תפריט

רותם מורדוך ושי רילסקי - sold out, יוגה אווירית sold out


erin 95
createUrl('/tickets/index?ws=' . $w->id) ?>

רותם מורדוך ושי רילסקי - sold out, יוגה אווירית sold out

שחרור הגוף, שחרור אחיזה, שחרור התודעה. תרגול באמון. לסמוך על הקרקע שיצרתי לעצמי, ולדעת שייצרתי לעצמי כעת אחיזה בטוחה, שמאפשרת לי לשחרר, להרפות ולעוף. בסדנה נכיר ונעמיק בתרגולים מעולם היוגה האווירית החל מרמה בינונית ועד מתקדמת. שם התרגילים שאובים יותר ויותר מעולם האקרובטיקה האווירית. יהיה לנו זמן רב לחקור כל אסאנה ולהעמיק בווריאציות מאתגרות. נשים דגש רב על המעברים בין האסאנות ליצירת רצפי תנועה. נחווה תרגולי מדיטציה בריחוף, עיסוי בערסל ותרגולים בזוגות. כמובן, אי אפשר בלי לשחק קצת. נחווה את השימוש בערסל מכל מיני עולמות, אימון הגוף מצד אחד, ושחרור המיינד מנגד. הסדנה מתאימה למתרגלים וותיקים ביוגה אווירית, עם וותק של חצי שנה-שנה לפחות בערסל ומרגישים בנוח בהתמצאות במרחב האווירי. רמת התרגול הינה מתקדמת.
 

הסדנא תתארח ב חוות האנטילופות


erin2 95

רותם מורדוך ושי רילסקי - sold out

רותם מורדוך - בוגרת תואר ראשון בחינוך גופני ותנועה בסמינר הקיבוצים עם התמחות ביציבה. את היוגה האווירית פגשתי כאן בארץ אצל מורתי רינת רו, אצלה גם עשיתי את הכשרתי. מאותו היום, אני מרחפת לי. מלמדת יוגה אווירית בסטודיו קמליה ליוגה ופילאטיס, אותו הקמתי, וחוקרת את התרגול בערסל ומעמיקה לתוך עולם מגוון ומרומם. במקביל, מעמיקה באסכולת השאדו יוגה, ולומדת אצל דודי מלכא.

שי רילסקי, את היוגה האווירית גיליתי בחיפושיי אחר תרגול מחזק, מגמיש ומחדש, שיוציא אותי מהקופסא ומהגבולות המוכרים, וייקח את אופן התרגול שלי למחוזות מאתגרים. כרקדנית לשעבר ומתרגלת יוגה מספר שנים, ההיכרות עם הערסל היתה בשבילי כמו התגלות. בשילוב עם ידע שרכשתי בקורס מאמני כושר ובריאות, יחד עם העמקת התרגול בערסל, הבנתי שזה המקום שלי. אני כאן כדי לגלות לכל אחד ואחת מכם את הקסם הזה.

Timna

חוות האנטילופות

חוות האנטילופות ממוקמת בלב המדבר, מוקפת עצי תמרים ופונה אל נוף מדברי קסום. המתרגלים ביוגה ערבה,ייהנו מברכת שכשוך של מי תהום מופלאים, משפע של כוכבים ומרחבים פתוחים. במרחק הליכה קצרה ממקום התרגול, תוכלו גם להצטלם ב"כלב מביט מטה" בסמוך לזברה או ראם. לאורך כל השנה חוות האנטילופות מזמינה אתכם המטיילים - אוהבי הערבה היפיפייה ואת הנוסעים בדרך לאילת או ממנה, להפסקה מרעננת, ייחודית ומעניינת : סיור מרתק המתאים לכל הגילאים – ילדים ומבוגרים . סיור הספרי מתבצע ברכבכם הפרטי, ומאפשר צפייה מקרוב בבעלי החיים הפזורים בשטח הפתוח, ממש כמו באפריקה. בעזרת דפי הזיהוי, שתקבלו מאיתנו, תוכלו בנקל, לזהות את מיני בעלי החיים השונים. ניתן לבחור בין לינה בחאן לבין צימרים מפנקים ממוזגים ומאובזרים ואף להתרענן אחרי יום חם במדבר בברכות המים שלנו.