תפריט

אדי טויונאגה וג'קי לוגן


erin2 95

אדי טויונאגה וג'קי לוגן

אדי טויונאגה - "גיליתי את היוגה בשנת 2007 וזה היה סיפור אהבה כבר מאז. בהתחלה נמשכתי ליתרונות הפיזיים של התרגול, אבל עד מהרה הבנתי שאני רק מגרד את פני השטח של משהו גדול בהרבה. אני מזמין אתכם לבוא ולמתוח את הגבולות שלכם בשיעור אנרגטי וקליל, שבו הכוונה היא לקלף שכבות ולהתחבר לחלק העמוק ביותר של העצמי. בואו להזיז את הגוף לפי קצב הנשימות למקצבים מגניבים, נתראה על המזרן!"

ג'קי לוגן - "כשגיליתי שיוגה זה תרגול שייתן לי כלים, שינחו אותי ויעניקו לי את ההשראה להיות תלמידה לאורך כל החיים, ידעתי שאני בפנים! לא רק התנוחות ריתקו אותי, אלא גם הפילוסופיה והמדע של היוגה. החיבור העמוק בין המיינד לתרגול הפיסי ולגוף הריגשי שהיוגה מספקת, הוא עצמתי. אני מאמינה שבעזרת היוגה, כל החיים הופכים לתרגול אחד גדול ומדהים. השיעורים אותם אני מעבירה משלבים תרגול נמרץ ואקטיבי עם תמיכה (אדג'סטמנט), פילוסופיה, צ'אנטינג, מוסיקה ומדיטציה. אני מלמדת בת"א סיימתי קורס מורים ב ISHTA וב Jivamukti, ניו יורק."

erin 95

אדי טויונאגה וג'קי לוגן, ג'יווהמוקטי ופאוור יוגה

תרגול היוגה מספק לנו כלים למימוש עצמי או לאטמן ג'נאנה. אטמן ((Atmanהוא העצמי האמתי, ג'נאנה (Jnana) הוא ידע מבוסס על ניסיון (ולא אינטלקט לבד). באמצעות תנועה מודעת ונשימה, מדיטציה, מיקוד, הגדרת כוונות, הרפיה עמוקה ולימוד עצמי אנו בונים תחושה של תשומת לב המעניקה לנו פלטפורמה להתחבר לאני האמתי שלנו. המאפשרים לנו לצעוד לאחור מלהגיב לחיים ולא להפוך למשתתפים פעילים, ליצור את החיים שאנחנו רוצים לחיות. חיים עם מטרה.
סוף השבוע יחד עם אדי וג'קי יכלול תרגול ויניאסה מאוזן ונמרץ עם דגש על איזוני ידיים, מעברים ותנוחות הפוכות. כמו גם ין יוגה, מדיטציה, פראניאמה, שירת מנטרות ועוד כמה הפתעות. הגישה לסוף השבוע תהיה תחושה של משחקיות ורכות ללב עם כיוון ועידוד כלפי שימוש בשיטות עבור השתקפות עצמית וגילוי של קשר עמוק יותר עם העצמי האמתי.

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה.

הסדנה מתאימה למורים ולמתרגלים מנוסים! ותועבר בשפה האנגלית..
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה


Timna

קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה

הקיבוץ של פעם על שלוותו ותמימותו עם התענוגות של עכשיו משתלבים כאן כדי להציע לכם רוגע, שקט, צל ונוף מדברי משגע. בארוח כפרי הקפדנו לשמור על השלווה והרוגע כדי שתוכלו באמת.... להוריד הילוך ולהנות מהשקט המדברי.