תפריט

ענת צחור


erin2 95

ענת צחור

ענת צחור מייסדת ומנהלת את יוגה סטודיו - ללימודי יוגה דהרמה. מורה מוסמכת לאיינגר יוגה, מתרגלת, חוקרת ומלמדת יוגה, מדיטציה ובודהיזם. אודות ענת צחור
אתר יוגה דהרמה

erin 95
הזמנה

ענת צחור , קשב מדברי - יוגה דהרמה–יוגה, מדיטציה, נשימה ותנועה

על הסדנה קשב מדברי: ביוצאנו אל המדבר אנו מתנתקים ומנקים עצמנו משגרת יומנו ויוצאים למסע פנימי של קשב חדש, קשב לפנים וקשב לחוץ. המדבר קורא לנו בפשטות שלו, בראשוניות שלו ובקצב שלו, הוא דורש מאיתנו להיות אחד איתו. כמו המדבר כך גם הדהרמה, היא קוראת לנו להיות רגישים, קשובים, חדים ומדוייקים יותר. תרגול של יוגה המבוססת על שיטת איינגר, בשילוב תרגולי נשימה ומודעות לנשימה ותרגולים אנרגטיים מעולם ההאטה יוגה ביחד עם תרגול מדיטציה בודהיסטית מפתחים רגישות ותבונה, זוהי יוגה דהרמה - דרך היוגה. מה יהיה בסדנה: נשהה ונזרום בתנוחות יוגה ונלמד להתייחס אל התרגול כחוויה אינטימית ומעצימה. נתרגל תרגולי נשימה ותרגולים המניעים אנרגיה בגוף. נתרגל מדיטצייה בכל מצבי הגוף - בישיבה, בעמידה, בהליכה ובשכיבה, באכילה, ברחצה ובשאר פעולות היומיום. נלמד את עקרונות הקשב (מיינדפולנס - סאטי) הן בתרגול היוגה והן בתרגול המדיטציה. נפתח דיוק, קשב, ריכוז וראיה צלולה (ויפאסאנה). נתנהל במשך שלושה ימים מתוך אחדות הגוף והרוח. הסדנה מתאימה למתרגלי יוגה התרגלים לפחות חצי שנה. אין צורך ברקע וניסיון בתרגול מדיטציה. איזה ציוד יוגה להביא לתרגולים בסדנה: מזרון יוגה (חובה) כרית ישיבה (רצוי) חגורות או רצועה (רצוי) בלוק מעץ (אפשרי) בולסטר (אפשרי) שמיכה או שתיים ( רצוי) ספוגים (אפשרי)
 

הסדנא תתארח ב חוות האנטילופות


Timna

חוות האנטילופות

חוות האנטילופות ממוקמת בלב המדבר, מוקפת עצי תמרים ופונה אל נוף מדברי קסום. המתרגלים ביוגה ערבה,ייהנו מברכת שכשוך של מי תהום מופלאים, משפע של כוכבים ומרחבים פתוחים. במרחק הליכה קצרה ממקום התרגול, תוכלו גם להצטלם ב"כלב מביט מטה" בסמוך לזברה או ראם. לאורך כל השנה חוות האנטילופות מזמינה אתכם המטיילים - אוהבי הערבה היפיפייה ואת הנוסעים בדרך לאילת או ממנה, להפסקה מרעננת, ייחודית ומעניינת : סיור מרתק המתאים לכל הגילאים – ילדים ומבוגרים . סיור הספארי מתבצע ברכבכם הפרטי, ומאפשר צפייה מקרוב בבעלי החיים הפזורים בשטח הפתוח, ממש כמו באפריקה. בעזרת דפי הזיהוי, שתקבלו מאיתנו, תוכלו בנקל, לזהות את מיני בעלי החיים השונים. "תיבת נח" - תסיירו בתיבה שלנו – בה תוכלו לפגוש סוריקטות, חוטמנים, צבי ענק ושפני סלע. תצפו בשלבי הגידול השונים של הצ'רקס – סרטן מים אוסטרלי כחול ותכירו את חייו המרתקים. לרשות הצעירים בגילם או בנפשם יש פינות ליטוף, בהן אפשר לשחק עם גדיים מתוקים. נשמח לארח אתכם וללוות את הסיור בהסברים מעניינים אודות בע"החיות בחווה ועל מחקרים חדשניים המתבצעים בשיתוף עם חוות האנטילופות – כמו יצירת סידן מיוחד מסרטן הצ'רקס וחיידקים פרו ביוטים ידידותיים. רוצים להישאר? לחוות לילה שלם בחווה ולהתעורר לקראת בוקר אפריקאי ? ניתן לבחור בין לינה בחאן לבין צימרים מפנקים ממוזגים ומאובזרים ואף להתרענן אחרי יום חם במדבר בבריכות המים שלנו.