תפריט

גילי ומירי חרובי, אשטנגה רך


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

גילי ומירי חרובי, אשטנגה רך

תרגול יוגי תמיד יהיה מותאם למתרגל האינדיבידואל- אחרת הוא אינו תרגול יוגי. מדוע ההגדרה הזו? כי מטרת היוגה , לפי היוגה-סוטרה- היא "קָאיְבַאלְיָה = לְבָדִיוּת" . פרשנות על המונח הזה והשפעתו ילוו אותנו לאורך סוף-השבוע של הסדנה. זהו מֶרְחָב יוֹגִי ייחודי, שהשהייה בו תלויה בפיתוח טכניקה יוגית של מצוינות אינדיבידואלית- שהיא נשוא ה-יוגה סוטרה כולה. בסדנה נתרגל יוגה מתקדמת, כזו שהולכת גם לאימון גופני מתקדם אבל גם מעבר לרדיפה האינסופית אחרי תנוחות/תנועות גופניות: גם בהבנה של התרגול הפיזי של האסאנה/וינייאסה, גם ביישום של תרגול של הפראנה-איאמה (הרחבת הנשימה), גם בלימוד של המסר היוגי כפי שמועבר בטקסט היוגי הראשי כפי שקבעה התרבות היוגית: יוגה סוטרה של פטנג'לי. התרגול יהיה דינמי, מהנה, מבוסס נשימה, מאלף ומעשיר. אתם, אוהבי יוגה בכל הרמות וכל הגישות מוזמנים באהבה. אתם, בני ה-50-60-70- אתם מתרגלי היוגה המתקדמים עבורנו....ומדוע שלא נתרגל תרגול משמעותי בגילאים הללו? השאיפה למצוינות קיימת בכל תודעה אנושית, המצוינות שלנו היא לפגוש כל אחת ואחד מכם במקום שהוא נמצא, ולאפשר. כלי התרגול שלנו יהיו הכלים של היוגה על-פי המייסד של היוגה, פטאנג'אלי: תרגול מעשי, המבוסס על לימוד וחקירה, והתוויית אסטרטגיית פעולה המתאימה לחיינו- כך שנוכל לשמר את רוח הסדנא עם מהלך חיינו.

נא להצטייד במזרן אישי, רצועה, קובייה..

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ קטורה - לינה כפרית בקטורה


erin2 95

גילי ומירי חרובי

אנחנו נשואים 36 שנים. יוגה מקנה את הכלים להבין ולהכיר בין עיקר לטפל, לחסוך אנרגיה, לאהוב ולקבל תובנות לחיים . הבאנו ב-1986 את האשטנגה לישראל, למדנו עם מורי האשטנגה הראשונים מכל העדות, הכרנו את האשטנגה אז ומכירים אותה גם היום, זה לא בדיוק אותו הדבר, ואולי טוב שכך. ואנחנו עדיין לומדים . אנו מלמדים ומתרגלים כל יום, נהנים לראות את השינויים שאנשים מאפשרים לעצמם לעבור- וכך גם אנו משתנים בהתאם. הקמנו את "משכן היוגה" על גלגוליו השונים לפני 32 שנים, ברח. שוקן ובשד.רוטשילד. הרבה מאוד ממתרגלי ומורי האשטנגה בישראל הם תלמידינו, או תלמידים של תלמידינו. אנחנו מנחים קורסי מורים ומדריכים וסדנאות ברחבי הגלובוס היפה והסבלן שלנו. ב-3 שנים האחרונות אנו חיים ומלמדים בעיקר בחו"ל, ומגיעים כל 3 חודשים לתקופה של חודש מרוכז, ללמד קורסי מדריכים ומורים בארץ.

Timna

קיבוץ קטורה - לינה כפרית בקטורה

קיבוץ קטורה מציע אירוח כפרי באווירה פסטורלית ומדברית, לקבוצות, משפחות וזוגות, מהארץ ומחוצה לה. בכפר האירוח הקיבוצי "קרן קולות" ישנם 44 חדרי אירוח מרווחים ונעימים, ובהם חדרי זוגות, חדרי משפחה, סוויטות ודירות אירוח גדולות. החדרים מעוצבים ומרוהטים לנוחיות האורחים. בכל החדרים מטבחון מאובזר עם ערכת קפה, חלב, עוגיות ופירות העונה, חדר שינה עם מיטה זוגית נוחה, טלוויזיה בכבלים, חדר רחצה נעים ומרווח. היציאה לחצר כפר הנופש חושפת מדשאות רחבות ופינות ישיבה נעימות ומוצלות. עוד בקטורה – פארק לאנרגיה סולרית ובו מתקנים שונים ליצירת אנרגיה מהשמש.