תפריט

קרן אור קיצ'יס, הצליל של השחרור- סדנת אשטנגה ויניאסה ומנטרה


erin 95
הזמנה

קרן אור קיצ'יס, הצליל של השחרור- סדנת אשטנגה ויניאסה ומנטרה

זימור מנטרות לפי המסורת ההודית בכוחו להשקיט תודעה אך לא רק, כי אם גם לשנות מציאות. המסורת מספרת על טריימבקם שהגיע לגיל 16, יום שבו הגורל גזר עליו למות. בידעו את הגזירה, ישב מול הפסל של האל שיווא וזימר את ה"מנטרה הנעלה לנצחון על המוות" ללא הפסק. כח הזימור היה כה חזק עד שגם כשהאל יאמה, אל המוות בכבודו ובעצמו הגיע לקחת את טריימבקם אל מותו, לא הצליח לחדור את שריון המגן שיצר זימור המנטרה. בסדנא נשלב את העוצמה הצלילית הזאת יחד עם התרגול הדינמי האשטנגי. הסדנא מתאימה לכל הרמות ולכל מי שאוהב לאפשר לגוף תרגול דינאמי ומאתגר ורוצה לחקור את הקסם של צלילי השפה המנטרית.
 

הסדנא תתארח ב צוקים - חאן תמרים , יורט למורים


erin2 95

קרן אור קיצ'יס

כשהתחלתי לתרגל יוגה, התנסיתי בכמה שיטות ומיד נשאבתי לעולם האשטנגה. הקצב, הנשימה, הדינמיות האתגר, המחול המדיטטיבי הזה, כל אלה גרמו לי להתאהב. ואני מאוהבת עדיין. במבט, בנעילות הקסומות החבויות בתוך הגוף ובתנועה הנושמת. אני תלמידה שנשבעה אמונים לשיטה הזאת, וכמעט תמיד תתפסו אותי מתכננת את המסע הבא שלי לקורס אשטנגה, אם אפשר במקום אקזוטי. מלמדת אשטנגה ויניאסה יוגה בתל אביב-יפו. התרגול הפיזי הוא עבורי המפתח ללב והמורים שלי היו ועדיין: מוג'י, לואיז אליס ורפי פלד. אצל מוג'י למדתי מהו רוחב הלב, אצל לואיז מהי ענווה ואצל רפי למדתי את נפלאות השפה הסנסקריט וקסם הצלילים שלה.

Timna

צוקים - חאן תמרים

חאן חדש ויפיפה ביוגה ערבה!
החאן ממוקם במקום פסטורלי ושקט בלב הערבה עם דרכי יציאה נוחות למסלולי טיול מדבריים. החאן מציע בדיוק את מה שצריך כדי לתמוך בתרגול יוגה עוצמתי- מרחבי מדבר אינסופיים, שמים זרועי כוכבים וים של שקט. בשאר ימות השנה (לא ביוגה ערבה!) ניתן לצאת מחאן תמרים גם למסלולי אופניים וג'יפים. במתחם מבנה לינה גדול, איזור בישול מרווח עם מטבח ופינות ישיבה. מבנה הלינה הגדול מתאים גם לאירועים והתכנסות. *החאן מתאים בעיקר לסדנאות ואירועים, שנהנים מהאינטימיות ומהאווירה המדברית הקסומה במקום.
בחאן תמרים, תמצאו גם בקתות לינה אינטימיות לזוגות. הבקתות הן ממוזגות אך שומרות על חווית חאן שקטה ועוצמתית.

Timna

יורט למורים

איש קשר לולה 052-5515260 lolakedem@gmail.com