תפריט

פרייה הרט והגר דגן - SOLD OUT, יוגה וָסִישְׁטְהַא – היוגה העילאית- SOLD OUT


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

פרייה הרט והגר דגן - SOLD OUT, יוגה וָסִישְׁטְהַא – היוגה העילאית- SOLD OUT

הסדנה מלאה!
לסדנאות נוספות המשלבות צלילים ויוגה, אתם מוזמנים לבדוק את: דיוויה רולה (הודו) ויותם אגם, ענת גולד ושיר סופר, אסנת אלכביר. לתרגול רך ועדין: נגה וייס הריינטו- יין יוגה באשרם במדבר, ויויאן לנדסברג וסיגל ביבר בעין יהב
יוגה וסישטהא הוא כתב סנסקריטי קדום שבו וסישטהא המורה מעביר לראמה את הפילוסופיה העילאית של היוגה באמצעות סיפורים מרתקים. אנו, פרייה והגר, יצרנו סדנה ייחודית שבה נשלב את לימוד היוגה העילאית של וסישטהא עם מוזיקה אינטואיטיבית. נפתח את היום בהליכת בוקר שקטה במדבר עם נעימת החליל. נתרגל תנוחות יוגה תוך התבוננות בנשימה, נאזין לסיפורים מתוך הכתב הסנסקריטי הקדום יוגה וסישטהא, וניספג אל צלילי הנגינה ואל דממת המדיטציה.
לנרשמים לסדנא – יש להביא מזרון לתרגול וכרית נוחה לישיבה במדיטציה.
 

הסדנא תתארח ב קיבוץ נאות סמדר


erin2 95

פרייה הרט והגר דגן - SOLD OUT

פרייה הרט
היא תלמידתו של היוגי סוואמי ונקטסאננדה; מורה ותיקה ובכירה ליוגה, בעלת תואר מוסמך בלימודי הודו; מרצה על הגות היוגה, מתרגמת הספרים: "יוגה וסישטהא", "ראמאינה", ועוד, ומחברת הספרים: "יתרון מדומה", "גורו", "סוטרות האהבה של נארדה", "בנשימה אחת", ועוד.
האתר של פרייה: http://priyahart.wix.com/priya-hart

הגר דגן
חלילנית פעילה ומורה ותיקה לחליל צד ולחליליות. מתרגלת יוגה שנים רבות. עוסקת בנגינה אינטואיטיבית כאמצעי לחיבור לנפש. תלמידתם של החלילנים משה אפשטיין ואילן סאלם. למדה ב"רימון" בית הספר לג'אז ולמוזיקה בת זמננו. בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים במוזיקולוגיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה.

Timna

קיבוץ נאות סמדר

הוא קיבוץ השוכן בדרום הר הנגב כ-70 ק"מ מצפון לאילת.
הקיבוץ הוקם ב-1989 מתוך כוונה ליצור קהילה לומדת שבה ייבחנו בפועל שאלות על מצבו של האדם בעולם דרך יחסים, עשייה והתבוננות. השאלה האם ניתן לפרוץ את המעגל הסגור בחייו של אדם סביב עצמו הנחתה את מקימי הקיבוץ מאז בואם לנאות סמדר במסע מרתק של מחקר והתבוננות, והיא נבחנת בחיי היום היום בקיבוץ מדי יום בחיים המשותפים ובעשייה המשותפת.
כיום חיים בנאות סמדר כתשעים חברים (בעלי משפחות ורווקים), כשבעים ילדים ובני נוער וכן מתנדבים בני כל הגילים מהארץ ומחו"ל, השוהים במקום לתקופות קצרות וארוכות ומוצאים בו פתח למבט רענן ועצמאי על חייהם.
ענפי המשק העיקריים הם חקלאות אורגנית, מרכז לעיבוד תוצרת חקלאית ובנייה, שהתייחסותה לצד האסתטי ולהיבטים האקולוגיים של בנייה מדברית ניכרת בכל המבנים. ענפים נוספים הם מסעדת דרכים על כביש מצפה רמון - אילת, תיירות, מוצרים אורגניים, מוצרי אומנות, מוצרים אדריכליים ומדרשה חינוכית.
זהו יישוב דינמי ותוסס,המאמין שחיי היום יום - הפעילות המשקית, העבודה החינוכית, המפגשים, המגע עם הסביבה - הם השדה ללימוד.