תפריט

שירלי גולדשטיין


erin2 95

שירלי גולדשטיין

שירלי גולדשטיין, בת 43 אם ל-2 בנות. מלמדת למעלה מעשור. מלמדת בכנסים בארץ ובחו"ל (כנס יוגה בערבה, כנס החוויה האירובית הבינלאומית , ספינינג בשחקים ועוד) מנחה ומוציאה קבוצות לסדנאות וריטריטים. מורה בכירה, מוסמכת בגישת אשטנגה וינאסה יוגה, המוכר ע"י ארגון מורי היוגה - בהסמכת שמעון בן אבי. אסיסטנטית בקורס מורים בגישת אשטנגה וינאסה יוגה, בהדרכתו של שמעון בן אבי. מדריכת בכירה ל Core Pilates - מטעם המכללה הבינלאומית לאירובי מדריכה ל- - Core Fitball מטעם המכללה הבינלאומית לאירובי מדריכת פילאטיס מטעם Peak Pilates® , Mad Dogg Athletics, Inc. ,ארה"ב מדריכת פיטבול מטעם, Resist-A-Ball®, Mad Dogg Athletics, Inc.ארה"ב מדריכה לפעילות גופנית לנשים בהריון ואחרי לידה מטעם המכללה הבינלאומית לאירובי מנחת קורס touch & adjust קורס מתקדם למורים ולמדריכי יוגה ופילאטיס. מלמדת בכנסים בארץ ובחו"ל (כנס יוגה בערבה, כנס החוויה האירובית הבינלאומית , ספינינג בשחקים ועוד) מנחה ומוציאה קבוצות לסדנאות וריטריטים. מנהלת מקצועית ברשת GREAT-SHAPE בעלת תואר ראשון בכלכלה ובמנהל החינוך מטעם אוניברסיטת תל- אביב מקומות עבודה נוכחיים: מלמדת במרכז MYOGA שבכפ"ס. (מרכז גוף ונפש) מלמדת ברשת גרייט שייפ ,רעננה מלמדת ברשת גרייט שייפ ,כפ"ס מלמדת בסטודיו JOY , בהוד השרון ומלמדת במושב גן חיים. משתלמת אצל המורים הגדולים בעולם: ג'ון סקוט, דיוויד סוונסון, ריצ'רד פרימן ועוד.

erin 95
הזמנה

שירלי גולדשטיין, Yoga Flow עם שירלי גולדשטיין

תנועה מלווה אותי כל חיי: מגיל צעיר בבלט הקלסי,דרך ג'ז,מחול מודרני ואתלטיקה... עד שפגשתי את היוגה...שם המסע האמיתי החל. אני מלמדת ומתרגלת אשטנגה ויניאסה יוגה וגם את - VINYASA FLOW אותה גישה המאפשרת לחבר בין הנקודות/ מקומות באמצעות הנשימה, בה הדרך היא לא ידועה ורק מה שמתאפשר יתגלה ברגע אחד. כמו אותו רגע בו נובט מהאדמה שתיל ,כמו פריחה של הפרח, כמו..הנשימה הראשונה של תינוק. VINYASA FLOW היא רצף טבעי, יצירתי, אינטליגנטי - המחבר כל רגע עם הנשימה. אני רואה ביוגה דרך אוניברסאלית וגם דרך מסורתית, להראות לעצמנו כיצד לנצל את מלוא הפוטנציאל שבנו.
 

הסדנא תתארח ב מושב עידן - סהרה , מושב עידן - בר במדבר


Timna

מושב עידן - סהרה

ואו להגשים חלום ביופי של מקום, בצל הנוף המדברי הקסום, מחכות לכם שש סוויטות מפנקות . אנחנו מזמינים אתכם לחופשה מקסימה וחוויה בלתי נשכחת. הטבע יצר את היופי, את השאר אנחנו השלמנו, במיוחד בשבילכם השקענו את מלוא המחשבה בעיצוב מתחם מפנק וסוויטות המאובזרות בכל טוב.

Timna

מושב עידן - בר במדבר

אירוח מדברי בישוב עידן לקבוצות, משפחות או זוגות מול נופי הנגב המרהיבים
מתחם הצימרים "בר במדבר" בעידן, בעיצוב מדברי, אידיאלי לקבוצה של משפחות שרוצה לבלות יחדיו, או לחבורה של חברים.
המטבח המרכזי מאובזר ומאפשר לכם להכין ארוחות כיד המלך והדמיון, ניתן להזמין לצימרים ארוחות בוקר, ארוחות ערב (בשרי, חלבי).
אצלנו המדבר הוא חלק מהמקום, ממנו נשקף נוף להרי אדום-ירדן. תוכלו לבלות בערב סביב המדורה להכין פיתות או תפודים באש. פינות הישיבה והערסלים יתנו לכם הזדמנות לנקות את הראש ולנוח.
הצימרים ממוקמים בתוך אזור הטיולים המדהים בארץ, תוכלו לצאת לטיולים רגליים בנחלים ונקיקים, טיולי 4X4 המאתגרים בארץ ומסלולי אופניים וסינגלים מיוחדים. לא רחוק הוא ים המלח וקצת יותר דרומה היא אילת. נשמח לעזור בבחירת מסלולים ואטרקציות אזוריות.