תפריט

מושב צופר - מלון במואה


Timna

מושב צופר - מלון במואה

מואה הינה מקום אירוח לסדנאות, קבוצות ואירועים . מואה הוקמה במטרה ליצור משכן לתרבות של שלום.

erin 95
הזמנה

ליזה גאבר , אשטאנגה ויניאסה

באווירה שקטה של המדבר,במקום קסום ומדהים –מואה נפגש ונתנסה בחוויה של יוגה (חיבור) נעסוק בסדנה בנושאים המחברים אותנו לעצמנו ולבריאה. התרגולים ישלבו תנועה, חקירה והתנסות בסדרה הראשונה והשניה של האשטנגה יוגה ויניאסה וזרימה של מאלה ( מחרוזת ) בסנכרון עם הנשימה ובהדרגתיות מתפתחת. נשלב ידע הקשור לתודעה גבוהה ( פיזיקה קוונטית), פילוסופיה הודית ובריאות טבעית ונבין כיצד הדברים מתחברים לאחד, יוצרים הרמוניה ומאפשרים שינוי עמוק בתוכינו.
נתנסה בפרקטיקות של נשימה, ניקוי מדיטציה ונלמד איך לשלב את הידע באווירה שקטה של המדבר,במקום קסום ומדהים –מואה נפגש ונתנסה בחוויה של יוגה (חיבור) נעסוק בסדנה בנושאים המחברים אותנו לעצמנו ולבריאה. התרגולים ישלבו תנועה, חקירה והתנסות בסדרה הראשונה והשניה של האשטנגה יוגה ויניאסה וזרימה של מאלה ( מחרוזת ) בסנכרון עם הנשימה ובהדרגתיות מתפתחת. נשלב ידע הקשור לתודעה גבוהה ( פיזיקה קוונטית), פילוסופיה הודית ובריאות טבעית ונבין כיצד הדברים מתחברים לאחד, יוצרים הרמוניה ומאפשרים שינוי עמוק בתוכינו. נתנסה בפרקטיקות של נשימה, ניקוי מדיטציה ונלמד איך לשלב את הידע כחלק מהיום יומיות ליצירת הבנה של המצבים המשתנים והמורכבים של החיים וכיצד להכיל אותם . נאפשר זמן מקום ומרחב להקשבה, התבוננות שמחה והודיה. באווירה שקטה של המדבר,במקום קסום ומדהים –מואה נפגש ונתנסה בחוויה של יוגה (חיבור) נעסוק בסדנה בנושאים המחברים אותנו לעצמנו ולבריאה. התרגולים ישלבו תנועה, חקירה והתנסות בסדרה הראשונה והשניה של האשטנגה יוגה ויניאסה וזרימה של מאלה ( מחרוזת ) בסנכרון עם הנשימה ובהדרגתיות מתפתחת. נשלב ידע הקשור לתודעה גבוהה ( פיזיקה קוונטית), פילוסופיה הודית ובריאות טבעית ונבין כיצד הדברים מתחברים לאחד, יוצרים הרמוניה ומאפשרים שינוי עמוק בתוכינו. נתנסה בפרקטיקות של נשימה, ניקוי מדיטציה ונלמד איך לשלב את הידע כחלק מהיום יומיות ליצירת הבנה של המצבים המשתנים והמורכבים של החיים וכיצד להכיל אותם . נאפשר זמן מקום ומרחב להקשבה, התבוננות שמחה והודיה

כתובת האתר שלי : lizayoga.co.il.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - מלון במואה


erin 95
הזמנה

דריה איל , צ'י יוגה לרצים והולכים

סדנה מיוחדת לרצים המשלבת ריצה ויוגה.
בסדנה נלמד טכניקות מעולם היוגה והצ'י קונג לשיפור יכולות ואיכויות הריצה. חיבור לאדמה, מחזור הליכה וריצה, וחיבור לשמיים ולאינסוף.
נתרגל יוגה של תנועה מתואמת עם נשימה (ויניאסה) לאיזון מערכת העצבים, נתרגל טכניקות נשימה (פראניימה) וטכניקות להנעת אנרגיה בגוף,
כמו כן נהנה ממדיטציה בליווי קערות טיבטיות וטכניקות לטיפול במגע ברצים (עיסוי תאילנדי).
תרגול היוגה דינאמי.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - מלון במואה


erin 95
הזמנה

אתי פוטשניק ותמיר להב, ויניאסה וזוגות

Body integration

תרגול יוגה דינמי בזרימה ברוח האשטנגה יוגה, שבו נחווה את הקשר בין אסאנה לנשימה. נשקיט את הרעשים הפנימיים ונאפשר תחושה בסיסית של מידה ופרופורציה, תוך חקירה והעמקה בכפיפות לאחור (back bending) ותנוחות הפוכות. התרגול מתאים לכולם.

יוגה ביחד

סדנא כיפית וקלילה לקבלת שבת, שבה נחווה את איכויות הריפוי של המגע. נתרגל יחד ובזוגות יוגה קלאסית, תוך הירגעות והכלה. נחווה קשר במגע, איזון ושיווי משקל. נשהה בתנוחות יחדיו, ננשום יחד, ניעזר ונתמוך אחד בשני. ננסה להגיע להקשבה הדדית, לתקשורת פתוחה, מודעת ואיכותית, ונקווה להכיר ולפתוח את הלב.

מדיטציית קונדליני ברוח אושו

הקלאסיקה של המדיטציה הדינמית. זו מדיטציה בארבעה שלבים: השלב הראשון בו אנו מנערים את הגוף, משחרר מתח בשרירים, במפרקים ואפילו בנשמה. לאחר מכן אנחנו נותנים לגוף לרקוד בחופשיות. שני שלבים אלו מכינים אותנו למדוט, אנחנו יושבים או עומדים בשקט ומאזינים למוסיקה, מתבוננים ונהנים מהאנרגיה שיצרנו בשלבים הראשונים ומשלווה. שלב אחרון שכיבה על הגב הרפיה ומנוחה.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - מלון במואה


erin 95
הזמנה

איל צ׳חנובסקי - SOLD OUT, ויניאסה ואי שניות- SOLD OUT

הסדנה מלאה. לסדנאות ויניאסה- אשטאנגה נוספת, קרן אור בצוקים, ניר רז בעין יהב וגילי ומירי חרובי בקטורה.

בסדנה זו נתמקד בסדרת תרגול ויניאסה המשלבת אלמנטים משיטות שונות לכדי תרגול עמוק המתרכז בנשימה, נתרגל פראניאמה, שיטות הרפיה ומדיטציה. וכמו כמו כן נעסוק מעט בפילוספיית ״אי שניות״ - אדואיטה ודנטה.
התרגול יעשה עם מוזיקה ולא מאד מוקדם בבוקר
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - מלון במואה