תפריט

סטפנו בנדנדי (איטליה), איינגר יוגה עם סטפנו


erin 95

סטפנו בנדנדי (איטליה), איינגר יוגה עם סטפנו

סדנה לתנוחות עמידה, במטרה להעמיק את ההבנה בקשר לפעולה הפנימית המדויקת הנחוצה לביצוע תנוחה שלמה ונכונה. נשתמש בכלים, שיעניק לנו המדבר וסביבתנו, בכדי ליצור רצף של גילויים חדשים, שיעוררו בנו יצירתיות ותבונה. מטרתי היא ללמד וללמוד מתוך כל מה שהמקום, האנשים והמפגש יצור בי. אני משתמש בכלים הבסיסיים של תרגול תנוחות ונשימה (פראנהיאמה) כפי שאיינגאר תרגל ולימד בחייו והיום מועברות ע"י תלמידיו ותלמידיהם. כשאנו מתרגלים, נפנה את תשומת ליבנו לישורת הנכונה, לזמן הנכון ולסדרות של תנוחות.. אך הדרך בה כל זה יתרחש היא כמובן אישית מאוד. אני שמח להציג את דרכי האישית כחלק מהקסם הזה שנקרא יוגה ערבה.

נא להצטייד (חובה) במזרון, חגורה, 2 קוביות, שמיכה.

הסדנה מתאימה לכולם! ותועבר בשפה האנגלית! מומלץ!
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ יהל - מעיין במדבר


erin2 95

סטפנו בנדנדי (איטליה)

סטפנו ( איטליה ) מתרגל איינגאר ב18 השנים האחרונות. הוא למד עם מורים בכירים בהודו ובאירופה. לימודיו המעמיקים ביוגה התנהלו ב- (Ramamani Iyengar Memorial Yoga Institute (RIMYI בפונה, ב Iyengar Yogashraya , ב Yogabhyasa בבומביי ובביה"ס לאיינגאר ברוואנה . הוא מלמד באופן קבוע בגוקרנה ובמרינה דה רוואנה ומעביר סמינרים ברחבי איטליה ואירופה. סטפנו מלמד בהקפדה, מסירות, נחישות, אנרגיה ואהבה ומשתדל להעביר את התשוקה הזו לתלמידיו.

Timna

קיבוץ יהל - מעיין במדבר

מתחם מעיין במדבר שבקיבוץ יהל השוכן בלב הערבה מזמין אתכם לחופשה באווירה מדברית יוצאת דופן. במתחם מעיין במדבר גינות ירוקות, מדשאות ושבילים באווירה קיבוצית אותנטית.