תפריט

דידי מלניק, אהבה עצמית


erin 95
הזמנה

דידי מלניק, אהבה עצמית

הדבר שכולנו הכי רוצים, במודע או שלא במודע, הוא אהבה. שיאהבו אותנו. הדרך לשם מתחילה בלאהוב את עצמנו, כדי שנוכל להכיל את האהבה של האחר. בסדנה נעשה עבודה פיסית עמוקה ורכה בזרימה (דגש על ויניאסה בשילוב מס' סגנונות מתחומים שונים) שתעזור לנו להתחבר פנימה ולמצוא את המקום של האהבה העצמית שלנו ומשם לפתוח את הלב. התרגול מתאים למתחילים וממשיכות כאחד. בסדנה נעבור תהליך שלם בצורה חוויתית ונגיע מעבר לאימון הפיסי והמדיטטיבי. בואו עם ראש פתוח ותצאו עם לב פתוח.
 

הסדנא תתארח ב אשרם במדבר


erin2 95

דידי מלניק

מלמדת ויניאסה יוגה במסגרת סדנאות, סטודיו פרטי ובמרכזי יוגה מובילים בתל אביב. מורה מוסמכת לאשטאנגה ויניאסה, אקרו יוגה ויוגה לילדים, משלבת בשיעוריה כלים שרכשה בלימודי NLP, טנטרה יוגה, רייקי, תעופה תרפיוטית ומסג' תאילנדי. שמה דגש מיוחד על יחס אישי לכל מתרגל וליווי לתהליך שהוא עובר.

" התאהבתי ביוגה בטיול הראשון שלי, במפגש מאד מיוחד עם באבא הודי שהזכיר לי שהיוגה הייתה תמיד חלק ממני. מאז אני רואה את היוגה ככלי בדרך לחיות חיים מאושרים יותר, היוגה עוזרת להיעצר לרגע מהרעש של היומיום ולהקשיב פנימה ובעזרתה עוברים תהליכים עמוקים דרך התבוננות ויציאה מהסיפור האישי. היוגה היא הדרך שלי להפיץ את האור "

Timna

אשרם במדבר

נמצא בלב מדבר פראי, נווה מדבר ירוק, בית לקהילה קטנה ומיוחדת המפעילה אותו באהבה ובחיי עבודה משותפים. דרך החיים המבוססת על מדיטציה ויצירה יוצרת מרקם עדין, רגיש ואינטילגנטי שהופך את המקום למיוחד כל כך. האשרם הוקם בישוב שיטים בשיתוף עם קיבוץ סמר אשר בערבה ומשמש מרכז רוחני בו מתארחות מדי שבוע סדנאות מעולמות שונים: טנטרה, יוגה, תרפיה, נשימות, שאמניזם, ריפוי הוליסטי ועוד... במשך השנים גרו ועברו באשרם הרבה חברים יקרים שבנו ועיצבו את אופיו המיוחד של המקום. כקהילה וקומונה אנו משתדלים לחיות יחד מתוך מודעות, הרמוניה ואהבה, אנושיות כנה, שיתוף פעולה ותמיכה הדדית בצמיחה של המקום ובהתפתחות האישית של כל אחד מאיתנו. במקום יש חדרי אירוח ממוזגים עם מקלחות ושירותים צמודים, אולם וחדר סדנאות, אוהל מדיטציה הפונה לנוף, דום עגול ענקי מול המדבר, חדר אוכל המגיש ארוחות צמחוניות ביתיות וטעימות, איזורי קמפינג עם מקלחות חמות ובריכת השתכשכות קטנה וחמודה. בנוסף, אנו משתדלים להיות ידידותיים לסביבה, מפרידים אשפה ויוצרים קומפוסט, בונים בנייה טבעית מבוץ ועוד...