תפריט

נגה ברקאי - SOLD OUT


erin2 95

נגה ברקאי - SOLD OUT

מורה לויג'נאנה יוגה. ילידת 1968. מתרגלת יוגה עשרים וחמש שנים. מלמדת מ1995. תלמידתה של אורית סן-גופטה. מכשירה מורים לויג'נאנה יוגה בקורס תלת שנתי במכללת וינגייט. מלמדת מורים בהשתלמויות שנתיות במיוגה כפר-סבא, ובסדנאות. מתמחה ביוגה שיקומית: עבודה עם תלמידים הסובלים מפציעות ומחלות כרוניות. השנה יפתח במכללת וינגייט קורס שנתי בהנחייתה, שיכשיר מורים לויג'נאנה יוגה להוראת יוגה שיקומית. (בשיתוף עם אלפונס טרשל) בוגרת החוגים לספרות וללימודים הודיים וסנסקריט באוניברסיטה העברית. לימוד מעמיק של טקסטים מעולם היוגה הוא חלק בלתי נפרד מן האימון ומשעורי היוגה בהנחייתה. מתגוררת עם משפחתה בהוד השרון.

erin 95
הזמנה

נגה ברקאי - SOLD OUT, ויג'ננה יוגה- SOLD OUT

הסדנה מלאה! לסדנאות ויג'ננה נוספות ביוגה ערבה: יובל בן מרדכי בקיבוץ אילות וענת רון כוכבי במושב עין יהב. לסדנה למורים ומתרגלים ממשיכים: דודי מלכא- שאדו יוגה בחאן דרכי הבשמים.
סדנת העמקה של 4 ימים (מתחילים ביום רביעי) שמתאימה למורים ותלמידים ממשיכים מכל אסכולות היוגה. בסדנה נתרגל ישיבה, (מדיטציה) פראנימה, תנוחות וקריאת טקסטים, תוך תשומת לב לעקרונות של ויג'נאנה יוגה, והקשבה לפעימתיות: לריתמוס התמידי של גופינו. יום חמישי: תרגול של ישיבה, פראנימה, ותנוחות עמידה. וכן קריאת טקסט. בערב יתקיים שעור משותף עם אלפונס טרשל בנושא "תנועה מרפאה" יום שישי: ישיבה, פראנימה ושיווי משקל על הידיים. יום שבת: ישיבה, פראנימה והקשתות. סיכום הסדנה.
 

הסדנא תתארח ב צוקים - ימי מדבר - ארוך


Timna

צוקים - ימי מדבר - ארוך

כפר הנופש האקולוגי ימי מדבר ממוקם ליד היישוב צוקים, ממערב לכביש הערבה, בתוך המדבר. במתחם קיימות 10 בקתות בוץ, צימרים למשפחות או זוגות, שבנינו בעצמנו בשיטת בניה ירוקה, המבוססת על לבני אדמה תוצרת בית, באלות קש וטיח אדמה. הבקתות מותאמות ללינה במדבר, ויכולות לארח עד 6 נפשות. בכל בקתה פינת שינה, פינת ישיבה עם קמין עצים, פינת קפה או מטבחון, מקלחת מים חמים תמיד, שירותים אקולוגיים נוחים ונעימים, חצר פרטית עם ערסל ומעגל מדורה מצוייד בעצי בעירה. הנוף המדברי של הערבה, בשילוב עם הקונספט של נופש בר-קיימא, יוצרים אוירה של חופש ושלווה במקום.