תפריט

ורדית קיפר ואתי ישעיה, יוגה, מגע ואיורוודה: דרכים להתנסות בשלמות


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

ורדית קיפר ואתי ישעיה, יוגה, מגע ואיורוודה: דרכים להתנסות בשלמות

במהלך שלושת ימי הסדנה נתנסה באופן זורם באסאנות (תנוחות היוגה) ככלי ריפוי המאפשר תנועה אנרגטית הפותחת ערוצי אנרגיה וחסימות במפרקים,בשרירים ובאזורים השונים בגוף התרגול משלב התמקדות ספציפית באזורים שונים בגוף, יחד עם תרגול שלם לכל הגוף. נפגוש אפשרויות נוספות להנעה אנרגטית ושיחרור חסימות רגשיות ופיזיות דרך עבודה בזוגות וקבלת כלי טיפולי דרך מגע(עיסוי)באופן נגיש,זורם,אותנטי המאפשר לגוף תנאים של ריפוי גופני ונפשי. הסדנה מתאימה לכל מי שליבו פתוח להתנסות ולחקור דרכים למציאת השלמות שבתוכו.
 

הסדנא תתארח ב צוקים - אחוונא , צוקים - חאן תמרים


erin2 95

ורדית קיפר ואתי ישעיה

ורדית קיפר - תנועה,מקצב, משך ומקום הן הבנות שהתגבשו בתוכי מתוך התנסות בתנאי החיים, שהולידו דפוסים רגשיים ושילבו את הנטייה הטבעית לפעולה והוראה דרך הגוף ללימוד חינוך גופני במכון ווינגייט. לאחר כ 15 שנים בהוראה של מגוון רחב של שיעורים וסדנאות התומכים בשיחרור הגוף ממתחים גופנים ונפשים בעזרת פעולות חיזוק השרירים,הגמשתם וריווח בין המפרקים. בשילוב עשיה אירובית המפעילה ומניעה את אנרגיית הגוף בתנועה ומקצבים שונים מתוך התנסות וחקירת הקשר בין הגוף והנפש,פניתי ללימודי ויני יוגה בהדרכת של ליאורה קסטנבאום בווינגייט וזה הוביל אותי לחיפוש מעמיק של רוח היוגה ללימוד אצל מורי לחיים שמעון בן אבי שמעביר את היוגה והפילוסופיה דרך מסורת האשטנגה יוגה ויניאסה. מאז ועד היום כ 10 שנים,חולקת עם המתרגלים בקבוצות ובמפגשים פרטניים את היוגה כמסע לריפוי הגופנפש על מנת שחוויית החיים תחווה ותמוצא באופן שלם.יחד עם זאת כשילוב אורגני להבנתי שריפוי אפשרי דרך מגע,תנועה ונשימה הוספתי לארגז הכלים שלי את לימודי התאי יוגה ת'רפי עם אלפונס טרשל וג'יירוקינטיקס עם אלכס קרטן. החיבור והשילוב בין קבלת תנועה בגוף במצב פסיבי, האסאנות (תנוחות היוגה), הנשימה והפילוסופיה היוגית, מאפשרים לגוף ולמימד ההכרתי להגיע לשקט ולשלמות.

אתי ישעיה - בת 46,אמא לשתי בנות. למדתי איורוודה ויוגה בארה"ב אצל ד"ר לאד , אלבקרקי. מתרגל יוגה משנות ה30 לחיי, מורה ליוגה בשיטת איור-יוגה שזה שילוב בין יוגה לאיורודה. מתאימה את תרגול היוגה למבנה הגוף, העונה והגיל. מלמדת יוגה בסוויפט בהולמס ובשיעורים פרטיים. למדתי גם אצל שמעון בו אבי, רוקסן סטולק ואחרים. כיום, מטפלת אנרגטית , מאבחנת ערוצי אנרגיה חסומים ונותנת המלצות לפתיחת הערוצים, בהתאם לאיורודה ויוגה.

Timna

צוקים - אחוונא

בלב הערבה, בישוב צוקים שהוקם בשנת 1983 על ידי תושבים ממרכז הארץ, נמצאים הצימרים הקסומים אחוונא. במתחם תוכלו למצוא 5 יחידות אירוח מרווחות, המותאמות לזוגות ולמשפחות. לכל יחידה שכשוכית פרטית ומפנקת, מטבחון מאובזר, מרפסת בצימר ונוף פסטורלי ומרהיב. במקום 3 יחידות 'רכס', 'עשוש' 'אופק' ו'דורבן' המותאמות באופיין למשפחה של עד 5 נפשות עם חדר שינה וסלון גדול המשקיף לנוף המדברי. בנוסף, ישנה יחידה זוגית 'אלה' יחידה אינטימית ומפנקת המעוצבת בצבעים חמים. המתחם ממוקם בלב תפאורה של הרים ומדבר ומעניקה לכם פרטיות מושלמת לצד נוף עוצר נשימה המשלים את האווירה והחופש אותו חיפשתם בחופשה שלכם. לפינוק מושלם בערבה, אחוונא, זה המקום.

Timna

צוקים - חאן תמרים

החאן ממוקם במקום פסטורלי ושקט בלב הערבה עם דרכי יציאה נוחות למסלולי טיול מדבריים. החאן מציע בדיוק את מה שצריך כדי לתמוך בתרגול יוגה עוצמתי- מרחבי מדבר אינסופיים, שמים זרועי כוכבים וים של שקט. בשאר ימות השנה (לא ביוגה ערבה!) ניתן לצאת מחאן תמרים גם למסלולי אופניים וג'יפים. במתחם מבנה לינה גדול, איזור בישול מרווח עם מטבח ופינות ישיבה. מבנה הלינה הגדול מתאים גם לאירועים והתכנסות. *החאן מתאים בעיקר לסדנאות ואירועים, שנהנים מהאינטימיות ומהאווירה המדברית הקסומה במקום.
בחאן תמרים, תמצאו גם בקתות לינה אינטימיות לזוגות. הבקתות הן ממוזגות אך שומרות על חווית חאן שקטה ועוצמתית.