תפריט

נגה וייס הריינטו, שי בקלש-מן ואילת בן זיו, ין יוגה ומרידיאנים בליווי קערות טיבטיות


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

נגה וייס הריינטו, שי בקלש-מן ואילת בן זיו, ין יוגה ומרידיאנים בליווי קערות טיבטיות

ין יוגה הוא תרגול מרפא המתייחס לגוף כמכלול אחד המתבסס על עקרונות הרפואה הסינית, ושואב השראה מהיוגה הרסטורטיבית. זהו תרגול שנועד לאזן את הקצב המהיר והתובעני של החיים באמצעות שהייה ארוכה ורפויה באסנות (התנוחות) השונות. דרך זו מאפשרת לנו לחזק באופן ייחודי אזורים שבדרך כלל לא זוכים ליחס- כגון עצמות, פאשיה, רצועות וגידים – ושחיזוקם דורש לחץ מתון וממוקד לאורך זמן. התרגול האיטי והנושם מאפשר לנו התבוננות שקטה פנימה והיכרות עם מערכת העצבים מתוך מקום של שחרור וחוסר תנועה. במהלך התרגול אנו מרפים ומלמדים את השרירים להירגע ולהתגמש, ומאפשרים למערכת העצבים לעבור באופן מושכל ממצב מתוח הקרוי "Fight or Flight" למצב רגוע הנקרא Rest and Digest" ". השנה, נגה תוביל את התרגולים לאורך סוף השבוע של הפסטיבל תוך שהיא מיקוד במרידיאנים - נעמיק בסדרות של תנוחות שמטרתן לשחרר חסימות פיזיות ואנרגטיות באמצעות תרגילי נשימה, אסאנות ולחיצות נקודתיות בעזרת אביזרים שחלקם ייחודים לין יוגה. במהלך כל שיעור נלמד להכיר ולהבין - באופן שכלי, רגשי וחושי - את ערוצי האנרגיה בגוף שלנו, כלי שנוכל להשתמש בו במהלך החיים. שי, המורה האורח, יעניק למשתתפים כלים לחיים שיעזרו להבין את ההשפעה של העבודה על איברים פנימיים, רגשות ותחושות הקשורים אליהם, וייתן לנו מידע חיוני הנוגע לחיבור בין רפואה סינית, תפיסה הוליסטית ויוגה.

הסדנה תלווה בכלי נגינה שבטיים וקערות טיבטיות, צלילים שמגיעים עמוק מעבר לתודעה ותומכים בתהליכי שינוי, ריפוי והתפתחות.

הסדנה מתאימה לכולם!
 

הסדנא תתארח ב חוות האנטילופות


erin2 95

נגה וייס הריינטו, שי בקלש-מן ואילת בן זיו

נגה היא מורה בכירה מבאלי ומחלוצות הין יוגה (Yin Yoga) בישראל, זרם יוגה בינלאומי המתמקד בעבודה מעמיקה על מערכת העצבים תוך שילוב עקרונות הרפואה הסינית. נגה תרגלה מגוון סגנונות יוגה לאורך השנים – היא החלה את מסעה היוגי בשנת 1997 כאשר היא מתמקדת באקרו-יוגה בהדרכתו של אבנר הוכפלד. לאחר מכן התרכזה בתרגול איינגר מספר שנים בהנחייתם של גבי דורון ומיכל חנקיס, ומורים מהודו, ביניהם שאראת אורורה וגיתה איינגר. נגה טיילה בעולם בעקבות היוגה. בשנת 2006 עברה להתגורר בצ'נאי, במדינת מדרס שבהודו, והתמקדה בלימודי האטה יוגה. משם עברה לאוסטרליה שם התמחתה בהוראת יוגה להריון ובייבי יוגה בעת שהייתה בהריון עם ילדיה. בין השנים 2009-2017 גרה באי באלי שבאינדונזיה. בבאלי, המהווה מרכז בינלאומי להוראה ולמידה של יוגה, היא זכתה להיחשף לסגנונות ומורים נוספים, וללמד במרכזי יוגה מובילים ובפסטיבלים בינלאומיים. בין המורים שהשפיעו עליה: טיפאני קרושצ'נק, דילן וורנר, אלאנה קאיוואלה, נוח מאזה, סימון בורג-אוליבר, דמיאן דה-באסטיאר ועוד. נגה הוסמכה להכשרת מורי יוגה על ידי ארגון היוגה הבינלאומי Yoga Alliance, כמו כן היא בעלת תואר ראשון בהוראת תיאטרון-מחול, כאשר במהלך לימודיה התמקדה בלימודי אנטומיה, פיזיולוגיה וקינזיולוגיה, שהועברו על ידי מומחים בתחום.

website: noga-yoga.com

שי בקלש-מן מטפל ברפואה סינית עתיקה מעל לעשור, ומתמחה בתחום הפריון ובבעיות עיכול ורגש. כמו כן, שי מלמד בתכנית לרפואה סינית עתיקה של האוניברסיטה העברית בירושלים ומנחה סדנאות האטה-יוגה ופראניאמה במסגרת שיעורים פרטיים ובקבוצות קטנות בסטודיו ״אור היוגה״ בתל אביב ובמקומות נוספים.

אילת בן זיו - "פסיכותרפיסטית גופנית, פסיכולוגית ומורה ליוגה. מאמינה שאנו עשויים ממספר רבדים (גופני, נפשי, רוחני ועוד). נהנית לעבוד בריפוי בתדרים בעזרת קערות טיבטיות ולהאמין בניסים".

Timna

חוות האנטילופות

חוות האנטילופות ממוקמת בלב המדבר, מוקפת עצי תמרים ופונה אל נוף מדברי קסום. המתרגלים ביוגה ערבה,ייהנו מברכת שכשוך של מי תהום מופלאים, משפע של כוכבים ומרחבים פתוחים. במרחק הליכה קצרה ממקום התרגול, תוכלו גם להצטלם ב"כלב מביט מטה" בסמוך לזברה או ראם. לאורך כל השנה חוות האנטילופות מזמינה אתכם המטיילים - אוהבי הערבה היפיפייה ואת הנוסעים בדרך לאילת או ממנה, להפסקה מרעננת, ייחודית ומעניינת : סיור מרתק המתאים לכל הגילאים – ילדים ומבוגרים . סיור הספרי מתבצע ברכבכם הפרטי, ומאפשר צפייה מקרוב בבעלי החיים הפזורים בשטח הפתוח, ממש כמו באפריקה. בעזרת דפי הזיהוי, שתקבלו מאיתנו, תוכלו בנקל, לזהות את מיני בעלי החיים השונים. ניתן לבחור בין לינה בחאן לבין צימרים מפנקים ממוזגים ומאובזרים ואף להתרענן אחרי יום חם במדבר בברכות המים שלנו.