תפריט

אודי סהר


erin2 95

אודי סהר

נטורופת (N.D), הרבליסט קליני (Ci.H), מטפל במגע (רקמות עמוקות, רפלקסולוגיה), מתרגל יוגה כ12 שנים. מקים המותג Urban Shaman - תהליכי ניקוי רעלים בעזרת מיצים אורגניים בסחיטה קרה ומזון מלא במשלוח עד הבית. תלמידו של איל צ׳חנובסקי (ישראל) ושיווה ריי (קליפורניה). עבר סדנאות והכשרות עם מורים רבים מאסכולות שונות (אשטנגה, איינגר, ויניאסה, יוגה תרפיה) בינהם: ריצ׳רד פרימן, מתי עזרתי, טיאס ליטל, מרק וויטוול, ננסי גילגוף, מייקל גנון, סול דיוויד ריי, שרת ארורה, סיינה שרמן, סקיילור גרנט..

erin 95

אודי סהר , ויניאסה

יוגה היא דרך חיים, שרובנו זוכים להכיר רק דרך התרגול הפיזי. חוות ערנדל, ואני נחבור לסוף שבוע שבו נחיה גם את החיבור שמעבר למזרן. תהיה לנו הזדמנות להפקיד את הרגלי היומיום בבית ולחיות יוגה על כל תחומיה. מוזמנים להצטרף למסע עם תרגולי ויניאסה דינמיים, מדיטציות, תרגילי נשימה, ארוחות שף בריאות מזינות ומטהרות, הדרכה והכוונה אישית לאורח חיים מודע, מסע במדבר וחיבור לטבע. התרגולים עם אודי משלבים אלמנטים מעולמות תוכן שונים שהשורש המחבר בין כולם הוא מדיטציה בתנועה, המתרחשת כאשר אנו מתבוננים בנשימה ובחיבור שלה לכל אסאנה. בכל תרגול נמצא כוונה משמעותית לנו ונשתמש בשיטות מיקוד יוגית ככלים להשתרשות.

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה..

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב חוות ערנדל


Timna

חוות ערנדל

חווה חקלאית הממוקמת כ-5 ק"מ צפונית לקיבוץ יהל, על גבעה נישאת ומבודדת הצופה אל הרי אדום במזרח ונופי הערבה הפרוסים תחתה. החווה אשר הוקמה על שרידי מוצב צבאי, עוסקת בגידול מטעי תמרים וכרמי זיתים אורגניים לייצור שמן זית. סיור בחווה חושף סיפור מרתק שהחל לפני כ-3,000 שנה כשבני ישראל נדדו במדבר בדרכם אל הארץ המובטחת, דרך הנבטים – סוחרי המור והלבונה שהציבו שומרים להגן על שיירת הגמלים. הגבעה שימשה כתחנת משטרה גם בימי השלטון התורכי והבריטי עד הקמת המדינה. גדרות התיל, תעלות הקשר והבונקרים מספרים את שהתחולל בגבעה לאורך השנים.