תפריט

מושב חצבה - דרך הערבה


Timna

מושב חצבה - דרך הערבה

מקום האירוח דרך הערבה שוכן במושב חצבה ומציע 5 יחידות אירוח מושקעות ומעוצבות בסגנון ביתי ואינטימי. בכל יחידה מיזוג אויר, טלויזיה, מטבחון מאובזר, פינת קפה ומקרר לשירות עצמי. במתחם מטבח משותף וחדר אוכל סגור ומאובזר (ניתן לקבל ארוחות בתאום מראש).
במתחם היחידות יש חצר מרווחת ובה מגרש כדורסל לילדים , שולחן ביליארד, פינות ישיבה מוצלות אינטימיות לקבוצות. הנוף הנשקף מהחצר הוא נוף קסום ומדברי של הערבה...
ניתן למצוא במקום גם בריכה חיצונית עונתית.
מצפה רמון נמצאת במרחק של 49 ק"מ, ושדה בוקר מרוחקת 48 ק"מ ממקום האירוח.

erin 95
הזמנה

סיגל רן ותמי אריאלי, יוגה נשית- שערי הנשיות - שורש נשי, איזון רגשי, מיניות בריאה.

שערי הנשיות – שורש נשי, איזון רגשי, מיניות בריאה.
היוגה הנשית פרי פיתוחה של מירה ארצי פדן עונה על הצורך לדייק את היוגה הקלאסית, שהגיעה מעולם גברי, לגופה של אישה.
השיטה משלבת ידע עתיק מעולם היוגה עם ידע עדכני ומדעי המותאם במדויק לבריאות האישה. חשיבות עקרונות השיטה כצורך הכרחי לכל אישה ובמיוחד לנשים המתרגלות יוגה מתבהרת בהקבלה לרפואה המגדרית המתפתחת בשנים האחרונות. יוגה נשית מלמדת מניעת נזקים לגוף הנשי המתרגל עקרונות גבריים.
שורש השיטה בהבנה של מערכות התמיכה וההנחייה הפנימיות של האישה תוך התייחסות למבנה הפיזי הנשי, המבנה הרגשי וכן המבנה המנטלי.
התרגול הנשי מאפשר דיוק לכל תקופת חיים. הבנה של העולם הנשי כבר מגיל נערות, מענה מדויק לנשים סביב טיפולי פוריות, נשים בהריון, גיל המעבר אל החכמה העתיקה וכמובן דיוק לגיל הזהב.
יוגה נשית עובדת על חיזוק, גמישות ויציבות השרירים והשלד, תרגילי איזון ושיווי משקל וכן תרגילי כוח וסיבולת. כל אלה מונחים מתוך הסרעפת התחתונה – שרירי קרקעית האגן, דרך שרירי הליבה ובפיקוחה של סרעפת הנשימה.

התרגול תומך ומסייע בשיקום פתולוגיות נשיות כמו אנדומטריוזיס, וסטיבוליטיס, וגיניזמוס, פיברומיאלגיה ועוד וכן בהתמודדיות עם תסמינים אופייניים לנשים כמו תסמונת קדם וויסתית, מגרנות, גלי חום וכו'.

we can't heal what we can't feel (ג'ון בראדשו)

ההקשבה פנימה מאפשרת הכרה הבנה והכלה של עולמה הרגשי של האישה. טלטלות רגשיות מתעדנות נוכח מרכז נשי ברור ויציב.
בזמן הזה, כאשר העולם הרגשי מאוזן מוצאת האישה את עוצמת מיניותה. פחד בושה או אשמה, תכונות של צ'אקרות הבסיס, נעלמות וחוויית המיניות כאנרגיית החיים הבסיסית המניעה אותנו, זורחת.
בסדנה נחקור את שערי הנשיות דרך תרגול פיזי עמוק, נתחבר אל שורשי הנשיות, נקשיב לעולמנו הרגשי, נלמד את חשיבות צ'אקרות הבסיס לבריאות נשית, תבונת האברים הפנימיים ומיניות נשית כעוצמה אישית.
נלמד להיטיב את את איכות חיינו מהיסודות ועד ניסים ונפלאות.

הסדנה מתאימה לכל אישה בכל גיל ושלב בחייה. מיועדת למתרגלות יוגה חדשות וותיקות וכמובן למורות ליוגה מכל זרם ושיטה.
 

הסדנא תתארח ב מושב חצבה - שבילים במדבר , מושב חצבה - בר במדבר , מושב חצבה - גן עדן בערבה , מושב חצבה - דרך הערבה , מושב חצבה - אורחת גמלים


erin 95
הזמנה

סוואמיג'י ג'וטירמאיה (הודו), תכנית השמחה

לחוות גלים של שמחה כמו שאף פעם עוד לא חווית
כל הפעולות שאנחנו נוקטים בחיים נועדו להביא לנו שמחה. לרוע המזל, לא תמיד אנחנו מצליחים לקבל את מבוקשנו...תכנית השמחה תקח אותך לנקודה בה ללא מאמץ תתחבר למקור בלתי נדלה של אושר – אתה.
המפתח לשמחה נמצא תחת אפך גלה את הסוד שבנשימה
שאל כל אחד מהמורים ב Art of Living איך משיגים חיוך תמידי ותקבל את הידע הפשוט ביותר ועם זאת העמוק ביותר: על ידי שימוש בנשימה. האם זה אכן כל כך פשוט?
האם שמת לב לכך שהנשימה משתנה עם השינוי ברגשות? כשאתה כועס, מה קצב הנשימה שלך? סדרות של נשימות רדודות וקצרות. מה קורה כשאתה שלו ונינוח? אתה לוקח נשימות ארוכות ועמוקות. המסקנה המתבקשת היא שהנשימה משפיעה על איך שאנחנו מרגישים. אבל האם גם רגשות שליליים ניתנים לשינוי תוך שימוש בנשימה? בוודאי.
השיבו את הקצב הטבעי של השמחה לחייכם באמצעות סודרשן קריה –
ידע עתיק ביישום עכשווי.
רוב הרעלים בגוף משתחררים בנשימה. אחרי שתשחרר כמות ניכרת של רגשות ומתח גופני, כל התפיסה שלך על החיים יכולה להשתנות.
אני רוצה לדעת יותר
לב לבה של תכנית השמחה של Art of Living הנה טכניקת נשימה יחודית ועמוקה - הסודרשן קריה. כלי מעשי המשיב את הגוף, המינד והנפש חזרה אל הקצב הטבעי של ההוויה. הסודרשן קריה שינתה באופן חיובי את חייהם של מיליונים רבים. היחודיות שבה נובעת לא רק מעצם הביצוע שלה, אלא מדמותו של שרי שרי ראווי שנקר שיצא עם טכניקה זו לאחר תקופת שתיקה של עשרה ימים. יחד עם הסודרשן קריה, טכניקות נשימה נוספות, יוגה ומדיטציה המועברים במפגשים אינטראקטיביים בתכנית השמחה, זה כל מה שאתה צריך כדי לחוות שמחה כמו שמעולם לא חווית קודם.
קח סיכון!
בוא לחוות את תכנית השמחה
מבלי לטבול במים, האם תדע באמת איך זה מרגיש לשחות? המורים המורשים שלנו ינחו אותך בנעימות במהלך חווית תכנית השמחה, ויעזרו לך בכל שלב בדרך.
במהלך השעות של תכנית השמחה, אתה סופג לתוכך ללא מאמץ את כל מה שהתכנית מציעה לך (הטכניקות, התהליכים, הכלים המעשיים). אתה חוזר הביתה רגוע, נינוח, בריא יותר, בעל יותר ידע, אדם שמח בעל כלים קלים לשימוש לשימור כל היתרונות שרכשת לחיים.
אין דרישות מוקדמות להשתתפות בקורס.
 

הסדנא תתארח ב מושב חצבה - שבילים במדבר , מושב חצבה - לוריא בצל התמר , מושב חצבה - בר במדבר , מושב חצבה - החאן צימרים בערבה , מושב חצבה - גן עדן בערבה , מושב חצבה - דרך הערבה , מושב חצבה - אורחת גמלים