תפריט

רוני פרידמן ויותם אגם - sold out


erin2 95

רוני פרידמן ויותם אגם - sold out

רוני פרידמן מורה ליוגה ומדיטציה - מעבירה קורסי הכשרת מורים ליוגה. מורה ליוגה ומדיטציה, בארץ ובעולם. בעברה הייתה כוראוגרפית. מייסדת סטודיו נעים ויוצרת הקונספט ומפיקת התוכן של אירועי יוגה ערבה- כיום היא מקדישה את זמנה ללימוד יוגה וקידום היוגה והמדיטציה במסגרות חברתיות וקהילתיות.

יותם אגם בשנים האחרונות מלווה יותם בנגינה את מיטב מורי היוגה בעולם (שיווה ראי, סקיילר גאנט, ניקי ויללה, ג'יליאן טורקי ועוד) ומעביר סדנאות ומוסיקה במסגרת פסטיבל וונדרלאסט ברחבי ארה"ב וקנדה. משלב מוזיקה, יוגה וגלישה כפלטפורמות לשילוב תרבויות. הוא מורה ליוגה ומפיק פרויקטים של יוגה ומוזיקה בכל העולם בהם הוא מנגן מוזיקה שהוא יוצר בהשפעת המקומות בהם הוא מבקר.

erin 95

רוני פרידמן ויותם אגם - sold out, יוגה צלילים והשקט בינהם

sold out אומרים שתרגול היוגה מאפשר שקט, נגיעה במימד עמוק שנמצא בפנים, שם הכל שלם ושליו. לרובנו המקום הזה לא כל-כך נגיש. בסדנה שלנו נגע במרחבים של המדבר, דרך תרגול של תנוחות, נשימה ומדיטציה וצלילים בכדי להגיע אל המקום העמוק שנמצא בין התנוחות, בין הצלילים, בין הנשימות- מקום של שקט שנמצא בתוכנו. נתרגל יוגה בזרימה (ויניאסה יוגה) שמתאימה לכל הרמות וגם סוגים שונים של הקשבה.

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב תמנע


Timna

תמנע

פארק תמנע נוסד בשנת 1982 על ידי המועצה האזורית חבל אילות, קרן קיימת לישראל והחברה לפיתוח חוף אילת של משרד התיירות. הפארק מופע על ידי המועצה האזורית חבל אילות באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח התיירות ובסיוע הקרן הקיימת לישראל, קק"ל, הפיתוח באתר בוצע בשיתוף קק"ל, המועצה האזורית חבל אילות, תרומת משפחת צ`ודנואו ממילווקי, תורמים מארצות הברית וה JNF , - הכניסה לפארק תמנע נמצאת כ -20 ק"מ מצפון לאילת (כביש 90, בין סימני ק"מ 35-36). פארק תמנע הוא בקעה רחבת ידיים המשתרעת על שטח של כ 60,000 דונם וצורתה מזכירה פרסה המוקפת במצוקים תלולים משלושת צדדיה, בבקעה התקבצו תופעות טבע מיוחדות ואתרים היסטורים קדומים שאין דומה להם בישראל בצד פעילויות מגוונות לכל המשפחה. במרכז בקעת תמנע מתרומם הר תמנע לגובה 453 מטרים. הבקעה עצמה מהווה חלון גיאולוגי החושף תצורות נוף שפוסלו על ידי כוחות הטבע האימתניים במשך אלפי שנים בצד סלעים מגוונים המכילים מינרלים דוגמת נחושת, ברזל, מנגן ועוד. תמנע היא המקום הראשון בעולם בו כרו נחושת, ברחבי הפארק ניתן למצוא אלפי פירים, עדות אילמת למפעל כריית הנחושת המספר את התפתחות הכרייה וההפקה על כל שלביהן ושרידים של תנורי התכה מתקופת האימפריה המצרית הקדומה. הנחושת היא המתכת הראשונה שנעשה בה שימוש ליצירת כלי עבודה, כלי נשק, כלי בית, כלי יוקרה ופולחן. פארק תמנע מצטיין באתרי נוף רבים ומגוונים המזכירים נופי בראשית ובאתרים גיאולוגים וארכיאולוגים רבי חשיבות. עצי השיטה וצמחיית המדבר, עדרי הצבאים המשוטטים והיעלים הנשקפים למבקר מעל הצוקים ופעילות האדם בימי קדם ועד ימינו הביאו להתעניינות רבה באתר ולהפיכתו למוקד תיירות רב ערך. בפארק מתקימים לאורך השנה אירועים יחודיים ופסטיבלים בנושאים שונים.