבוץ קטורה - לינה כפרית בקטורה