תפריט

שירלי גולדשטיין, Yoga Flow


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

שירלי גולדשטיין, Yoga Flow

תנועה מלווה אותי כל חיי, מגיל צעיר בבלט הקלסי, דרך ג'ז, מחול מודרני ואתלטיקה עד שפגשתי את היוגה. שם המסע האמתי שלי החל. אני מלמדת ומתרגלת אשטנגה ויניאסה יוגה וגם את - VINYASA FLOW אותה גישה המאפשרת לחבר בין הנקודות באמצעות הנשימה. בה הדרך היא לא ידועה ורק מה שמתאפשר יתגלה ברגע אחד. כמו אותו רגע בו נובט מהאדמה שתיל ,כמו פריחה של הפרח, כמו.. הנשימה הראשונה של תינוק. VINYASA FLOW היא רצף טבעי, יצירתי, אינטליגנטי המחבר כל רגע עם הנשימה. אני רואה ביוגה דרך אוניברסלית וגם דרך מסורתית, להראות לעצמנו כיצד לנצל את מלוא הפוטנציאל שבנו. במהלך הסופ"ש נחווה גם את סדרות האשטנגה ראשונה והשנייה אך גם את האי וודאות ושבירת שגרה באמצעות ויניאסה שבה אנו יוצאים למסע אל הלא נודע.

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה.

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב מושב עידן - סהרה , מושב עידן - בר במדבר


erin2 95

שירלי גולדשטיין

מטפלת הוליסטית המתמחה ביוגה וקינסיולוגיה. מורה בכירה לאשטנגה וינאסה יוגה, המוכר ע"י ארגון מורי היוגה מורה ליוגה עם התמחות להתמודדות עם סרטן וסרטן השד. מומחית באבחון וטיפול בלקויות יציבה. מנחת קורס touch & adjust קורס מתקדם למורים ולמדריכי יוגה ופילאטיס. מלמדת בכנסים בארץ ובחו"ל. לאתר שלי: www.shirlygoldstein.com

Timna

מושב עידן - סהרה

ואו להגשים חלום ביופי של מקום, בצל הנוף המדברי הקסום, מחכות לכם שש סוויטות מפנקות . אנחנו מזמינים אתכם לחופשה מקסימה וחוויה בלתי נשכחת. הטבע יצר את היופי, את השאר אנחנו השלמנו, במיוחד בשבילכם השקענו את מלוא המחשבה בעיצוב מתחם מפנק וסוויטות המאובזרות בכל טוב.

Timna

מושב עידן - בר במדבר

אירוח מדברי בישוב עידן לקבוצות, משפחות או זוגות מול נופי הנגב המרהיבים
מתחם הצימרים "בר במדבר" בעידן, בעיצוב מדברי, אידיאלי לקבוצה של משפחות שרוצה לבלות יחדיו, או לחבורה של חברים.
המטבח המרכזי מאובזר ומאפשר לכם להכין ארוחות כיד המלך והדמיון, ניתן להזמין לצימרים ארוחות בוקר, ארוחות ערב (בשרי, חלבי).
אצלנו המדבר הוא חלק מהמקום, ממנו נשקף נוף להרי אדום-ירדן. תוכלו לבלות בערב סביב המדורה להכין פיתות או תפודים באש. פינות הישיבה והערסלים יתנו לכם הזדמנות לנקות את הראש ולנוח.