תפריט

רינת ריינה, אשטאנגה יוגה


erin 95
הזמנה

רינת ריינה, אשטאנגה יוגה

תרגול יוגה הוא דרך חיים. הוא עוסק בדרך ולא בתוצאה. עם התמדה רבה, סבלנות וגישה חיובית מרגישים את התוצאות בנפשנו בגופנו, ובגישה הכללית לחיים. המתחזקות. בסדנא נתרגל אשטנגה מתוך דגש על הכח הפנימי שנוצר מנשימת האודג'אי ושימוש בבנדות. נשתעשע בתרגולים שונים שיתמכו בכח הפנימי שלנו מבחוץ ונשוחח על הגישה שלנו לתרגול ואיך היא משפיעה על חיינו.
אין כמו סדנא במדבר. התרגול במדבר מאפשר התנתקות מחיי היומיום. העוצמה והשקט האינסופיים יקנו ערך מוסף להתבוננות הפנימית ולקילוף השכבות החיצוניות. הנוף עוצר הנשימה והשקט מהווים סביבה מושלמת לתרגול איכותי ומעמיק.
 

הסדנא תתארח ב מושב צופר - פנינה במדבר , מושב צופר - שקותאי , מושב צופר - יחידת דיור עשהאל


erin2 95

רינת ריינה

מתרגלת אשטנגה יוגה משנת 1999 ומלמדת משנת 2001 במסגרות שונות (הוכשרה ע"י גרהם וליאוני נורט'פילד מאוסטרליה). במהלך השנים הוכשרה גם בשיטת ה- "תאי יוגה תרפיה" ע"י אלפונס טרשל. היום, עיקר עבודתה נעשית ב"מיוגה מול הפארק" שם היא מעבירה שיעורים פתוחים לקהל הרחב ומכשירה מורים בקורס דו-שנתי במסגרות פרטיות ומעבירה סדנאות מרוכזות. "היוגה היא מתנה בחיים שלי ואני מעבירה אותה הלאה.
בעזרת תרגול יוגה אני נרגעת, מתרכזת ושמחה יותר. האנרגיה החיובית שנוצרת, כך אני מאמינה, מהדהדת מבפנים החוצה ופוגשת את המשפחה שלנו, הקהילה הסובבת אותנו ואת היקום."

Timna

מושב צופר - פנינה במדבר

בקתות עץ גדולות ומרווחות לאירוח באווירה מדברית שלווה בלב הערבה על דרך הבשמים, בין עצי דקל, באווירה מדברית ניצב מתחם האירוח פנינה במדבר. במתחם פזורות שמונה בקתות עץ גדולות במיוחד הבנויות בעבודת יד מעץ מלא.

Timna

מושב צופר - שקותאי

במושב הקטן והייחודי -צופר שבערבה, ממוקם מתחם אירוח מזמין ומטופח המשלב בין שלוות המדבר לתענוגות העולם המודרני – צימרים שקותאי. במתחם 4 בקתות מבודדות, פרטיות, מרווחות ומאובזרות היטב, הטבולות בנוף מדברי עוצר נשימה. המשטח מציע פינת ישיבה לפיקניק או ברביקיו, ופינת ישיבה נוספת על ספה כשסביב עוטפת את המתארחים צמחייה ירוקה ומטופחת, עצים וחולות מדבר זכים.
לצד בקתות העץ , ישנה סוויטה משפחתית ל-4 נפשות, מרווחת ומפוארת עם גינה וחצר פרטית, ובריכת טבילה פרטית לפינוק בימים החמים.
במתחם הצימרים ממוקם ספא מפואר הכולל ג'קוזי אבן ענק לצד פינת מנוחה מפנקת המחוממת ע"י קמין עצים. המתחם פתוח לשמיים זרועי כוכבים ומציע פינת ישיבה למנוחה והנאה של שקט ושלווה מדבריים.
בנוסף, בריכת המושב פתוחה למתארחים בצימרים, כמו כן, פארק ואגם ספיר המציעים מגוון אפשרויות לבילוי מהנה וצונן לכל גיל ובכל שעות היום. נופש בצימרים שקותאי פותח בפניכם את המדבר המרגיע והשלו על כל צדדיו, מרחביו ויופיו שופע האפשרויות.

Timna

מושב צופר - יחידת דיור עשהאל