צור קשר
X

השאירו הודעה
ונחזור אליכם בהקדם:

הודעה נשלחה בהצלחה

קונדליני – מסע טנטרי אל הלב 5 - ריטריט ארוך

נירוונה ורפאל עמנואל רן

זו הפעם החמישית בה אנו יוצאים למסע מרתק אל נבכי הלב עם הטכניקה העוצמתית של הקונדליני יוגה. והפעם המסע מתרחש בשתי פעימות, תוכלו לבחור להצטרף אלינו לרטריט מעמיק של חמישה ימים או לבחור להצטרף לסופש בלבד. בכל אופציה בה תבחרו מדובר במסע מעמיק אל עצמיכם ואל המהות.

במסע הפעם נעסוק בפעימת החיים וניגע ברובדים שונים של חווית החיים, האלמנטים, גופי האנרגיה, גוף נפש ורוח. כל זאת דרך תירגול מעמיק של קרייה (סדרות של תירגולים יוגיים), נשימה, מדיטצייה, מנטרה, פילוספיה יוגית ועוד. סדנת הקונדליני בהנחייתינו היא סדנה חוויתית, אנרגטית ואינטנסיבית המלווה במוסיקה חיה.

קונדליני יוגה היא טכניקה עתיקה ועוצמתית, ידועה גם בשם – היוגה של המודעות – היוגה שמעוררת את אנרגיית החיים היצירתית השוכנת בכל אחד ואחת מאיתנו.
תרגול קונדליני יוגה פותח את ערוצי האנרגיה בגופינו , מעורר את האנרגיה היצירתית ומחבר בין הקטבים ליצירת חוויה שלמה בכל הרבדים. התירגול תומך בהבנה ובהכרה שהעולם החיצון הוא מראה לאנרגיה הפנימית שלנו, האחר הוא מראה למצב התודעה שלנו. בשילוב הטכניקות השונות נלמד להגביר ולהעמיק את הפוטנציאל האישי , להכיר באינסופיות האלוהית שבתוכינו ולשמר אותה גם כאשר אנו באים בתקשורת עם האחר. דרך תרגול אסנה, קרייה , פרניימה, מדיטציה, שירת מנטרות ואלמנטים ווקאליים ומוסיקלים נעורר את מרכזי האנרגיה במסע דינמי ויצירתי אל הלב ואל מרכז הוויתינו. נחוש שלמים, בריאים ושמחים יותר.

*הסדנה תכלול תירגולים אישיים וקבוצתיים.

הסדנא תתארח ב