תפריט

קיבוץ לוטן - אירוח כפרי בלוטן


Timna

קיבוץ לוטן - אירוח כפרי בלוטן

קיבוץ לוטן שוכן למרגלות הרי אדום, בעיבורה של הערבה שטופת השמש מלבד כל הפעילויות שאפשר וכדאי לעשות בלוטן, בסביבתנו נחלים ועצי שיטה מצלים, דיונות חול ומטעי תמרים מניבים, לא רחוק מכאן פארק תמנע המופלא, החי – בר המרתק ואם תרצו אפשר עוד להספיק לשנירקול בים האדום.

erin 95

ענת צחור , קשב מדברי

המדבר לוחש לנו ומאפשר מסע פנימי של קשב חדש. המדבר קורא לנו בפשטות שלו, בראשוניות שלו ובקצב שלו, הוא דורש מאיתנו להיות אחד אתו. כמו המדבר כך גם הדהרמה, היא קוראת לנו להיות רגישים, קשובים, חדים ומדויקים יותר. תרגול של יוגה המבוסס על שיטת האיינגר, בשילוב תרגולי נשימה ומודעות לנשימה ותרגולים אנרגטיים מעולם ההאטה יוגה ביחד עם תרגול מדיטציה בודהיסטית מפתחים רגישות ותבונה, זוהי יוגה דהרמה - דרך היוגה. אנו נשהה ונזרום בתנוחות יוגה ונלמד להתייחס אל התרגול כחוויה אינטימית ומעצימה. נתרגל תרגולי נשימה, מדיטציה ותרגולים המניעים אנרגיה ואת כוחות החיים בגוף. נלמד את עקרונות הקשב (מיינדפולנס - סאטי) הן בתרגול היוגה והן בתרגול המדיטציה. נפתח דיוק, קשב, ריכוז וראיה צלולה (ויפאסאנה). נתנהל במשך שלושה ימים מתוך אחדות הגוף והרוח.

נא להביא: מזרן יוגה (חובה) כרית ישיבה או שמיכה (רצוי) חגורות או רצועה (רצוי) בלוק מעץ (אפשרי) בולסטר (אפשרי) שמיכה או שתיים ( רצוי)

הסדנה מתאימה למתרגלי יוגה התרגלים לפחות שנה. אין צורך ברקע וניסיון בתרגול מדיטציה..
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ לוטן - אירוח כפרי בלוטן , קיבוץ קטורה - לינה כפרית בקטורה


erin 95

מיכל ירקוני ורייצ'ל קרנצמן - sold out, ראיית השלם כעקרון מנחה ביוגה תרפיה

על פי האנטומיה היוגית האדם מורכב מחמישה רבדים.. הגוף הפיזי, הגוף הפראני, הגוף המנטלי רגשי, גוף התבונה העמוקה וגוף העונג. הגרעין הפנימי הנו שלם וטהור. השכבות השונות מחלחלות זו לזו, הן פגיעה והן ריפוי אפשריים דרך כל אחת מהשכבות. לימוד חווייתי של האנטומיה ומערכות היחסים בין החלקים השונים כמו גם למידה של תנועה כחוויה כלל גופית מפתחת תחושה עמוקה של אחידות ושלימות . wholeness המשמעותית מאד לריפוי, וליכולת לעשות שולם עם השלם שאינו מושלם. הסדנה תכלול לימוד תאורטי חוויתי, תרגול תנוחות, פראנאימה, מדיטציה, תנועה חופשית ומגע.

הסדנה מתאימה למורים ולמתרגלים מכל הרמות. נא להביא מזרן אישי וכרית ישיבה.
הסדנה מתאימה לדוברי שפות זרות.
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ לוטן - אירוח כפרי בלוטן , קיבוץ קטורה - לינה כפרית בקטורה