תפריט

יוגי וישנו פאניגרהי (הודו)


erin2 95

יוגי וישנו פאניגרהי (הודו)

יוגי וישנו היה שקוע במאמצים רוחניים מאז הילדות. כילד צעיר, סבו יעץ לו לעשות מדיטציה ולחקור אחר רוחניות מנקודת מבט טהורה וכנה. יוגי וישנו מטייל ומלמד רוחניות מחוץ להודו ובתוכה במשך שנים רבות. הוא מלמד מניסיונו בחיים עד כה. כעת, הוא מקדיש עצמו להנחיית תלמידים בבית הספר לשלום עולמי בדרך היוגה - הודו. ומזמין אתכם לחוות מסע חיים ייחודי המזין רוחניות משל עצמו. מומלץ!

erin 95
הזמנה

יוגי וישנו פאניגרהי (הודו), להתעורר דרך יוגה

האסאנה ופילוסופיה כאשר אנו מתענגים בעולם הארצי אנו מתנתקים מעצמנו מה שמוביל ללחץ, לבעיות, למחלות ולחוסר איזון. כאשר כל האנרגיה של הגוף מתכווצת וישנה אנו מאבדים את הכוח של מוטיבציה עצמית, עידוד עצמי ומשמעת עצמית. החיים הופכים אומללים, היציבות נעלמת והשכל הופך מעונן. החיים דורשים את הרחבת המודעות והבהירות של השכל. רק זה עוזר להפוך את האדם לאלוהי. יוגה היא שיטתית ומדעית שמטרתה להרחיב את התודעה ולא רק את היציבה. ביוגה יש הבנה פילוסופית של החיים, היוגה מעירה את האנרגיה כדי להשיג את האמת של החיים כך האדם יכול להשיג את האלוהות. ריטריט זה הוא הזדמנות מושלמת עבור המבקשים לעורר את אנרגיית הקונדליני ולהבין את עקרונות החיים.

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב תמנע


Timna

תמנע

פארק תמנע נוסד בשנת 1982 על ידי המועצה האזורית חבל אילות, קרן קיימת לישראל והחברה לפיתוח חוף אילת של משרד התיירות. הפארק מופע על ידי המועצה האזורית חבל אילות באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח התיירות ובסיוע הקרן הקיימת לישראל, קק"ל, הפיתוח באתר בוצע בשיתוף קק"ל, המועצה האזורית חבל אילות, תרומת משפחת צ`ודנואו ממילווקי, תורמים מארצות הברית וה JNF , - הכניסה לפארק תמנע נמצאת כ -20 ק"מ מצפון לאילת (כביש 90, בין סימני ק"מ 35-36). פארק תמנע הוא בקעה רחבת ידיים המשתרעת על שטח של כ 60,000 דונם וצורתה מזכירה פרסה המוקפת במצוקים תלולים משלושת צדדיה, בבקעה התקבצו תופעות טבע מיוחדות ואתרים היסטורים קדומים שאין דומה להם בישראל בצד פעילויות מגוונות לכל המשפחה. במרכז בקעת תמנע מתרומם הר תמנע לגובה 453 מטרים. הבקעה עצמה מהווה חלון גיאולוגי החושף תצורות נוף שפוסלו על ידי כוחות הטבע האימתניים במשך אלפי שנים בצד סלעים מגוונים המכילים מינרלים דוגמת נחושת, ברזל, מנגן ועוד. תמנע היא המקום הראשון בעולם בו כרו נחושת, ברחבי הפארק ניתן למצוא אלפי פירים, עדות אילמת למפעל כריית הנחושת המספר את התפתחות הכרייה וההפקה על כל שלביהן ושרידים של תנורי התכה מתקופת האימפריה המצרית הקדומה. הנחושת היא המתכת הראשונה שנעשה בה שימוש ליצירת כלי עבודה, כלי נשק, כלי בית, כלי יוקרה ופולחן. פארק תמנע מצטיין באתרי נוף רבים ומגוונים המזכירים נופי בראשית ובאתרים גיאולוגים וארכיאולוגים רבי חשיבות. עצי השיטה וצמחיית המדבר, עדרי הצבאים המשוטטים והיעלים הנשקפים למבקר מעל הצוקים ופעילות האדם בימי קדם ועד ימינו הביאו להתעניינות רבה באתר ולהפיכתו למוקד תיירות רב ערך. בפארק מתקימים לאורך השנה אירועים יחודיים ופסטיבלים בנושאים שונים.