תפריט

שרית מאור Simrit Kaur, קונדליני יוגה


erin 95

שרית מאור Simrit Kaur, קונדליני יוגה

עשו נשימתכם תפילה – קונדליני יוגה עם שרית מאור
בריטריט הזה נדבר מעט וננשום הרבה. נתרגל קריות עוצמתיות (סדרות של תרגילים ), נלך אל עץ השיטה שבוואדי, ושם נשיר, נמדוט, ונעשה נשימתנו תפילה. בליבה של הקונדליני יוגה, היוגה של המודעות, נמצאת הנשימה. בליבה של הנשימה מצוי הקשר למקור אנרגיית החיים- פראנה. כשמתרגלים קונדליני יוגה בנשימה מודעת, כשמתרגלים נשימה במודעות ואהבה, כשזוכרים את זהותנו האמתית עם כל נשימה ונשימה, הנשימה הופכת להיות תפילה. כשנושמים באהבה ובדבקות מילים מלאות כוונה, אז הקשר בין הנודע והלא נודע הופך להיות קשר עקבי ומתמשך. נלמד כיצד אפשר לשנות ולטהר גוף, תודעה, רגש ונפש בעזרת טכניקות נשימה שונות. נקבל כלים שאיתם נוכל להביא לשינוי משמעותי לאיכות החיים שלנו, לרמות המתח, רמות הריכוז, ולחיזוק היכולת לפעול פעולות ולדבר מילים מדויקות ואפקטיביות.

לב המדבר שבצוקים הפך להיות הבית של 'עלי- קונדליני' – בית הספר לקונדליני יוגה. אתם מוזמנים לבוא ולפגוש אותנו שם.
(קחו שאיפה עמוקה והחזיקו אותה) - "מי ייתן ואלך בחברת קדושתי שלי ואתאהב בנשמתי, ואהיה מכושפת מנשימת החיים כך שאוכל ליהנות מהמימוש שלי לנצח" (שחררו את הנשימה) – יוגי בהג'אן
בואו כפי שאתם!


מחיר: 1,100 ₪
לפרטים והרשמה: שרון קולטון 054-5499309
sharonkolton@gmail.com
 

הסדנא תתארח ב צוקים - לב המדבר


erin2 95

שרית מאור Simrit Kaur

מלווה את קהילת המורים לקונדליני יוגה בארץ מ2005, מכשירה מורים לקונדליני יוגה (רמה 1 ורמה 2) בארץ ובאירופה. משלבת בניסיון ההוראה העשיר נאמנות למקור ואהבה למקוריות. חיה במסע מתמיד, בין ארצות ויבשות, מלמדת ויוצרת. עם עבר כיוצרת קולנוע, ההווה של היוגה הופך לסרט רב ממידי. חולקת באהבה את הידע הקדוש והעתיק הזה, מתוך הבנה ברורה של הנחיצות של טכנולוגיה רוחנית אפקטיבית בזמנים של מעבר ושינוי תודעתי.

Timna

צוקים - לב המדבר