תפריט

סיגל רן ותמי אריאלי


erin2 95

סיגל רן ותמי אריאלי

סיגל רן
מורה בכירה ליוגה נשית וליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה בהדרכת מירה ארצי פדן, מפתחת השיטה.
בוגרת לימודי יוגה לבכירים במכון וינגייט בשיטת ויניאסה בהדרכת רחל זולברג וליאורה קסטנבאום.
בוגרת לימודי ויג'נאנה שיקומית בהדרכת נגה ברקאי ואלפונס טרשל.
מורה לפילאטיס ופיטבול.
מטפלת ברייקי דרגה שתיים.
בוגרת תואר שני במנהל עסקים, תואר ראשון בסוציולוגיה וגיאוגרפיה.

מלמדת יוגה באזור השרון כעשר שנים: מכפר סבא ועד נתניה והסביבה, בקבוצות ובשיעורים פרטיים. בעבר ניהלה את מרכז היוגה הגדול בארץ "מיוגה" בכפר סבא.
כיום מלווה את מירה ארצי פדן, מפתחת שיטת היוגה הנשית, בהוראת השיטה, בהפצתה ובשיווקה.

סיגל מלמדת יוגה בדגש על מרחב תנועה וזרימה אנרגטית בגוף. השיעורים מותאמים לגוף האישה, למעגל החיים ולמחזור הנשי, תוך הקשבה לגוף ובמטרה להעצים את היכולות האישיות והנשיות הטמונות בכל אישה.

לאחר שנות שירות רבות בצבא קבע עשתה סיגל שינוי מהותי בחייה, ויצאה לדרך חדשה של לימוד היוגה והוראתה.
"דרך היוגה גרמה לי לחוות ולהבין תהליכים פנימיים וחיצוניים בגוף ובסביבה. גילוי הכיוון הנפלא הזה בחיי גרם לי לרצות לחלוק עם אנשים נוספים את סודות היוגה בכלל, והיוגה הנשית בפרט. ללמד וללמוד כיצד לפתח את איזון הגוף, הנשימה, הגמישות והתנועה. להרגיש ולהעמיק את ההרמוניה שמביאה את הגוף והנפש לשלמות. לדעת שהשינוי הוא הדבר הקבוע בחיינו ולאהוב כל שינוי ושינוי שחל בגופנו."

תמי אריאלי מורה בכירה ליוגה נשית ומורה ליוגה לנשים בהריון ולאחר לידה על פי מירה ארצי פדן. מורה בכירה לשיבננדה יוגה מטעם ארגון שיבננדה הבינ"ל ליוגה וודנטה.
מנחת מעגלי נשים ומעגלי מיניות על פי מיכל מעיין דון- "חכמת המעגלים" ושאמאניזם מיני.
מעסה נשים בשיטת האיור וודה בהדרכת ד"ר וורמה מייסד "שרי איור וודה ויוגה סנטר".

מלמדת ב"אלהיוגה" בנמל תל אביב. מלווה נשים בתהליכים אישיים בנושאי חיבור לשורשי הנשיות, איזון רגשי, מיניות, תמיכה בתהליכי פוריות, הריון ולאחר לידה וכן הפרעות שונות באזור האגן.
מנחה סדנאות והרצאות סביב מימוש הפוטנציאל הנשי במלואו.

כאישה המתרגלת ומלמדת יוגה מסורתית מזה עשרים שנה אני מכירה כיום בצורך ביוגה נשית כבסיס לכל תרגול של כל אישה המעוניינת לחיות את חייה מתוך כנות בלתי מתפשרת. מעבר לצורך להתאים את תרגול היוגה לגוף הנשי ולמערכת ההורמונאלית- מערכת ההנחייה הפנימית הבסיסית, מעבר להכרה ביכולות המשתנות עם הגיל, יוגה נשית מדריכה מניעת נזקים אפשריים בתרגול שאינו מותאם לגוף הנשי.
דרך הליווי שלי נשים בדרך אל עצמן מתחילה בהסרת המעטים המכסים את עצמיותן ואת הדהארמה המדויקת בה הן אמורות להתפתח בגלגול החיים הנוכחי. בזמן התרגול מקשיבה האישה אל תמצית הווייתה ומכירה בכישוריה הנשיים הבראשיתיים. דרך איזון היסודות הפיזיים והרגשיים, מתאפשרת זרימתה המדויקת של אנרגיית החיים למימוש מלא של הפוטנציאל הנשי.
התפתחות רוחנית נשית מתחילה באגן. כל הרחבת תודעה מחויבת להתבסס באיזון רגשי.
תפיסת העולם שלי משלבת את היוגה המסורתית והיוגה הנשית יחד עם ריפוי רגשי ומיניות נשית כבסיס לבריאות נשית אישית ולטובת העצמת האנרגיה הנשית על פני כדור הארץ כחלק מהמסה הקריטית המתגבשת כיום לאיזונו.

תמי אריאלי
חיבור לנשיות. יוגה נשית.
Tamyariely3@gmail.com
0524429700

סדנאות והרצאות
תהליכים אישיים
מעגלי נשים
עיסוי איור-וודי לנשים
פייסבוק: חיבור לנשיות. יוגה נשית.
אתר:www.urbanyoga.co.il

erin 95
הזמנה

סיגל רן ותמי אריאלי, יוגה נשית- שערי הנשיות - שורש נשי, איזון רגשי, מיניות בריאה.

שערי הנשיות – שורש נשי, איזון רגשי, מיניות בריאה.
היוגה הנשית פרי פיתוחה של מירה ארצי פדן עונה על הצורך לדייק את היוגה הקלאסית, שהגיעה מעולם גברי, לגופה של אישה.
השיטה משלבת ידע עתיק מעולם היוגה עם ידע עדכני ומדעי המותאם במדויק לבריאות האישה. חשיבות עקרונות השיטה כצורך הכרחי לכל אישה ובמיוחד לנשים המתרגלות יוגה מתבהרת בהקבלה לרפואה המגדרית המתפתחת בשנים האחרונות. יוגה נשית מלמדת מניעת נזקים לגוף הנשי המתרגל עקרונות גבריים.
שורש השיטה בהבנה של מערכות התמיכה וההנחייה הפנימיות של האישה תוך התייחסות למבנה הפיזי הנשי, המבנה הרגשי וכן המבנה המנטלי.
התרגול הנשי מאפשר דיוק לכל תקופת חיים. הבנה של העולם הנשי כבר מגיל נערות, מענה מדויק לנשים סביב טיפולי פוריות, נשים בהריון, גיל המעבר אל החכמה העתיקה וכמובן דיוק לגיל הזהב.
יוגה נשית עובדת על חיזוק, גמישות ויציבות השרירים והשלד, תרגילי איזון ושיווי משקל וכן תרגילי כוח וסיבולת. כל אלה מונחים מתוך הסרעפת התחתונה – שרירי קרקעית האגן, דרך שרירי הליבה ובפיקוחה של סרעפת הנשימה.

התרגול תומך ומסייע בשיקום פתולוגיות נשיות כמו אנדומטריוזיס, וסטיבוליטיס, וגיניזמוס, פיברומיאלגיה ועוד וכן בהתמודדיות עם תסמינים אופייניים לנשים כמו תסמונת קדם וויסתית, מגרנות, גלי חום וכו'.

we can't heal what we can't feel (ג'ון בראדשו)

ההקשבה פנימה מאפשרת הכרה הבנה והכלה של עולמה הרגשי של האישה. טלטלות רגשיות מתעדנות נוכח מרכז נשי ברור ויציב.
בזמן הזה, כאשר העולם הרגשי מאוזן מוצאת האישה את עוצמת מיניותה. פחד בושה או אשמה, תכונות של צ'אקרות הבסיס, נעלמות וחוויית המיניות כאנרגיית החיים הבסיסית המניעה אותנו, זורחת.
בסדנה נחקור את שערי הנשיות דרך תרגול פיזי עמוק, נתחבר אל שורשי הנשיות, נקשיב לעולמנו הרגשי, נלמד את חשיבות צ'אקרות הבסיס לבריאות נשית, תבונת האברים הפנימיים ומיניות נשית כעוצמה אישית.
נלמד להיטיב את את איכות חיינו מהיסודות ועד ניסים ונפלאות.

הסדנה מתאימה לכל אישה בכל גיל ושלב בחייה. מיועדת למתרגלות יוגה חדשות וותיקות וכמובן למורות ליוגה מכל זרם ושיטה.
 

הסדנא תתארח ב מושב חצבה - שבילים במדבר , מושב חצבה - בר במדבר , מושב חצבה - גן עדן בערבה , מושב חצבה - דרך הערבה , מושב חצבה - אורחת גמלים


Timna

מושב חצבה - שבילים במדבר

אורחן "שבילים במדבר" שוכן במושב חצבה בלב הערבה, במרחק של 40 דקות נסיעה מים המלח. האורחן מעוצב בסגנון אוריינטלי, ומציע מגוון אפשרויות לינה וחצר מדברית צבעונית וקסומה עם פינות "זולה" מזמינות. המתחם מתאים במיוחד לאירוח משפחות וקבוצות.
חוויית לינה מפנקת בלב המדבר - סוכות הלינה יכולות לאכלס בין 12 ל-22 איש ובתוכה יש מזרנים, מחצלות, שירותים ומקלחת. ביחידות האירוח לזוגות ומשפחות יש פינת ישיבה פרטית בחוץ, מזגן, מקרר, טלוויזיה בלווין, שירותים ומקלחת. חדרי האירוח - "דורמס" מתאימים לזוגות ולמשפחות המחפשים מקום נוח ונעים לשהות בו בלילה. בכל חדר מיטה זוגית, מיטת קומותיים ועוד מיטת יחיד, מיזוג אוויר, וחדר רחצה ושירותים משותפים מחוץ לחדר. בקרוואנים המיוחדים של שבילים במדבר ממתינה לכם חוויה ייחודית הכוללת מיטה זוגית ומיטות ל-2 ילדים, פינת אוכל, פינת קפה, מטבחון, חדר רחצה ושירותים. בחצר המקורה פזורים מזרנים, מחצלות, כריות וערסלים. ברחבי המתחם עומדים לרשותכם: פינת מידע למטייל, שני מטבחים מאובזרים לשימוש עצמי, חדר אוכל רחב ידיים, שולחנות משחק (ביליארד, כדורגל ופינג-פונג), אינטרנט אלחוטי, שתייה חמה וכיבוד קל המוגשים כל העת. במהלך הקיץ נפתחת בריכת השחייה הציבורית של מושב חצבה והיא נמצאת במרחק של 7 דקות הליכה משם.

Timna

מושב חצבה - בר במדבר

אירוח באווירת המדבר
“בר במדבר" הוא מקום אירוח במושב חצבה המתאים למשפחות וזוגות. במתחם בקתות זוגיות, סוויטה זוגית וסוויטות משפחתיות.
היחידות הזוגיות
בבר במדבר סוויטה ובקתות עץ זוגיות מפוארות ומאובזרות לחוויה רומנטית מושלמת. היחידות עוצבו ותוכננו באופן מיוחד עבור זוגות בבניה עצמית עם המון השקעה ומחשבה.
היחידות בנויות בסגנון "חלל אחד" בו יש מיטה זוגית רחבת ידיים, ג'קוזי עגול גדול בסמוך למיטה, פינת ישיבה, מטבחון ומקלחת, וכמובן טלויזיה בלווין ו-DVD. הסוויטה הזוגית מתאימה גם למשפחות, וכוללת ספה הנפתחת למיטה לילדים.
הסוויטות המשפחתיות
בסוויטות חדר שינה מרווח, סלון, פינת ישיבה, ג'קוזי במקלחת, מטבחון, טלוויזיה עם חיבור ללווין ו-DVD. לכל אחת מהסוויטות יש יציאה לגינה פרטית עם מנגל ופינת ישיבה.
המטבח
ליד הצימרים נמצא מטבח השירות העצמי המשותף לכל האורחים, וכולל את כל מה שתצטרכו להכנת ארוחות מפנקות. לרשותכם מקרר, תנור, מיקרוגל, טוסטר אובן, כיריים, כלי בישול וכלי הגשה.
בחצר ובסביבת הצימר
אצלנו בחצר תזכו להנות מאירוח כפרי- מושבניקי, לראות ולהבין את שלבי המיון והמשלוח ליצוא של פלפל מהערבה. באזור הערבה תמצאו אטרקציות רבות לזוגות ומשפחות.
בנוסף במקום פעילה מסעדת "בר במדבר" בהזמנה מראש.

Timna

מושב חצבה - גן עדן בערבה

צימרים עטופים ירוק מכל עבר בלב הערבה
בתוך גן עדן בוטאני קסום, במרכז שמורת טבע מדברית בערבה, לאורך שבילים מתפתלים בין פגודות תאילנדיות תמצאו את גן עדן בערבה.
במתחם 10 יחידות אירוח יפהפיות הבנויות עץ אורן בסגנון פאגודה תאילנדית, ומתאימות לאירוח של זוגות ומשפחות. לכל אחת מהיחידות האירוח יש שביל גישה פרטי המוביל לפינת ישיבה. היחידות גדולות ומרווחות ומעוצבות בסגנון ייחודי ומאובזרות בצורה מושלמת כדי להנעים את חופשתכם.
בכל בקתה תהנו מ: מיזוג אויר, פינת קפה, מיני בר, אינטרנט, טלוויזיה עם ערוצי לווין, חדר שינה גדול עם מיטת אפריון גדולה ומפוארת, מקלחת ושירותים גדולים ומפנקים עם מגבות רכות ונעימות.
במתחם הצימרים מועדון ביליארד, חדר הרצאות, פינות "זולה", חדרי אוכל ומתחם הילדים. ניתן להוסיף עיסויים וטיפולי ספא לבקתה בתוספת תשלום.

Timna

מושב חצבה - דרך הערבה

מקום האירוח דרך הערבה שוכן במושב חצבה ומציע 5 יחידות אירוח מושקעות ומעוצבות בסגנון ביתי ואינטימי. בכל יחידה מיזוג אויר, טלויזיה, מטבחון מאובזר, פינת קפה ומקרר לשירות עצמי. במתחם מטבח משותף וחדר אוכל סגור ומאובזר (ניתן לקבל ארוחות בתאום מראש).
במתחם היחידות יש חצר מרווחת ובה מגרש כדורסל לילדים , שולחן ביליארד, פינות ישיבה מוצלות אינטימיות לקבוצות. הנוף הנשקף מהחצר הוא נוף קסום ומדברי של הערבה...
ניתן למצוא במקום גם בריכה חיצונית עונתית.
מצפה רמון נמצאת במרחק של 49 ק"מ, ושדה בוקר מרוחקת 48 ק"מ ממקום האירוח.

Timna

מושב חצבה - אורחת גמלים