תפריט

אלית בר שדה, אורי יבור, סופיה טוב, Yoga Harmony


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

אלית בר שדה, אורי יבור, סופיה טוב, Yoga Harmony

שלושה ימים של התנסות, התבוננות והקשבה. סופ"ש שהינו מסע בדרך היוגה, חיבור דרך תנועה, צלילים, והשקט שביניהם.
בהשראת גישת האשטנגה, נתרגל תנוחות יוגה בזרימה, לצד מוסיקה חיה ובדממה. נתנסה במדיטציה בתנועה, ישיבה, ושכיבה. ניתן לצלילים לשחרר ולהגמיש את הגוף ואת המיינד, להרחיב טווחי תנועה, ולאפשר תרגול עוצמתי שמקורו ברכות. יחד עם תרגילי נשימה, צלילי מנטרות, ושיחה נבחן מה מאפשר ומה מונע חיים הרמוניים.
במדבר הקסום והשקט, נחווה את ההרמוניה שמרכיבה את הוויתנו, נקבל השראה מהסימפוניה של הטבע, ונלמד לאפשר פעילות הרמונית ומשוחררת בתרגול על המזרן ובהתנהלות ביומיום.
כמו הצליל שמחבר בין נשימה ותנוחה, השילוב של אורי, סופיה ואלית, מציע למשתתפים חוויה ייחודית שמרחיבה את התרגול והתודעה.
כמה מהמתנות שנכונות לכם בסדנה, מעבר לתרגולי התנוחות: -ריפוי בצלילים - בעודנו שכובים, נחווה צלילים קסומים ותדרים מרפאים של כלים מיוחדים מכל העולם. דיג', קערות טיבטיות, תופים שמניים, חלילים אינדיאנים, כלי מיתר, ועוד.
-תנועה ספירלית - לימוד והתנסות בהפרדת תפקוד ותנועה מעגלית שתומכת בשחרור הגוף וייעול התנועה בתנוחות היוגה.
-עבודה עם נשימה וקול - לחידוד ההקשבה הגופנית, לפינוי מקום, והתמסרות.

הסדנה מתאימה למתרגלים חדשים וותיקים כאחד.
במידה וישתתפו בסדנה דוברי אנגלית הסדנה תועבר בשתי השפות.
 

הסדנא תתארח ב תמנע


erin2 95

אלית בר שדה, אורי יבור, סופיה טוב

אלית בר שדה
מורה לאשטנגה ויניאסה יוגה ומטפלת במגע, מציעה בשיעורים שלה מיזוג הרמוני של עבודה רוחנית ופיסית על-ידי תרגול מעמיק המשלב דינאמיות, משחקיות וחיוך. מלמדת בתל אביב בסטודיו שהקימה "יוגה עם חיוך" ומעבירה סדנאות וריטריטים בארץ ובחו"ל, במרכז צ'אנדרה יוגה, ובחברות הייטק באזור המרכז. "נפגשתי עם היוגה לראשונה בגיל 3, ולאחר שנים של ריקוד ועבודה אינטנסיבית בתחום השיווק בעולם ההיי-טק חזרתי אל היוגה בחיפוש אחר תמיכה גופנית בלבד. עם הזמן והאימון גיליתי עולם מלא ואת עצמי, ולפתע ההתמודדות היומיומית נעשתה קלילה ומחויכת. כך התפתחה לה גישתי ללימוד והוראת היוגה - מעשית ונגישה מצד אחד, מצמיחה ומעשירה מצד שני - המתמקדת בשילוב היוגה ביומיום. את זאת אני חולקת עם מתרגלים בשיעורים וסדנאות, בנסיון לסייע לכל אחד לעבור את המסע האישי שלו." לאתר שלי: http://yogasmile.co.il/

אורי יבור
מוזיקאי, מוביל מעגלי שירה, מנחה מסעות ריפוי בצלילים (סאונד היליניג) לקבוצות ומפגשים פרטניים, מלווה שיעורי יוגה עם מגוון כלים רחב מכל העולם, מתופף בהרכבים שונים, מעביר סדנאות תיפוף ומסעות מוזיקליים מסביב לעולם, מוביל טקסי קקאו ועוד… והכל באהבה! אחד המורים המרכזיים של אורי הינו המוזיקאי ואיש הרוח, פפה דנזה. אורי מקבל השראה עמוקה מפפה כתלמידו, כשותף לעשייה מוזיקלית בהרכב החדש שלהם CuraMundo, וכאסיסטנט בקורסים בהנחייתו. לאתר שלי: https://www.dibiz.co/ori-yavor

סופיה טוב
זמרת מוזיקאית ורקדנית. מופיעה ומלמדת בארץ ובעולם. מעבירה תהליכי שחרור וריפוי דרך קול ותנועה. עם אמא מורה ליוגה, סופיה נחשפה ליוגה, מנטרות ומוזיקה מקודשת כבר מגיל צעיר. בגיל 6 כבר החלה לשיר וללמוד מוזיקה, ומאז באמתחתה מעל 20 שנות ניסיון במוזיקה ומחול, וכ 14 שנות תרגול תנוחות יוגה. סופיה למדה אופרה ומוזיקת ג'אז באקדמיה למוזיקה ולמחול על שם רובין , ב- VICTORIAN COLLAGE OF THE ARTS במלבורן אוסטרליה, ובבית ספר רימון. כזמרת, הרגישה שכדי להעמיק את החיבור שלה עם המוזיקה היא צריכה להעמיק גם את החיבור לגוף. מתוך כך, היא למדה בבית ספר סנסיאל לקרקס מודרני, את שיטת גגה של אוהד נהרין, ריקודי בטן עם אורלי פורטל וסיגל זיו, קונטקט אימפרוביזציה ומחול אפריקאי. ב-2011 סופיה נסעה למערב אפריקה שם למדה ריקוד ומוזיקה, חקרה והתבססה בחיבור שני הממדים. סופיה רואה במוזיקה בקול ובתנועה כלים חזקים למדיטציה וריפוי ,והזדמנות להעניק תפילה ושמחה ולקרב לבבות.

Timna

תמנע

פארק תמנע נוסד בשנת 1982 על ידי המועצה האזורית חבל אילות, קרן קיימת לישראל והחברה לפיתוח חוף אילת של משרד התיירות. הפארק מופע על ידי המועצה האזורית חבל אילות באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח התיירות ובסיוע הקרן הקיימת לישראל, קק"ל, הפיתוח באתר בוצע בשיתוף קק"ל, המועצה האזורית חבל אילות, תרומת משפחת צ`ודנואו ממילווקי, תורמים מארצות הברית וה JNF , - הכניסה לפארק תמנע נמצאת כ -20 ק"מ מצפון לאילת (כביש 90, בין סימני ק"מ 35-36). פארק תמנע הוא בקעה רחבת ידיים המשתרעת על שטח של כ 60,000 דונם וצורתה מזכירה פרסה המוקפת במצוקים תלולים משלושת צדדיה, בבקעה התקבצו תופעות טבע מיוחדות ואתרים היסטורים קדומים שאין דומה להם בישראל בצד פעילויות מגוונות לכל המשפחה. במרכז בקעת תמנע מתרומם הר תמנע לגובה 453 מטרים. הבקעה עצמה מהווה חלון גיאולוגי החושף תצורות נוף שפוסלו על ידי כוחות הטבע האימתניים במשך אלפי שנים בצד סלעים מגוונים המכילים מינרלים דוגמת נחושת, ברזל, מנגן ועוד. תמנע היא המקום הראשון בעולם בו כרו נחושת, ברחבי הפארק ניתן למצוא אלפי פירים, עדות אילמת למפעל כריית הנחושת המספר את התפתחות הכרייה וההפקה על כל שלביהן ושרידים של תנורי התכה מתקופת האימפריה המצרית הקדומה. הנחושת היא המתכת הראשונה שנעשה בה שימוש ליצירת כלי עבודה, כלי נשק, כלי בית, כלי יוקרה ופולחן. פארק תמנע מצטיין באתרי נוף רבים ומגוונים המזכירים נופי בראשית ובאתרים גיאולוגים וארכיאולוגים רבי חשיבות. עצי השיטה וצמחיית המדבר, עדרי הצבאים המשוטטים והיעלים הנשקפים למבקר מעל הצוקים ופעילות האדם בימי קדם ועד ימינו הביאו להתעניינות רבה באתר ולהפיכתו למוקד תיירות רב ערך. בפארק מתקימים לאורך השנה אירועים יחודיים ופסטיבלים בנושאים שונים.