תפריט

צוקים - ימי מדבר - קצר


Timna

צוקים - ימי מדבר - קצר

כפר הנופש האקולוגי ימי מדבר ממוקם ליד היישוב צוקים, ממערב לכביש הערבה, בתוך המדבר. במתחם קיימות 10 בקתות בוץ, צימרים למשפחות או זוגות, שבנינו בעצמנו בשיטת בניה ירוקה, המבוססת על לבני אדמה תוצרת בית, באלות קש וטיח אדמה. הבקתות מותאמות ללינה במדבר, ויכולות לארח עד 6 נפשות. בכל בקתה פינת שינה, פינת ישיבה עם קמין עצים, פינת קפה או מטבחון, מקלחת מים חמים תמיד, שירותים אקולוגיים נוחים ונעימים, חצר פרטית עם ערסל ומעגל מדורה מצוייד בעצי בעירה. הנוף המדברי של הערבה, בשילוב עם הקונספט של נופש בר-קיימא, יוצרים אוירה של חופש ושלווה במקום.

erin 95
הזמנה

חלי ואלפונס טרשל, תאי יוגה תרפי

אנו מזמינים אתכם להתחבר לעצמכם ואחד לשני בעזרת מפגשים פתוחים של 'תאי יוגה תרפי' עם אלפונס טרשל, היוגה תרפייה היא שיטה המשלבת את העיסוי התאילנדי המסורתי על המזרן, בו לומדים עבודה נכונה של הגוף, יציבה, שימוש במנופי הגוף ובנשימה, בשילוב אסאנות מעולם היוגה, לשם הרפייה, שחרור, הקלה והנאה.
השיטה מאפשרת עבודה נכונה עם הגוף, ריפוי ושחרור כאבים, פציעות ומחלות. המשתתפים יקחו חלק פעיל, ויעבדו בזוגות תוך כדי הנחייה ליווי והדגמה של אלפונס.
אנו מזמינים אתכם/ן לזמן איכות, שלווה ורוגע. מקום בו נוכל לפתוח את הלב ולטפח את האיכויות המרפאות שבנו: את החמלה, ההכלה, השמחה והנדיבות כלפי עצמנו וכלפי אחרים. זוהי הזמנה לנשום. להאט. להתבונן. להקשיב. לנוע. לגעת. לרקוד, להתמסר בפשטות לרגע הזה. זוהי הזמנה לטפח בעדינות את תשומת הלב לתנועת הגוף ולתנודת התודעה, הרוח והנשימה.
 

הסדנא תתארח ב צוקים - ימי מדבר - קצר