צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

״מירי וד״ר גלעד חרובי: שיווה ושאקטי- סאמ/יאמה ומבט מחודש על הידוע״

מירי וד"ר גלעד חרובי
נו, אז אחרי 45 שנות אשטנגה בעולם ו-31 שנים בישראל- מהו המסר הפנימי של פילוסופית היוגה כפי שהיא יכולה לבוא לידי ביטוי בסדרות האשטנגה? מה מאפשר את ההתקדמות מול הדיונה המנטאלית המתעתעת של הסדרות המתקדמות? האם מטרתנו היא היכולות הגופניות של אמני "קרקס השמש"?

בואו, נקריב לפני הדיונה את מחשבות האכזב, הדעות הקדומות וההתניות הסמכותניות נתרגל את זרימת נחל האיתן בין הסדרה הראשונה, השניה והשלישית. נעמיק בחקירת סדרת הפראניאמה הייעודית לתרגול וחשיבותה ונדבר, ונלמד, ונצפה, ונבין, ונפנים. השיער כבר כסוף, אבל הניסיון- מוזהב..... .Can you do what you preach? Practice just that הצטרפו אלינו למסע ב"יוגה ערבה 2018"! נשחרר את הפאשיה, נתקשר עם הוואגוס, נתעל את קונדליני, נרחיב את הריאות, נשקיט קצת את התודעה. להתראות!

בסדנאות השנה נתרגל בהדרגה ובאופן מתגבר עם התקדמות ציר הזמן. כל שיעור יארך כ-3 שעות. יהיה אימון פיזי אחד כל יום, והשיעורים הנוספים יכללו דיון, מידע ותרגולים משלימים. בשיעורים נתחיל בתרגול פראנאיאמה- בכל יום קצת יותר, עד השלמת סדרת התרגול. ולאחריו נתרגל אסאנה: סדרות האשטנגה. נתקדם בעקביות ובקצב קבוע מבוסס נשימה - מהמכין אל המוכן, מהסדרה הראשונה (יוגה ציקיטסה) אל השנייה (נאדי שודהאנה, שהוא גם שמו של תרגול הפראנאיאמה הידוע. מדוע?) וממנו אל השלישית (סטירה בהאגה) ואל השאוואסנה. נסיים תמיד בפראטיאהארה/דהראנה/דהיאנה.
הסדנא תתארח ב