תפריט

נגה ברקאי - sold out, ויג'ננה יוגה


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

נגה ברקאי - sold out, ויג'ננה יוגה

sold out
סדנת העמקה של 4 ימים (מתחילים ביום חמישי עד יום ראשון) שמתאימה למורים ותלמידים ממשיכים מכל אסכולות היוגה. בסדנה נתרגל ישיבה, (מדיטציה) פראנימה, תנוחות וקריאת טקסטים, תוך תשומת לב לעקרונות של ויג'נאנה יוגה, והקשבה לפעימתיות: לריתמוס התמידי של גופינו. יום חמישי: תרגול של ישיבה, פראנימה, ותנוחות עמידה. וכן קריאת טקסט. בערב יתקיים שעור משותף עם אלפונס טרשל בנושא "תנועה מרפאה" יום שישי: ישיבה, פראנימה ושיווי משקל על הידיים. יום שבת: ישיבה, פראנימה והקשתות. סיכום הסדנה.
 

הסדנא תתארח ב צוקים - ימי מדבר - ארוך , יורט למורים


erin2 95

נגה ברקאי - sold out

מורה לויג'ננה יוגה. ילידת 1968. מתרגלת יוגה עשרים ותשע שנים. מלמדת משנת 1995. תלמידתה של אורית סן-גופטה. בוגרת החוגים לספרות וללימודים הודיים וסנסקריט באוניברסיטה העברית. לימוד מעמיק של טקסטים מעולם היוגה הוא חלק בלתי נפרד מן האימון ומשעורי היוגה בהנחייתה. מתגוררת עם משפחתה בהוד השרון. מכשירה מורים לויג'ננה יוגה בקורס תלת שנתי במכללת וינגייט. מלמדת מורים בהשתלמויות שנתיות במיוגה כפר-סבא, ובסדנאות. מתמחה ביוגה שיקומית: עבודה עם תלמידים הסובלים מפציעות ומחלות כרוניות. מנחה עם אלפונס טרשל קורס המכשיר מורים מנוסים ליוגה להוראת יוגה שיקומית.

הסדנה עם נגה תתקיים מיום חמישי עד יום ראשון - פרטים במרכז ההזמנות

Timna

צוקים - ימי מדבר - ארוך

כפר הנופש האקולוגי ימי מדבר ממוקם ליד היישוב צוקים, ממערב לכביש הערבה, בתוך המדבר. במתחם קיימות 10 בקתות בוץ, צימרים למשפחות או זוגות, שבנינו בעצמנו בשיטת בניה ירוקה, המבוססת על לבני אדמה תוצרת בית, באלות קש וטיח אדמה. הבקתות מותאמות ללינה במדבר, ויכולות לארח עד 6 נפשות. בכל בקתה פינת שינה, פינת ישיבה עם קמין עצים, פינת קפה או מטבחון, מקלחת מים חמים תמיד, שירותים אקולוגיים נוחים ונעימים, חצר פרטית עם ערסל ומעגל מדורה מצוייד בעצי בעירה. הנוף המדברי של הערבה, בשילוב עם הקונספט של נופש בר-קיימא, יוצרים אוירה של חופש ושלווה במקום.

Timna

יורט למורים

איש קשר לולה 052-5515260 lolakedem@gmail.com