תפריט

מושב צופר - מלון במואה


Timna

מושב צופר - מלון במואה

מואה הינה מקום אירוח לסדנאות, קבוצות ואירועים . מואה הוקמה במטרה ליצור משכן לתרבות של שלום.

erin 95

ליזה גאבר , אשטאנגה ויניאסה

באווירה שקטה של המדבר, במקום קסום ומדהים –מואה נפגש ונתנסה בחוויה של יוגה. בסדנה נלמד על נושאים המחברים אותנו לעצמנו ולבריאה. התרגולים ישלבו תנועה, חקירה. והתנסות בסדרה הראשונה והשנייה של האשטנגה יוגה ויניאסה. בזרימה של מאלה (מחרוזת) בסנכרון עם הנשימה ובהדרגתיות מתפתחת. נשלב ידע הקשור לתודעה גבוהה (פיזיקה קוונטית), פילוסופיה הודית ונלמד גם על בריאות טבעית וכיצד הדברים מתחברים לאחד, יוצרים הרמוניה ומאפשרים שינוי עמוק. נתנסה בפרקטיקות של נשימה, ניקוי מדיטציה ונלמד איך לשלב את הידע. נחווה את היוגה (חיבור) ונעסוק בנושאים המחברים אותנו לעצמנו ולבריאה. הסדנה מתאימה לכולם..
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - מלון במואה


erin 95

איל צ׳חנובסקי - sold out, Mahakala primary

sold out בסדנה זו נתמקד בסדרת תרגול חדשנית - דינמית ואפקטיבית - המשלבת אלמנטים משיטות יוגה ותנועה שונות. נבנה בהתאם לזה את פלג הגוף תחתון והכנה mahakala לכל צורות תרגול, זרימה, רצף ועבודת כתפיים משיטות האשטנגה והויניאסה. וכן אלמנטים של ישורת ומתיחות באופן פאסיבי, איזומטרי. אוסף הטכניקות יחד עם הסבר תאורטי ועבודה פנימית יאפשרו לתלמידים לבחון ולשפר את התרגול וכן ללמוד כיצד לעבוד בצורה האפקטיבית ביותר. בעולם המדעי מוכח כי שינוי שיטת התרגול והתנסות בשיטות תנועה מגוונות מפתח יכולת קוגניטיבית ומוטורית ומאפשר גמישות מחשבתית ופיזית. בנוסף לאימון הפיזי נתרגל פראניאמה, הרפיה ומדיטציה ונעסוק בפילוסופיית האי-שניות - אדואיטה ודנטה.

נא להביא: מזרן אישי, רצועה, קובייה.

הסדנה מתאימה למורים ולמתרגלים מנוסים!
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - מלון במואה


erin 95

אולה ג'אס (איביזה), אקרו יוגה

אקרו יוגה משלבת את התרגול החזק של יוגה עם אקרובטיקה ועיסוי תאילנדי (כדי להמריץ את הגוף). באמצעות תרגילים עם שותף (פרטנר) ושיווי המשקל למולו, היא מאתגרת את כוח האיזון שלנו. צפה להתחבר עם הילד הפנימי שלך, ליהנות מתחושות חדשות ולהכיר את הפוטנציאל האמתי שלך, טיפוח השמחה, האהבה והחסד. אנו נציג מחדש את התעופה הטיפולית, שהיא חוויית האקרו יוגה ומפתיעה בקבלת עיסוי הפוך, בעודך מחזיק את הרגליים של הבסיס שלך! תנו לעצמכם להיכנס לקלילות. דרך מרעננת לגלות ולמקם מחדש את האיברים, לתת להם מקום ואוויר.

הסדנה מתאימה לכולם! ותועבר בשפה האנגלית! מומלץ!

לאתר שלי: http://www.olajasyoga.com/
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - מלון במואה