תפריט

מושב צופר - חאן שירת הערבה


Timna

מושב צופר - חאן שירת הערבה

"בערבה תרועת צופר והלאה, הלאה למדבר..." במושב צופר השוכן במרחבי המדבר השותק, ניצב "חאן שירת הערבה". החאן הינו מקום רחב ידיים, שקט ומזמין, והוא שילוב נפלא בין אווירה מדברית בראשיתית לאירוח מעודן. ניתן לקיים במתחם החאן אירועים, סדנאות, ימי כיף וליהנות מאירוח מסור וארוחות מלכים בנוף המדברי.

erin 95
הזמנה

שני הברי וראם הראובני, מכף רגל ועד קול

מכף רגל ועד קול הוא מפגש יוגה ייחודי המשלב תרגול יוגה מעמיק דרך מגוון סגנונות רבים אותם שזרנו עם השנים; תרגול במים בתוך ברכה מקסימה, תנועה פותחת, מגע משחרר, מדיטציות עם קערות טיבטיות והמון מוסיקה. ראם ושני הכירו לפני 20 שנה בניו יורק. אחד משיתופי הפעולה שנוצרו בניהם, יילד יצירת מופת בשם “pure heart”, הנמכרת ברחבי העולם. הדיסק המכיל מוסיקה מדיטטיבית נוצר יחד עם מארק וויטוול, מורה מיוחד במינו להאטה יוגה וחבר קרוב של ראם ושני עד עצם היום.
הפקת הדיסק פתחה עולם פנימי של תקשורת עמוקה והבנת היוגה כסמל לחיבור בין התנועה הפנימית לחיצונית.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - אי שם בצופר , מושב צופר - חאן שירת הערבה , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל


erin 95
הזמנה

אדי טויונאגה וג'קי לוגן, ג'יווהמוקטי ופאוור יוגה

הסדנה תעסוק בתודעה של שפע. היקום בטבעו הוא מעניק ושופע. כשהצרכים שלנו מתקיימים בצורה מספקת אנו חשים שפע. הכוונה היא ל: בריאות, מערכות יחסים טובות, נוחות כלכלית, זמן פנוי ותחושה כללית של חיות.
במהלך סוף השבוע של יוגה ערבה נפתח תודעה של שפע. נשתמש בכלים והטכניקות העתיקות של היוגה: מדיטציה, נשימה (פראנהיאמה), מנטרה (צ'אנטינג), ותרגול תנוחות (אסאנה) לשחרר חסמים ולמקסם את זרימת השפע בכל תחום בחיינו.
"חמדנות מגיעה מתוך פחד שיחסר לנו - בין אם זה כסף או אהבה, שאנו מנסים לאחוז. היוגה מלמדת אותנו לשחרר את הפחדים הללו ולהכיר בשפע שסביבנו ובתוכנו" ב.ק.ס.איינגאר
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - שקותאי , מושב צופר - חאן שירת הערבה , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל