תפריט

רותם מורדוך- SOLD OUT


erin2 95

רותם מורדוך- SOLD OUT

התנועה מלווה אותי כל חיי. פגשתי את עולם התנועה והאימון בכל מיני זוויות וצורות שונות. דרך לימודי אימון והוראה, דרך תואר ראשון בחינוך גופני ותנועה, ולבסוף, גם לימודי יוגה אווירית. אל היוגה הגעתי כמעט במקרה, ומתוך חיפוש של משהו חדש, מרתק, שואב, מקום להעמיק לתוכו. ככל שהכנסתי לחיי את היוגה וככל שטיילתי במחוזותיה, היא הפכה לי לבית, עוגן, תרפיה, לדרך חיים. היוגה בחוכמתה הצליחה לשנות לי נקודת מבט ולהוות עבורי בסיס יציב שממנו אפשר לצמוח ולהשתרע. את היוגה האווירית פגשתי כאן בארץ אצל מורתי רינת רו, חוויה שלא אשכח לעולם. איך תחושות הריחוף, החופש, השחרור, התפרצו לי בגוף, פרשו כנפיים, ואי אפשר לרסן אותן מאז בחזרה. מאז, אני מרחפת לי. במקביל, ממשיכה ונאחזת בתרגול היומי שלי באסכולות היוגה מעולם הקרקע. שני הניגודים מאפשרים לי לימוד עמוק ונרחב על השתרשות בקרקע, אל מול צמיחה וריחוף כלפי מעלה.
יש לי אמון גדול בתרגול האווירי. אני רואה כיצד הוא משנה אנשים. מכניס בהם תחושה של חיות ומסוגלות, מרכך את הגוף ומקנה לו חופש תנועה. התרגול מביא אושר גדול, סיפוק והמשך מוטיבציה רבה. היום אני מפיצה את האושר הזה הלאה במרכז קמליה ליוגה ופילאטיס מכשירים, שהקמתי לפני שנה בקיבוץ קריית ענבים. מוזמנות ומוזמנים.

erin 95
הזמנה

רותם מורדוך- SOLD OUT, יוגה אווירית- SOLD OUT

הסדנה מלאה! לסדנאות המשלבות אקרובטיקה ויוגה מוזמנים לבדוק את: אבנר הוכפלד ודידי מלניק
"What if I fall?? OH, but my darling, what if you fly?!" - Peter Pan
תחושת המעוף, היא תחושה שאין דומה לה. התרגול האווירי מאפשר לנו לעשות עם הגוף דברים שלא האמנו שנצליח אי פעם כאנשים בוגרים. זה אחד הדברים שהופכים את התרגול האווירי לדרך חיים. התרגול מלמד אותנו לשחרר, לשחרר את הגוף, לשחרר אחיזה, לשחרר את התודעה. זה תרגול באמון. לסמוך על הקרקע שיצרתי לעצמי, ולדעת שייצרתי לעצמי כעת אחיזה בטוחה, שמאפשרת לי לשחרר, להרפות ולעוף.
התרגול האווירי לוקח אותנו למחוזות חדשים. הערסל הוא כלי שמהווה סוג של קרקע שאינה יציבה, אינה קשיחה, ומכאן לוקח אותנו לתרגול של מודעות גוף והתמצאות במרחב. במקביל כוח המשיכה נכנס להילוך גבוה כמסייע ראשי בהארכת שרירים, והגדלת טווחי התנועה.
בסדנה נכיר ונעמיק בתרגולים מעולם היוגה האווירית החל מרמה בינונית ועד מתקדמת. שם התרגילים שאובים יותר ויותר מעולם האקרובטיקה האווירית. יהיה לנו זמן רב לחקור כל אסאנה ולהעמיק בוואריאציות מאתגרות. נשים דגש רב על המעברים בין האסאנות ליצירת רצפי תנועה. נחווה תרגולי מדיטציה בריחוף, עיסוי בערסל ותרגולים בזוגות. כמובן, אי אפשר בלי לשחק קצת. נחווה את השימוש בערסל מכל מיני עולמות, אימון הגוף מצד אחד, ושחרור המיינד מנגד. הסדנה מתאימה למתרגלי ומתרגלות יוגה שהתנסו ביוגה אווירית ומרגישים בנוח בהתמצאות במרחב האווירי. רמת התרגול הינה בינונית ומעלה. מתאים גם למתרגלי אקרו יוגה ואקרובטיקה.
במידה ואתם מעוניינים להצטרף לעוף איתנו, אך טרם התנסתם בתרגול בערסל, ניתן להתייעץ איתי ואפנה לשיעורי מתחילים מתאימים, על מנת שנבדוק אם תוכלו להצטרף לסדנה.
*הסדנה אינה מתאימה לנשים בהיריון.
מוזמנים להתייעץ איתי באשר להתאמתכם/ן לסדנה בפייסבוק או השאירו פרטים במרכז מכירת הכרטיסים ואחזור אליכם.
 

הסדנא תתארח ב חוות האנטילופות


Timna

חוות האנטילופות

חוות האנטילופות ממוקמת בלב המדבר, מוקפת עצי תמרים ופונה אל נוף מדברי קסום. המתרגלים ביוגה ערבה,ייהנו מברכת שכשוך של מי תהום מופלאים, משפע של כוכבים ומרחבים פתוחים. במרחק הליכה קצרה ממקום התרגול, תוכלו גם להצטלם ב"כלב מביט מטה" בסמוך לזברה או ראם. לאורך כל השנה חוות האנטילופות מזמינה אתכם המטיילים - אוהבי הערבה היפיפייה ואת הנוסעים בדרך לאילת או ממנה, להפסקה מרעננת, ייחודית ומעניינת : סיור מרתק המתאים לכל הגילאים – ילדים ומבוגרים . סיור הספארי מתבצע ברכבכם הפרטי, ומאפשר צפייה מקרוב בבעלי החיים הפזורים בשטח הפתוח, ממש כמו באפריקה. בעזרת דפי הזיהוי, שתקבלו מאיתנו, תוכלו בנקל, לזהות את מיני בעלי החיים השונים. "תיבת נח" - תסיירו בתיבה שלנו – בה תוכלו לפגוש סוריקטות, חוטמנים, צבי ענק ושפני סלע. תצפו בשלבי הגידול השונים של הצ'רקס – סרטן מים אוסטרלי כחול ותכירו את חייו המרתקים. לרשות הצעירים בגילם או בנפשם יש פינות ליטוף, בהן אפשר לשחק עם גדיים מתוקים. נשמח לארח אתכם וללוות את הסיור בהסברים מעניינים אודות בע"החיות בחווה ועל מחקרים חדשניים המתבצעים בשיתוף עם חוות האנטילופות – כמו יצירת סידן מיוחד מסרטן הצ'רקס וחיידקים פרו ביוטים ידידותיים. רוצים להישאר? לחוות לילה שלם בחווה ולהתעורר לקראת בוקר אפריקאי ? ניתן לבחור בין לינה בחאן לבין צימרים מפנקים ממוזגים ומאובזרים ואף להתרענן אחרי יום חם במדבר בבריכות המים שלנו.