תפריט

ראם הראובני - sold out, התרגול השלם


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

ראם הראובני - sold out, התרגול השלם

הרצון שלנו בתרגול היוגה הוא להרגיש טוב ולהיות בריאים. בריאות נפשית וכמובן בריאות פנימית. ברובד האיברים הפנימיים שלנו, מערכת הנשימה, העיכול, המערכת האנדוקרינית, מערכת העצבים והמערכת החיסונית. בזמן המשותף שלנו ביוגה ערבה נתמקד בהבנה של הגוף השלם, בכל תרגול יוגה אנו מניעים את כל הגוף, הגוף השלם מורכב מסה"כ איבריו, אך נצטרך תחילה להפריד בכדי לחבר את הכל חזרה…לשלם! נתמקד ברובד העצם, משם לשרירים, ומשם לוואיוז (הרובד האנרגטי). נבין ונחווה את שכבות הגוף השונות. יחד עם התרגול הפיזי נתבונן בראיה היוגית כלפי הגוף ודרך החשיבה היוגית, בפן הפילוסופי של היוגה. התרגול הזורם (ויניאסה) הוא מה שינחה את מהלך המפגשים- ישיבה שקטה ופראניאמה, רצף תנוחות עמידה, תנוחות ישיבה ותנוחות הפוכות, הרפיה ופראנה מודרה (תנועה אנרגטית). וכיף

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה..

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב צוקים - אחוונא , צוקים - חאן תמרים , יורט למורים , וילה לולה קדם


erin2 95

ראם הראובני - sold out

אני מלמד ועוסק בחקר הגוף והתודעה מעל 42 שנים, הכשרתי ועדיין מכשיר מורים רבים ליוגה בארץ. מלמד בדרך הקושרת את מארג הגוף הפיזי והאנרגטי. אני בעיקר מלמד את ה שתרגלתי ולמדתי לאורך השנים בסגנונת היוגה הרבים שחקרתי כגון אשטאנגה ויניאסה, איינגר יוגה, ויני יוגה, ויניאסה ושאדו יוגה, שיטות אלו עוברות בהוראתי בשזירה מעניינת מעמיקה וייחודית. מנוסף להוראת היוגה אני מטפל דרך תקשור ומגע, אומנות, מוזיקה, חי בצפון נשוי ואב לשלושה.

Timna

צוקים - אחוונא

בלב הערבה, בישוב צוקים שהוקם בשנת 1983 על ידי תושבים ממרכז הארץ, נמצאים הצימרים הקסומים אחוונא. במתחם תוכלו למצוא 5 יחידות אירוח מרווחות, המותאמות לזוגות ולמשפחות. לכל יחידה שכשוכית פרטית ומפנקת, מטבחון מאובזר, מרפסת בצימר ונוף פסטורלי ומרהיב. במקום 3 יחידות 'רכס', 'עשוש' 'אופק' ו'דורבן' המותאמות באופיין למשפחה של עד 5 נפשות עם חדר שינה וסלון גדול המשקיף לנוף המדברי. בנוסף, ישנה יחידה זוגית 'אלה' יחידה אינטימית ומפנקת המעוצבת בצבעים חמים. המתחם ממוקם בלב תפאורה של הרים ומדבר ומעניקה לכם פרטיות מושלמת לצד נוף עוצר נשימה המשלים את האווירה והחופש אותו חיפשתם בחופשה שלכם. לפינוק מושלם בערבה, אחוונא, זה המקום.

Timna

צוקים - חאן תמרים

החאן ממוקם במקום פסטורלי ושקט בלב הערבה עם דרכי יציאה נוחות למסלולי טיול מדבריים. החאן מציע בדיוק את מה שצריך כדי לתמוך בתרגול יוגה עוצמתי- מרחבי מדבר אינסופיים, שמים זרועי כוכבים וים של שקט. בשאר ימות השנה (לא ביוגה ערבה!) ניתן לצאת מחאן תמרים גם למסלולי אופניים וג'יפים. במתחם מבנה לינה גדול, איזור בישול מרווח עם מטבח ופינות ישיבה. מבנה הלינה הגדול מתאים גם לאירועים והתכנסות. *החאן מתאים בעיקר לסדנאות ואירועים, שנהנים מהאינטימיות ומהאווירה המדברית הקסומה במקום.
בחאן תמרים, תמצאו גם בקתות לינה אינטימיות לזוגות. הבקתות הן ממוזגות אך שומרות על חווית חאן שקטה ועוצמתית.

Timna

יורט למורים

איש קשר לולה 052-5515260 lolakedem@gmail.com

Timna

וילה לולה קדם

וילה לולה קדם ביישוב צוקים, בת 4 חדרי שינה מפנקים, מטבח גדול ומקלחות. האווירה בוילה מאוד מדברית ויפה. הוילה נבנתה על ידי הבעלים עצמם, לול קדם וארקדי. מוזמנים לוילה לולה לנוח ולהירגע במרפסות ובמדבר כולו.