תפריט

רייצ'ל קרנצמן - SOLD OUT, יוגה לגב שמח- SOLD OUT


erin 95
הזמנה

רייצ'ל קרנצמן - SOLD OUT, יוגה לגב שמח- SOLD OUT

הסדנה מלאה! לסדנאות נוספות שעוסקות בישורת הגוף- סטפנו בנדנדי (איטליה) בלוטן, רחל וילוז'ני בצוקים, ענת צחור בחוות האנטילופות.
סופ"ש זה יהווה חקירה עמוקה של ה'פורנה' יוגה כתרפיה, תוך התייחסות לאספקטים הפיזיים, המנטליים, הרגשיים והרוחניים של הוויתנו. משמעות המילה פורנה היא 'שלם' ושיטה זו (הפותחה על ידי אאדיל פלקהיוואלה וסוויטרי) משלבת תנוחות יוגה המבוססות על יישור הגוף יחד עם פילוסופיה, מדיטציה ותזונה כדי ליצור איזן במקומות בהם יש חולי וכאב. במהלך הסדנה תשתתפו בסדרה תרפיוטית מיוחדת לגב התחתון, אגן ומתניים, וכן לגב העליון, הצוואר והכתפיים. תלמדו גם טכניקות לטרנספורמציה וריפוי מבפנים על ידי שימוש במדיטציות המתמקדות בלב. הסדנה מתאימה לכל רמות התרגול וכמו כן מומלצת לאנשים בעלי פציעות. בנוסף, יוכלו תלמידים מתקדמים או מורים ליוגה/תרפייה לרכוש כלים חדשים עבור התלמידים והלקוחות שלהם.
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה


erin2 95

רייצ'ל קרנצמן - SOLD OUT

רחל קרנצמן משלבת 18 שנות נסיון של פיזיותרפיה עם יותר מ 15 שנות נסיון בלימודי היוגה. שיטת הלימוד היחודית והאפקטיבית שלה לריפוי האדם השלם כוללת תנוחות יוגה, סדרות, נשימה, מודעות ומדיטציה. רחל מחזיקה ב- 2000 שעות של הכשרת יוגה, ממשיכה ללמוד יוגה תרפיוטית עם המאסטר אאדיל פלקהיוואלה והשתתפה בתרגול מתקדם עם גודית' הנסון לאסאטר. היא המייסדת והמנהלת של ' Embody Physical Therapy & Yoga' בסן דיאגו, קליפורניה וכיום מתגוררת בהרצליה, ישראל. למידע נוסף על עבודתה של רחל קרצמן : www.embodyphysicaltherapy.com

Timna

קיבוץ אליפז - נאות המלך שלמה

הקיבוץ של פעם על שלוותו ותמימותו עם התענוגות של עכשיו משתלבים כאן כדי להציע לכם רוגע, שקט, צל ונוף מדברי משגע. בארוח כפרי הקפדנו לשמור על השלווה והרוגע כדי שתוכלו באמת.... להוריד הילוך ולהנות מהשקט המדברי.