תפריט

וילה לולה קדם


Timna

וילה לולה קדם

וילה לולה קדם ביישוב צוקים, בת 4 חדרי שינה מפנקים, מטבח גדול ומקלחות. האווירה בוילה מאוד מדברית ויפה. הוילה נבנתה על ידי הבעלים עצמם, לול קדם וארקדי. מוזמנים לוילה לולה לנוח ולהירגע במרפסות ובמדבר כולו.

erin 95

רחל וילוז'ני - sold out, יוגה ברוח האיינגאר - sold out

בסדנה נלמד ונתרגל שילובים בין תרגול דינמי מתון ובין עבודת עומק בשהייה בתנוחות. בסדנה יעשה שימוש באביזרי יוגה. אנו נחקור ביחד את החופש בתוך הגבולות אשר משרטטות תנוחות היוגה, נבדוק את הגבולות הטבעיים של הגוף, נתבונן באיכויות השונות של התנועה ובדיאלוגים הפנימיים המאפשרים להרחיב אותם. נבדוק מה מאפשר לתנועה הפנימית להתעורר מתוך הפינות הנסתרות של הגוף ולאפשר צמיחה והתארכות ואולי מתוך חווית התרגול וההתבוננות פנימה נוכל לחוות חופש אמתי..

נא להביא - (חובה) מזרן, חגורה, 2 קוביות, שמיכה.
 

הסדנא תתארח ב צוקים - אחוונא , צוקים - חאן תמרים , צוקים - ימי מדבר - קצר , יורט למורים , וילה לולה קדם


erin 95

ראם הראובני - sold out, התרגול השלם

הרצון שלנו בתרגול היוגה הוא להרגיש טוב ולהיות בריאים. בריאות נפשית וכמובן בריאות פנימית. ברובד האיברים הפנימיים שלנו, מערכת הנשימה, העיכול, המערכת האנדוקרינית, מערכת העצבים והמערכת החיסונית. בזמן המשותף שלנו ביוגה ערבה נתמקד בהבנה של הגוף השלם, בכל תרגול יוגה אנו מניעים את כל הגוף, הגוף השלם מורכב מסה"כ איבריו, אך נצטרך תחילה להפריד בכדי לחבר את הכל חזרה…לשלם! נתמקד ברובד העצם, משם לשרירים, ומשם לוואיוז (הרובד האנרגטי). נבין ונחווה את שכבות הגוף השונות. יחד עם התרגול הפיזי נתבונן בראיה היוגית כלפי הגוף ודרך החשיבה היוגית, בפן הפילוסופי של היוגה. התרגול הזורם (ויניאסה) הוא מה שינחה את מהלך המפגשים- ישיבה שקטה ופראניאמה, רצף תנוחות עמידה, תנוחות ישיבה ותנוחות הפוכות, הרפיה ופראנה מודרה (תנועה אנרגטית). וכיף

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה..

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב צוקים - אחוונא , צוקים - חאן תמרים , יורט למורים , וילה לולה קדם


erin 95

קרן אור קיצ'יס - sold out, אשטנגה ויניאסה

sold out מנטרת הסיום המסורתית של האשטנגה-ויניאסה יוגה מסתיימת בlokah samastah sukhino bhavantu - מי ייתן וכל יצורי העולם יהיו שמחים ומאושרים. אין סימן גדול יותר עבורי לכך שהשילוב של מדיטציית האהבה יחד עם תרגול האשטנגה מביאים למקום שלם ומאפשרים להגיע למצב שקט, יציב ובעל עצמה והתרחבות של הלב. אני מסתכלת על המדיטציה הזאת כעל הריקוד של הבודהיזם, היא התבלין הנוסף, הניצוץ שמאפשר לצד ההוויה השקטה גם לרקוד את החיים. יחד עם תרגול האשטנגה ויניאסה הדינמי והאהוב יש לי תחושה שנעשה חיים משוגעים בסוף השבוע הזה.

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה..

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב צוקים - אחוונא , צוקים - חאן תמרים , יורט למורים , וילה לולה קדם


erin 95

שני הברי ואיילת הלפרן -sold out, יוגה וצליל - קערות טיבטיות

sold out יוגה, תנועה, צלילים ומיים חמימים. מדיטציות בליווי קערות טיבטיות וכלי נגינה מרחבי העולם עם ​ שני הברי ואיילת הלפרן​ יוגה היא כמו מוזיקה, המקצב של הגוף, הפעימות של הלב, רחש הנשימה ורטט המחשבות. כל אחד מלחין את יצירת חייו כשהתנועה והצלילים מפיחים בנו חיים.
בסופשבוע מדברי נחווה תרגול מעמיק המבוסס על עולם היוגה, הצ׳י קונג, המגע, הריקוד החופשי והצלילים. המפגש מזמין אותנו "לכוון את הכלים", למתוח ולשחרר את המייתרים. להתמסר לתנועה ולצלילים מרפאים לצד השקט וההקשבה לרווח שבין הנשימות והצלילים.
sound healing and sound meditation* מדיטציות ומפגש סאונד הילינג בתנועה ובשכיבה בלווי קערות טיבטיות, כלי נגינה ושירה. הכלים והקערות מונחים בעדינות על ומסביב לגופינו יפעילו רטט הפועל בכל הממדים. רטט הפותח דלת ונתיב לחידוש הגוף, להרפיה ולריפוי, לכיול מחדש של הרובד הפיזי, האנרגטי והתודעתי.

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב צוקים - אחוונא , צוקים - חאן תמרים , יורט למורים , וילה לולה קדם