תפריט

ליזה גאבר


erin2 95

ליזה גאבר

מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה והאתה יוגה קלסית , מלמדת ומתרגלת 15 שנים באזור הדרום בעיר אשדוד ובמושב בית עזרא. זוהי השנה השביעית שאני מלמדת ביוגה ערבה והפעם במקום המדהים מואה.
מודה על ההזדמנות להעביר את הידע לכל מי שחפץ בו. בתרגולים אני משלבת פילוסופיה הודית,ידע בנושא תודעה ובריאות טבעית,נושאים המשתלבים יחד ויוצרים הרמוניה ותחושה של אחדות עם החיים. המפגש שלי עם היוגה התחיל בעקבות חיפוש אחר פרקטיקה שהיא מעבר לגוף הפיזי, תרגול שיצור חיבור עם הנשמה פנימה ומהפנים אל החוץ ויצירת גישה לא דואלית. החיפוש הוביל אותי ללימודים בקורס מורים אשטנגה ויניאסה יוגה, קורס איינגר בגואה שבהודו,האתה יוגה קלסית ברישיקש, לימודי פילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב, חוקרת נושאים הקשורים לתודעה גבוהה וכבר מסיימת לימודים בנושא בריאות טבעית. ניתנה לי זכות גדולה בחיים להעביר את המסורת והידע לכל מי שהתעוררה בו התשוקה להרגיש קרוב לעצמו, לשחרר לחצים ועומסים ,לייעץ בבעיות ומכאובים, ליצור מעבר מהרעש אל השקט, מהכאוס אל הסדר ולהיות חלק ממסע החיים של כולנו. היוגה עבורי היא החיים. לפתוח את הבוקר במדיטציה, לתרגל בתנועה תנוחות המחזקות ומשחררות את הגוף ואת הנשמה , להאריך את הנשימה, להתבונן במחשבות בהכרה, להתחבר לתחושות, להתנסות בכל יום מחדש ולהיות בחקירה. היוגה נותנת כלים מצוינים לצעוד בדרך החיים, לחוות מצבים של עונג וכאב ולהכיר בצמדי הניגודים : שמחה ועצב , חום וקור, התרחבות והתכווצות...להבין שהכל נמצא בשינוי, כל רגע משהו משתנה וצריך לסמוך על החיים , להיות במקום שלם, לחיות מתוך המלא ולא החסר, לראות תמיד את היש ולהודות על הקיים מתוך צניעות וענווה.

erin 95
הזמנה

ליזה גאבר , אשטאנגה ויניאסה

באווירה שקטה של המדבר,במקום קסום ומדהים –מואה נפגש ונתנסה בחוויה של יוגה (חיבור) נעסוק בסדנה בנושאים המחברים אותנו לעצמנו ולבריאה. התרגולים ישלבו תנועה, חקירה והתנסות בסדרה הראשונה והשניה של האשטנגה יוגה ויניאסה וזרימה של מאלה ( מחרוזת ) בסנכרון עם הנשימה ובהדרגתיות מתפתחת. נשלב ידע הקשור לתודעה גבוהה ( פיזיקה קוונטית), פילוסופיה הודית ובריאות טבעית ונבין כיצד הדברים מתחברים לאחד, יוצרים הרמוניה ומאפשרים שינוי עמוק בתוכינו.
נתנסה בפרקטיקות של נשימה, ניקוי מדיטציה ונלמד איך לשלב את הידע באווירה שקטה של המדבר,במקום קסום ומדהים –מואה נפגש ונתנסה בחוויה של יוגה (חיבור) נעסוק בסדנה בנושאים המחברים אותנו לעצמנו ולבריאה. התרגולים ישלבו תנועה, חקירה והתנסות בסדרה הראשונה והשניה של האשטנגה יוגה ויניאסה וזרימה של מאלה ( מחרוזת ) בסנכרון עם הנשימה ובהדרגתיות מתפתחת. נשלב ידע הקשור לתודעה גבוהה ( פיזיקה קוונטית), פילוסופיה הודית ובריאות טבעית ונבין כיצד הדברים מתחברים לאחד, יוצרים הרמוניה ומאפשרים שינוי עמוק בתוכינו. נתנסה בפרקטיקות של נשימה, ניקוי מדיטציה ונלמד איך לשלב את הידע כחלק מהיום יומיות ליצירת הבנה של המצבים המשתנים והמורכבים של החיים וכיצד להכיל אותם . נאפשר זמן מקום ומרחב להקשבה, התבוננות שמחה והודיה. באווירה שקטה של המדבר,במקום קסום ומדהים –מואה נפגש ונתנסה בחוויה של יוגה (חיבור) נעסוק בסדנה בנושאים המחברים אותנו לעצמנו ולבריאה. התרגולים ישלבו תנועה, חקירה והתנסות בסדרה הראשונה והשניה של האשטנגה יוגה ויניאסה וזרימה של מאלה ( מחרוזת ) בסנכרון עם הנשימה ובהדרגתיות מתפתחת. נשלב ידע הקשור לתודעה גבוהה ( פיזיקה קוונטית), פילוסופיה הודית ובריאות טבעית ונבין כיצד הדברים מתחברים לאחד, יוצרים הרמוניה ומאפשרים שינוי עמוק בתוכינו. נתנסה בפרקטיקות של נשימה, ניקוי מדיטציה ונלמד איך לשלב את הידע כחלק מהיום יומיות ליצירת הבנה של המצבים המשתנים והמורכבים של החיים וכיצד להכיל אותם . נאפשר זמן מקום ומרחב להקשבה, התבוננות שמחה והודיה

כתובת האתר שלי : lizayoga.co.il.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - מלון במואה


Timna

מושב צופר - מלון במואה

מואה הינה מקום אירוח לסדנאות, קבוצות ואירועים . מואה הוקמה במטרה ליצור משכן לתרבות של שלום.