תפריט

שני הברי ואיילת הלפרן


erin2 95

שני הברי ואיילת הלפרן

שני הברי מוזיקאית, שרה ומלחינה, מפיקה ויוצרת, מטפלת במגע שיאצו, תנועה טיפולית ותרפיה באוויר. מעבירה סדנאות בארץ ובעולם. המפגש עם הקערות הטיבטיות, הפעמונים התופים והכלים השונים חיבר את עולם המוזיקה עם עולם התנועה המדיטטיבית. דרך הנגינה, השירה, התנועה והיוגה שזרתי את עצמי- את חוט השני- שמחבר בין כל העולמות דרך התבוננות במרווחים שבניהם.

איילת זיו הלפרן מורה ליוגה בוגרת מכון וינגייט. מדריכת צ'יקונג רפואי מטעם המרכז לרפואת הרמב"ם. בעלת הסטודיו "עת היוגה" בבת חפר. מובילת פרויקט "יוגה בשקיעה בעמק חפר" בחסות המועצה האזורית. מורה ליוגה בביה'ס תיכון ובחטיבת ביניים. הרכות של זרם הויני יוגה, שמתומצתת במשפטו של דסיקשר: "יש להתאים את היוגה לאדם ולא את האדם ליוגה", לצד הדיוק ושבעת העקרונות של הויג'ננה יוגה, מעצבים את שיעוריה של איילת ומתאחדים לכדי הרמוניה בין גוף, תודעה ונשימה. הצ'יקונג הרפואי מוסיף נופך מדיטטיבי לאימון ומאפשר להרחיב את גבולות הגמישות והחיבור לעצמינו. מעמיק את ההבנה בתפיסת העולם המזרחית, בה הצ'י, הפראנה והחתירה לאיזון תופסים מקום מרכזי.

erin 95
הזמנה

שני הברי ואיילת הלפרן, יוגה וצליל - קערות טיבטיות

להזין, להאזין, להתאזן - יוגה, תנועה ומדיטציות בליווי קערות טיבטיות וכלי נגינה מרחבי העולם. יוגה היא כמו מוזיקה. המקצב של הגוף, הפעימות של הלב, רחש הנשימה ורטט המחשבות. כל אחד מלחין את יצירת חייו, כשהתנועה והצלילים מפיחים בנו חיים. בסופשבוע מדברי נחווה תרגול מעמיק המבוסס על עולם היוגה, הצ׳י קונג הרפואי, המגע והצלילים. המפגש מזמין אותנו "לכוון את הכלים", למתוח ולשחרר את המייתרים, להתמסר לתנועה ולצלילים מרפאים לצד השקט וההקשבה העמוקה. דרך תנועת הגוף פנימה והחוצה נפתח מרחב פיזי ואנרגטי שיחבר בין הרטט הפנימי שלנו – והרטט החיצוני של הקערות וכלי הנגינה. חיבור שיביא לשחרור, רוגע וריפוי. *בסדנה נתרגל ונתנסה בתנועה מעולם היוגה, הצ'י קונג, הריקוד החופשי והמגע. נייצר תקשורת הבונה אמון בעצמנו ובאחר ומהווה גשר לאווירה פתוחה ותומכת, המאפשרת תהליך שחרור מיוחד במינו. האמון נרקם על ידי תקשורת ללא מילים ומאפשר לפרוץ גבולות ולחזק את הביטחון בעצמנו ובסובבים אותנו. *sound healing and sound meditation מדיטציות ומפגש סאונד הילינג בתנועה ובשכיבה בלווי קערות טיבטיות וכלי נגינה שנאספו מרחבי העולם. נחווה חוויה ייחודית ואישית. הצלילים והקערות מונחים בעדינות על ומסביב לגופינו , יפעילו רטט הפועל בכל הממדים. רטט הפותח דלת ונתיב לאתחול הגוף מחדש, להרפיה ולריפוי, לכיול מחדש של כל הרבדים: הפיזי, האנרגטי והתודעתי.

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה וכל ציוד אישי שעוזר לכם לתרגול יעיל ובטוח!

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב צוקים - אחוונא


Timna

צוקים - אחוונא

בלב הערבה, בישוב צוקים שהוקם בשנת 1983 על ידי תושבים ממרכז הארץ, נמצאים הצימרים הקסומים אחוונא. במתחם תוכלו למצוא 5 יחידות אירוח מרווחות, המותאמות לזוגות ולמשפחות. לכל יחידה שכשוכית פרטית ומפנקת, מטבחון מאובזר, מרפסת בצימר ונוף פסטורלי ומרהיב. במקום 3 יחידות 'רכס', 'עשוש' 'אופק' ו'דורבן' המותאמות באופיין למשפחה של עד 5 נפשות עם חדר שינה וסלון גדול המשקיף לנוף המדברי. בנוסף, ישנה יחידה זוגית 'אלה' יחידה אינטימית ומפנקת המעוצבת בצבעים חמים. המתחם ממוקם בלב תפאורה של הרים ומדבר ומעניקה לכם פרטיות מושלמת לצד נוף עוצר נשימה המשלים את האווירה והחופש אותו חיפשתם בחופשה שלכם. לפינוק מושלם בערבה, אחוונא, זה המקום.