תפריט

הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר- SOLD OUT, יוגה מדברית - SOLD OUT


erin 95
הזמנה

הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר- SOLD OUT, יוגה מדברית - SOLD OUT

אנו מזמינות לסדנת יוגה שיש בה זרימה, עומק, חיבור ואיחוד.
הכרנו בשנת 2000 בקורס מורים לאשטנגה עם מירי וגילי חרובי. בין שלושתנו נוצר חיבור מאוד מיוחד והקשר נשמר לאורך השנים.
מאז ,עברנו לשני קצוות הארץ, הקמנו משפחות, התנסינו במגוון רחב של שיטות ומורים והמשכנו לחקור , לתרגל ולהעמיק בדרך היוגה. כל אחת תפסה כיוון קצת שונה וקיבלה את הגוון הייחודי שלה, שיחות ארוכות על מהות החיים, על הלמידה מהתלמידים, תהיות והתייעצויות מקצועיות, תרגול משותף מתי שרק התאפשר פעימת היוגה תמיד המשיכה לפעום...
עכשיו אנו מתאחדות מחדש ביוגה ערבה ושמחות לפתוח מעגל נוסף ומזמינות אתכם לשלושה ימים של תרגולים משותפים לעומק הויניאסה והתנועה, חלקם בליווי מוסיקת עולם, שילוב של עקרונות הויג'ננה עם כלים לייצוב פיזי ומנטאלי. שיחות על התמודדות עם פחד וכאב, התרחבות הלב ובעיקר נוכחות וחיבור לכוחו של הרגע הזה.
אנו מתרגשות ומחכות לתלמידים שלנו ולאלו שטרם פגשנו.
 

הסדנא תתארח ב מושב פארן - רותמ'ס , מושב פארן - קלם


erin2 95

הדר הוד, לירון אלרואי ורתם רטנר- SOLD OUT

הדר הוד

מלמדת 16שנה. מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה ,כיום גם משלבת שיטת איינגר יוגה –עבודה עם אביזרים תומכים וויניאסה -יוגה דינאמית המתמקדת וחוקרת את התנוחות והתנועה שבניהן בשילוב נשימה.
לימדתי כ10 שנים במושב בני עטרות שבמרכז בארץ וכיום מלמדת בצוקים שבערבה. גרה ליד, במושב פארן, בת זוג לאיתי, אמא לליאור וזהר.

הוראת היוגה מבוססת על התנסות, חקירה ולמידה שנרכשה לאורך השנים. אני מאמינה שהם המפתח לחוויה של שינוי בזמן השיעור. השיעורים מועברים מתוך העקרונות המנחים אותי : התמסרות, כנות, צניעות, הקשבה ואהבה.

את היוגה פגשתי בהיותי בת 25, תאונת דרכים קשה הסיטה אותי ממסלולי. אבל אז פגשתי את שחיפשתי . מצאתי בתרגול היוגה את השילוב של עבודה פיזית, רגשית ורוחנית. בזכות התמדה בתרגול וכוח רצון, החזרתי את חיי למסלולם. בהדרגה התרגול הפך ליום יומי .
היוגה עבורי היא מתנה שקיבלתי המקרבת אותי למהות ולתמצית הווייתי. היא מאפשרת רגעי נוכחות והתמודדות כנה ועוצמתית עם מכשולי החיים. תרגול היוגה נותן כלים להחזיר אותנו לעצמנו למי שאנו באמת. התרגול הוא כמו מצפן, מזכיר לי מה היא תחושת מרכז ולאיזה כיון נכון לזרום. היוגה עבורי היא כלי לחיזוק תחושת עמוד שידרה בכל המובנים. היא מאפשרת מפגש בין אנשים המבוסס על כוונות טובות . היוגה פותחת את הלב ומרחיבה אותו על מנת שנוכל לממש את הפוטנציאל הטמון בנו, נוכל לתת ולאהוב ללא תנאי. בזכות דרך היוגה, אני חוויה יותר רגעיי נוכחות וחיבור, חיים אנרגטיים שלווים, מאוזנים, בריאים וממוקדים יותר.

לירון אלרואי מיכאלי –

מתרגלת ומלמדת יוגה 16 שנה.
מלמדת ויניאסה יוגה בשילוב סגנונות שונים חוקרת את היוגה בהיבטים שונים של הגוף הפיזי והנפש.
בשיעורים יש חיפוש אחר הדיוק של התנוחה, התנועה ובעיקר תשומת הלב והנוכחות לכל מה שעולה ומביא עמו רגע ההווה.
היוגה בשבילי היא מפגש. ביני לבין עצמי. ביני ובין התלמידים שלי. ביני ובין העולם.
מודה על הנוכחות התומכת שלה בחיי.
בעלת "סטודיו לירון" בעין עירון. מלמדת בקבוצות ושיעורים פרטיים.
ליוגה הגעתי לפני כמעט 20 שנה אחרי שנים רבות של ריקוד קלאסי ואירובי מאסיבי.
הגעתי פצועה בברכיים.
ובעיקר עם המון אש ובערה פנימית שלא נתנו לי מנוח..
היוגה בדרכה החכמה, הפתלתלה, השקטה והעמוקה ריפאה ועדיין מרפאה אותי יום יום שעה שעה.
היוגה היא המקום בו אני פוגשת את עצמי באמת לטוב ולרע
היוגה היא עוגן בשבילי וחיבור ומקום לנוח מסערות החיים והטלטלות. היוגה מדייקת אותי עוד ועוד מאפשרת לי להיות ממוקדת ואסופה. מודה עליה מאד.

רתם רטנר

מתרגלת יוגה כמעט שני עשורים ,מתוכם מלמדת כ 13 שנה.
היוגה בשבילי היא מעין מסע פנימה, שמפגיש אותי עם הרבדים העמוקים ביותר שבי.
תוך כדי התקלפות הטפל מתגלה העיקר, עם הצמצום וההתכנסות יש יותר מיקוד שקט ובהירות.
זוהי דרך מופלאה, שלא מותנית בדת, מין, או גיל, להזדכך ולהשתפר – להיות בני אדם טובים יותר.
לחיות בעולם עם יותר אהבה ופחות פחד, עם יותר בריאות וקבלה עצמית ופחות דכדוך ועצב.
ממקום של חקירה ועניין – לכל רגע יש טעם, ולכל חוויה יש תכלית.
ההוראה , כמו התרגול האישי שלי השתנו והושפעו במהלך הזמן, ממורים שונים ומשיטות מגוונות בהן השתלמתי כמו: אשטנגה, ויג'ננה, יוגה נשית, יוגה להריון, יוגה תרפיה וויני יוגה.
נולדתי וגדלתי במושב פארן שבערבה.
כיום ,נשואה ואמא לשלושה, עדיין חיה ונושמת את המדבר.
מנהלת סטודיו ליוגה ואת מתחם הצימרים שהקמנו מאדמה www.rotems.co.il
היוגה היא דרך חיים עבורי, מודה על האור שהביאה לחיי.

Timna

מושב פארן - רותמ'ס

רותמ'ס גסט האוס בקתות אדמה בעבודה עצמית, במושב פארן שבערבה. זהו מתחם בהתהוות המשלב פשטות מדברית עם איכות, פרטיות עם אירוח לבבי וטבע פראי עם נוחות מודרנית. הבקתות בנויות ומתפקדות מתוך תפיסת עולם אקולוגית וכוללות, בין היתר, בוסתן צעיר, פינת מחזור להפרדת פסולת ופינת מדורה. כיום מציע המתחם את שתי הבקתות הראשונות מתוך השש שמתוכננות בו. שתי הבקתות נעימות ומרווחות, פשוטות ומיוחדות והן מתאימות לזוג או משפחה. הבקתות כוללות חלל שינה עם מזרנים נוחים ומפנקים, זולה עם כריות, פינת ישיבה ומטבחון מאובזר, חדר אמבטיה ושירותים. מחוץ לבקתה מרפסת עץ גדולה ומוצלת עם ערסלים ולידה גינת תבלינים פרחונית וריחנית. רותמ'ס גסט האוס הוא לא רק מקום אירוח. חלק מהחזון שלנו הוא לקיים במקום סדנאות לבנייה באדמה וגם לארח את סדנאות היוגה, שבאות להתאמן בסטודיו "רוח המדבר". מהות הגסט האוס התהוותה עוד בשלבי הבנייה, אנשים הגיעו אלינו מבלי שפרסמנו, באו לעבוד, ללמוד, להתנדב ולעזור – הרבה אנשים יקרים הטביעו את חותמם כאן ולהם אנו מוקירים תודה!

Timna

מושב פארן - קלם

אנו מזמינים אתכם להתארח בבקתות העץ היוקרתיות שבנינו בלב הערבה, ולהשתתף בחוויית אורח החיים הכפרי והחקלאי המאפיין את חיינו בערבה, כולל סיור בשטחים החקלאיים ובחממות שלנו במושב פארן, המושב הדרומי בעולם, בחצר משק ביתנו, הקמנו שתי בקתות עץ מעוצבות ומפנקות. בקתות האירוח מאובזרות למקסימום פינוק והנאה: מיטה זוגית לחוויית שינה איכותית, עיצוב מודרני ונעים, ג'קוזי מרווח ורומנטי, סלון עם טלוויזיית פלזמה וצלחת לווין.המטבח מאובזר ומתאים להכנת ארוחות קלות. מעל חדר השינה הזוגי, ממוקמת גלריה ובה מזרונים איכותיים להנאת הילדים. לכל בקתה מרפסת עץ איכותית, מקורה ובטיחותית. בחצר עמדת מנגל, טבון וגז לבישול. לפינוק , גינת תבלינים לשימוש האורחים.